Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kapsz egy dobozt, mi van benne? :) fórum

Kapsz egy dobozt, mi van benne? :) (fórumjáték)

1 2 3 4 5
2009. febr. 14. 14:07

kenyér, nyugalom, körömlakk lemosóstul, ébresztő óra, esőfelhő, mobiltelefon, jo auto, gyurt teszta. . . nagy kocka, madartej



Kiveszem a madartejet...en megeszem szivesen....es teszek bele ket szinhaz jegyet

2009. febr. 14. 13:51

kenyér, nyugalom, körömlakk lemosóstul, ébresztő óra, esőfelhő, mobiltelefon, jo auto, gyurt teszta. . . nagy kocka, konyv


Kiveszem a konyvet, mert mar reg olvastam es teszek bele Nektek madartejet... nem tudom megenni hatha vki keri :-))

2009. febr. 12. 14:37

kenyér, kacagás, nyugalom, körömlakk lemosóstul, ébresztő óra, esőfelhő, mobiltelefon, jo auto, gyurt teszta. . . nagy kocka a dobozban


Kiveszem a kacagast es teszek bele egy konyvet

2009. febr. 12. 10:59

A doboz tartalma: kenyér, kacagás, nyugalom, körömlakk lemosóstul, ébresztő óra, esőfelhő, mobiltelefon, jo auto, finom gyumitorta!


Na nekem az utolso kell, ha csak igy virtualisan is de muszaly megennem!! :-D kaptok helyette egy kis sajat gyurt tesztat...nagy kocka!!!

2009. febr. 12. 10:57

A dobozban van: kenyér, kacagás, nyugalom, önbizalom, körömlakk lemosóstul, ébresztő óra, esőfelhő, mobiltelefon


Hmm, kiveszem az önbizalmat :D és teszek bele egy jó autót és egy finom gyümölcstortát

41. 1eb84e4bad (válaszként erre: 40. - Ármin Márk Anyu)
2009. febr. 12. 09:51

Dobozban van: gyűrű, kenyér, kacagás,nyugalom, önbizalom, körömlakk lemosóstul,lusta arab munkas, ébresztő óra, esőfelhő


Kiveszem az arab munkást, valamire jó lesz, hátha tud hajat fonni ;-), na meg a gyűrűt.


Teszek bele egy mobiltelót.

2009. febr. 12. 09:01

Tartalom: gyűrű, kenyér, kacagás, egy üveg bor, nyugalom, önbizalom, körömlakk lemosóstul, gorogdinnye, lusta arab munkas


Kerem a gorogdinnyet feltetlenul es viszem meg az uveg bort, csak ha voros, edes..


Rakok a dobozba: egy ebreszto orat, hatha valakinek kell, meg egy kis esofelhot, mert itt sok van belole mostanaban :-)

39. Setna
2009. febr. 11. 23:49

A dobozban figyel egy üveg víz, gyűrű, kenyér, kacagás, egy üveg bor, hó, egy zsák ruha, nyugalom, önbizalom, körömlakk lemosóstul.


Húúúú, most bevásárolok! Egyszerű parasztgyerek vagyok szegény családból, úgyhogy mindig viszek minden mozdíthatót... Az üveg víz mindenképp kell, feltéve ha szénsavas, mert azt itt Egyiptomban nem ismerik és nem is lehet kapni; hó sem lenne rossz, csak maradjon meg a harminchét fokban; és hónom alá csaptam a gyerekruhákat is, mert hamarost bővülni fog a család. Hálás köszönetem! Adok helyette frissen felszedett görögdinnyét és egy darab lusta arab munkást az ásatásról - ezekből most épp annyi van, hogy könnyedén nélkülözöm őket...

38. 852308703c (válaszként erre: 36. - 852308703c)
2009. febr. 11. 20:00

Uveg viz, gyuru, kenyer, kacagas, egy uveg bor, ho, egy zsak ruha, nyugalom, onbizalom

+ koromlakk is van bent a dobozban..csak elfelejtem oda irni az elobb...;((

2009. febr. 11. 19:58

üveg víz, gyűrű, kenyér, kacagas , , egy üveg bor, ho, egy zsák gyerekruha, cica, önbizalom, körömlakk


Nekem kell az a cica!! tehát kiveszem a cicát, és teszek bele körömlakklemosót.

2009. febr. 11. 19:54

Uveg viz, gyuru, kenyer, kacagas, egy uveg bor, ho, egy zsak ruha, nyugalom, onbizalom



Kiveszem a nyugalmat...es teszek bele egy cicat..:)

2009. febr. 11. 19:48

üveg víz, gyűrű, kenyér,kacagast+egy finom vacsit , mozijegy, egy üveg bor, ho, egy zsák gyerekruha, csesze kave, nyugalom, önbizalom


Kiveszem a finom vacsit, a mozijegyet, és egy csésze kávét.


Teszek bele körömlakkot! :-))

2009. febr. 11. 17:58

üveg víz, gyűrű, kenyér, boldogság, mozijegy, egy üveg bor, ho, egy zsák gyerekruha, csesze kave, nyugalom, önbizalom



KIveszem a boldogsagot..es teszek bele kacagast+egy finom vacsit (mert az elobb elfelejtettem vissza tenni valamit)

33. Brad
2009. febr. 11. 16:05

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, kenyér, boldogság, mozijegy, egy üveg bor, ho, egy zsák gyerekruha, csesze kave, nyugalom


Kiveszem a dvd-s filmet és az üveg bort és teszek bele sikert és önbizalmat!

2009. febr. 11. 15:02

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, kenyér, boldogság, mozijegy, egy üveg bor, ho, csoki, egy zsák gyerekruha, csesze kave, nyugalom rengeteg napsutest es egy szivarvanyt


Kiveszem a csokit...es a szivarvanyt is es a napsutest is..:) remelem nem baj..:))

2009. febr. 11. 11:40

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, kenyér, boldogság, mozijegy, egy üveg bor, ho, csoki, egy zsák gyerekruha, csesze kave, nyugalom


Kiveszem a nyugalmat (most nagy szuksegem lenne ra :-)) es beleteszek rengeteg napsutest es egy szivarvanyt!!! (Most lattam az udvarunkon)

2009. febr. 11. 07:37

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, kenyér, boldogság, kakaós csiga, mozijegy, egy üveg bor, ho, csoki, egy zsák gyerekruha



kiveszem a kakaós csigát és teszek bele egy csésze kávét meg nyugalmat

2009. febr. 11. 07:20

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, kenyér, boldogság, kakaós csiga, mozijegy, sok napsütés, egy üveg bor, ho, csoki


Kiveszem a sok napsutest es teszek bele egy zsak gyerekruhat

2009. febr. 10. 21:57

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, porszívó, kenyér, boldogság, kakaós csiga, mozijegy, sok napsütés, egy üveg bor, ho


Kiveszem a porszívót s teszek bele csokit..:)

2009. febr. 10. 18:17

helyesbítve:

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, porszívó, kenyér, boldogság, kakaós csiga, mozijegy, sok napsütés, egy üveg bor


Kiveszem a boldogságot és teszek bele havat.

2009. febr. 10. 18:14

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, porszívó, kenyér, boldogság, kakaós csiga, mozijegy, sok napsütés, egeszseg


Kiveszem az egeszseget, s teszek bele jokedvet.

25. öszitél (válaszként erre: 24. - Öszitél)
2009. febr. 10. 18:13
elrontottam.:-((
2009. febr. 10. 18:11

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, porszívó, kenyér, boldogság, kakaós csiga, mozijegy, sok napsütés,egy üveg bor


Kiveszem az egy üveg bort és teszek bele egészséget.

23. Brad
2009. febr. 10. 17:58

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, porszívó, kenyér, boldogság, kakaos csiga, mozijegy, sok napsütés


Kiveszem a mozijegyet és teszek bele egy üveg bort

2009. febr. 10. 17:37

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, porszívó, kenyér, hófelhő, boldogság, kakaos csiga,mozijegy


Kiveszem a kenyeret..;) és teszek bele napsütést sokat..:)

21. 3ea1571f07 (válaszként erre: 20. - 852308703c)
2009. febr. 10. 17:34

üveg víz, dvd-s film, gyűrű, porszívó, kenyér, hófelhő, boldogság, kakaos csiga


Kiveszem a filmet, teszek bele egy mozijegyet

2009. febr. 10. 17:22

üveg víz, türelem, gyűrű, porszívó, kenyér, hófelhő, boldogság, kakaos csiga


kiveszem a türelemet s teszek bele egy filmes dvd-t

19. Brad
2009. febr. 10. 16:03

üveg víz, türelem, gyűrű, porszívó, kenyér, hófelhő, boldogság


Kiveszem a hófelhőt és teszek bele egy kakaós csigát

:)

18. pemete
2009. febr. 10. 15:57

üveg víz, türelem, gyűrű, porszívó, kenyér, hófelhő, sok édesség.

Kiveszem a sok édességet, és teszek be helyette boldogságot.

2009. febr. 10. 15:47

üveg víz, napsütés, gyűrű, porszívó, kenyér, hófelhő, sok édesség a dobozban


kiveszem a napsütést, teszek bele türelmet

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook