Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaáli intézet Budapest információk, tapasztalatok fórum

Kaáli intézet Budapest információk, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2020. okt. 1. 11:08

Sziasztok,42(nő) és 41(ffi) pár vagyunk kb 1éve probálkozunk és vegre kaptunk idopontot november kozepére,ami telefonos konzultacioból áll majd igy első alkalomra a virus miatt.

Olyan kérdésem lenne,hogy szerintetek mik azok a vizsgálatok amiket jó ha mkepp elvégeztetunk addig,hogy utána ne azzal menjen el az iďő illetve fizetősek lesznek ezek a konzultáciok,vizsgálatok stb amik majd ott ránk várnak?


Előre is köszi ha megosztjátok tapasztalataitokat.

2020. szept. 24. 07:17
Sziasztok, lombik programhoz elettarsaknak kell e kozjegyzos nyilatkozat és ha igen kell e 2 évet vagy mennyi együtt élést igazolni?
2020. jan. 17. 16:15
Sziaszia! Mi nem túl régóta járunk a pesti Kaáliba. Sajgó Attila doktor úr foglalkozott eddig velünk,de az államosítás miatt úgy döntött,munkahelyet vált. Átadott minket Smatona Gábornak,vele még nem találkoztunk. Állítólag ingyenes lesz februártól a gyógyszer és nem lesz limitje a támogatott beültetéseknek-mondta Sajgó dr.úr pár napja.
2019. okt. 14. 11:36

Sziasztok,


Igaz, már ösrégi lombikos vagyok, összesen 16 év küzdelem után 2 Gyermekes anyuka lettem.


A fö probléma, egy születési rendellenesség a méhben, meg lett oldva.


Sajnos a házasságom tönkrement, de új párom van, aki még gyermektelen, és szeretnénk egy közös gyermeket.


A párom elözö házassága is, és a mi közös próbálkozásunk is gyermekáldás nélkül maradt eddig, ezért arra gyanakszunk, hogy nála is van valami....


Hogy lombik kell e, nem tudom, de az utolsó átjárhatósági vizsgálat sem volt nálam teljesen pozitív...


Elöször is szereznénk az elövizsgálatokat megcsináltatni, azután tb támogatással, ha kell, lombikozni.


Milyen tapasztalataitok vannak a Kaáli intézettel kapcsolatban?


Minden infóért hálás vagyok...


Milhet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook