Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kamu álláshirdetések, piramisjáték! fórum

Kamu álláshirdetések, piramisjáték! (beszélgetős fórum)


2013. okt. 25. 08:07
Én meg külföldi takarítási munkáról érdeklődtem. A válasz szeritn előre kell fizetni 6 e Ft útiktg-et. Ingyenes a szállás, munkaruha, orvos stb... Mikor kértem, hogy a hirdető igazolja magát, a munkahelyet, a munkaadót, a közvetítőt, akkor már nem jött válasz. Ezt akkor hogy lehet elhinni? Sehogy!
2010. okt. 19. 14:59
az új médiatanácsra gondolok. lehetne egy szabályozás az álláshirdetésekre vonatkozóan
2010. okt. 19. 14:51
Ezt most nem értem. :)
2010. okt. 19. 14:49
a nagy tűzfal nő ezeket pl. cenzúrázhatná, nemigaz?
2010. okt. 19. 14:31

Példának az első:


A végén az RT elég becsapós. Én is bedőltem, gondoltam biztos korrekt cég, ha már RT. Otthoni munkát ígért, csak internet kell hozzá. Persze mielött elküldtem volna az önéletrajzom, írtam neki, hogy küldjenek bővebb infót, pontosan mit is kéne csinálni.

Persze jött a válasz. Ugyan az a semmit mondó, hogy internetes munkát kell végezni, és jelentkezzek az alábbi lapon:


A honlapon nem találtam semmit, hogy mégis mivel foglalkozik ez a "cég".

Leellenőriztem a www.e-cegjegyzek.hu - n. Persze nincs ilyen rt.

Viszont ha jobban megnézem a honlapot az RT után sosincs pont. Gondolom ez a becsapás, hogy próbáját elhitetni, hogy Rt. mert első ránézésre mindenki azt hiszi...

2010. okt. 19. 14:27

Sziasztok!

Sajnos néhány hónapja bekerültem én is a munkanélküliek táborába. Minden nap keresgélek az álláshirdetések között, azt vettem észre, hogy a hirdetések majd 80 %-a ÁTVERÉS.

Sajnos sokan még most is hisznek ezekben. Ezért találtam ki, hogy itt gyűjtsük össze azokat a "cégeket" akik nem valósak és feltehetően piramis játék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook