Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jóslás ingával fórum

Jóslás ingával (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2017. dec. 14. 10:53
Sehol senki? :(
253. töprengő (válaszként erre: 248. - Töprengő)
2017. aug. 25. 19:24

folytatnám...

Majdnem hazaértem, buszon voltam még. Ha beérünk, leszálok, és hívom a férjem...

kb fél perc, hívnak. Olvasó nélkül láttam, ki az.

kikövetkeztettem...

van telepátia. legalábbis ez a szó kb ezt jelenti nekem...

megérzés gondolunk egymásra...

2017. aug. 25. 19:18

Ma csinálták előttem.

Jobb ha nem magunknak csináljuk, inkább egymásnak.

Saját inga " mindenkinek, nekem is jósoltak "

251. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 250. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 24. 18:33
de szerintem így is nagyon jó. Ezokávézo
250. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 249. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 23. 19:17

Akkor ez már kezd a "kávéházamba" átcsapni... :)


[link]

249. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 248. - Töprengő)
2017. ápr. 22. 14:44
ja igen tényleg, nem idevág, de ez is hasonló témakör, ezoterikus. Engem érdekel az összes ilyesmi.
248. töprengő (válaszként erre: 247. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 21. 22:06

Érdekes tényleg.

Jóslásból áttértünk a telepátiába. Nem is baj. Mert " globálisan " kell ezt is nézni.

247. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 246. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 19. 19:36
olvastam egy könyvben egy nagyon érdekes dolgot, amit állatokkal való foglalkozásnál fedeztek fel, hogy az állatok amellett hogy rengeteg mindent megértenek, lehet neki leképezni az agyunkból képeket és átküldeni. Egy baglyot nevelt egy biológus (otthon) és túl hosszú volt a karma vissza kellett volna vágni de a bagoly nem akarta és végül a nő megpróbálta ezt a módszert, elképzelte hogy milyen sok problémát okoz a hosszú karom és milyen jó lenne ha engedné helyrehozni és azt is elképzelte, hogy ez egyáltalán nem fájdalmas a baglyának. Ezt pár hétig "küldözgette" a bagolynak míg végül megpróbálta a kozmetikai műveletet és mielőtt ezeket a "képeket" küldte a bagoly hisztizett ha meglátta a körömkészletet most pedig miután a képeket folyamatosan küldözgette a gazdája egy ideig, tök nyugodtan ült és odanyújtotta a lábát manikűrre. Hát hihetetlen de működik és állítólag ezt már több biológus is felfedezte. Annyi érdekes dolog van a világban.
246. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 245. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 19. 00:51

Ez pontosan így van!


Nos, véleményem szerint lehet valaki kedves, normális, stb. ha érzik hogy hitelesen adja magát az illető.


Ha kompenzálja nyalizással, az azt jelenti hogy még nincs birtokában az eredendő kedvesség, ergo alapvetően nem kedves, még nem dolgozott meg érte.


És akkor alapvetően negatív, kamu embernek könyvelik el, amit már egyre többen nem szeretnek. Ilyenkor kipécézik, szívatják, semmibe veszik, stb...


A legszomorúbb az egészben hogy ezek az emberek azt hiszik hogy jók és erősek, ha imitálják a lelki erőt. Pont az ellenkezője: a legnagyobb visszatetszést és ellenségességet váltják ki másokból.


Ha tényleg kedves lenne, akkor ez természetesen jönne és jól éreznék magukat az emberek a társaságában.


Igen. Nagyon sokszor az önértékelés/önbecsülés témaköre húzódik meg a háttérben. Ha nem mindig! :)

245. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 244. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 17. 07:23
én egyébként alapjában sajnálom azokat az embereket akiket (szerencsére ritkán) nálunk a munkahelyen elkezdtek szadizni de azokat a tulajdonságaikat én sem szerettem amiért ezt csinálták velük pld. a túlzott megfeleléskényszer a többiek felé, a másik agyondícsérete párhuzamban önmaguk lehúzásával (pld. de szép a ruhád bezzeg nekem semmi nem áll jól ésatöbbi). ezzel saját magukat teszik szerethetetlenné. Az embereknél ugyanúgy vannak alaptörvények mint az állatoknál és ezt be kell tartanunk ha fenn akarunk maradni.
244. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 243. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 17. 00:07
Olyat is láttam hogy az illetőnek nyaliztak, de mélyen belül utálták és ez az illető nem vette észre, csak a felszínt. Elég ciki így nap mint nap létezni, hogy közben bohócnak nézik. Sajnos ilyen is van. Minden hazugságot bóknak vesz és még el is van ájulva tőle. Totális vakság.
243. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 241. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 17. 00:05

Az megfigyelhető hogy a gyengét mindig megszadizzák. A gyengék elhullanak. Nem szeretik sem az állatok, sem az emberek a gyengéket. Mit jelent ez? Mondjuk nincs igaza vagy nem birtokol lelki erényeket, akkor gyenge. Persze ezt nem biztos hogy észreveszi, mert nincs kellő önismerete és csak az áldozatot látja saját magában.


Nagyon sokszor nagyon hamar kiszúrják ösztönösen, ha valaki nem stimmel. Legtöbbször ha nincs igaza vagy valami hiányzik nála, ami a többiben megvan. És akkor az élet kegyetlen törvényei szerint kiközösítik akár nyíltan, akár titokban.


Ilyenkor kell résen lenni és észrevenni hogy hol vagyok gyenge, hol vagyok kiközösíthető, utálható, megvethető, mert többnyire csak ezen múlik. (Legtöbbször magamban is elutasítom, amiért kiközösítenek.) De ez az, amit nem veszünk észre és legfőképp nem változtatunk. Helyette jön az önsajnálkozás és mások hibáztatása hogy milyen gonoszak az emberek. Lehet hogy csak a saját tükörképemet nem veszem észre.

242. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 241. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 16. 23:57

Én találkoztam már echte fekete és echte fehér cicával. Mindkettő hatalmas karakter tud lenni, a különbség az, hogy a fehér emberbarátibb, a fekete meg a saját útját járja. A fehér odajön hozzád, a fekete meg elmegy melletted. Így szemléltetném a különbséget. Persze ez személyes tapasztalat. Én így látom.


A vörös cica is elég magának való, de véleményem szerint lusta is.

241. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 240. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 16. 10:57
A másik amit megfigyeltem és nagyon hasonlatos az emberek és állatok között, hogy ha valaki gyenge (most nem a betegségre gondolok) és valaki "betámadja" és nem védi meg magát, előbb utóbb a többiek is "kikezdik" sok ilyen esetet láttam az irodában és gyakorlatilag mint a farkasfalkában ki kell harcolnod a saját helyedet és elfoglalni a rangsorban. Érdekes. Viszont a beteg állathoz való viszonyban szintén a cicák viszik a prímet. Egyszer láttam egy játszótéren hogy egy beteg galambot megtámadtak a többiek, a cica viszont NEM így működik, hanem odamegy a gyengélkedő társához és nyalogatja. A fekete cicák engem is nagyon vonzanak és én is őket, valahogy m indig megtalálnak, most is a két benti cicám mellé 1 éve ideköltözött egy hatalmas kinti fekete. A férjem sokáig nem kedvelte a fekete cicákat (pedig szinte semmitől nem fél de tőlük igen) de most ezt a kintit sikerült vele megszerettetnem, mondjuk annyi van hogy "boszorkánynak" hívja de szereti.
240. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 237. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 16. 04:01

Már eleve az hogy stresszelsz, egy jó jel arra, hogy az állat működik benned. De az állat szinte mindig működik bennünk, nem ez a baj, hanem az, hogy mindent ezen a szinten reagálunk le.


"TÁMADJ VAGY MENEKÜLJ!"


Olyan nagyon ritka hogy hátralépünk, fújunk egy nagy levegőt és elfogadjuk a helyzetet. Mert ez lenne az emberi szint.


Krónikus stressz esetén pedig annyira beszűkül a tudat, hogy egy megfélemlített kutyáéval lesz egyenlő. Minden elől menekülünk, mindenre érzékenyen reagálunk, ha kell támadunk, és senkit nem érzékelünk magunk kívül. Totális csőlátás! Mindegy, csak ússzuk meg az adott helyzetet.


Igen, az állat a maga módján totálisan önző. Főleg amikor bajban van! Akkor nem érdekli semmi, csak mentse az irháját. De még ebben is tanulhatunk tőlük. Mi hajlamosak vagyunk benne maradni egy szituációba, nem gondolni magunkra, mert az milyen "önző" dolog. Arra persze nem gondolunk, hogy az senkinek nem jó, ha benne maradunk egy kellemetlen szituációban. Csak növeljük a szenvedést, és ez aztán az igazán önző dolog. Bezzeg az állat secperc alatt megoldja. Ő mer gondolni magára, ő ki mer állni önmagáért.


Úgyis mondhatnánk, hogy az állatnak több önbizalma van, mint az embernek. Ezért szeretjük. Őszinte és kiáll önmagáért.


(A macskák különösen. És még ennél is beljebb megyek. A macskák közül a fekete a legjobban, ha jól figyeltem eddig...)

239. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 238. - Töprengő)
2017. ápr. 15. 15:21
de persze szokott, illetve a két szobacicám közül ha leülök TV-t nézni netezni, azonnal felugrik hozzám. nagyon igénylik a szeretet az állatok ezt már észrevettem és minden érdek nélkül.
238. töprengő (válaszként erre: 237. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 15. 09:18

Nem szokott pl a lábadra feküdni?

Pakolászott valaki az autóba konkrétan pasi ( vagy kipakolt? ) arra mentünk.

Szép macsek, kerti, dörgölőzött egyfolyt a lábához.

237. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 236. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 15. 06:45
igaz rengeteg bennünk az állati ösztön. én néztem egyszer egy ilyen témájú műsort a Spektrumon és azon csodálkoztam, hogy az embert 90 %-ban az ösztönei irányítják és mindent felülírnak pld. ha életveszélybe kerülünk mindenki azt gondolná, hogy a gyerekünket mentjük és nem, egy bizonyos szintig de totál vészhelyzet esetén csak magunkat stb. Alapból mi is ösztönből megérzünk mindent mint az állatok (barát, ellenség, szeret nem szeret) de ezt sok minden miatt elaltatjuk magunkban. Én arra régóta figyelek hogy aki nem szereti a macskákat azzal vigyázok mert nem jó ómen nekem. Ill. én pld. a két cicámtól sokszor tanulok türelmet, sokszor csodálom milyen bölcsek, múltkor is jött oda hogy vegyem fel simizni de letettem mert még ezt azt kellett csinálnom, azt hittem megsértődött de nem, lefekeüdt és amikor látta hogy elteszem a vasalót újra odajött. sokkal türelmesebbek mint pld. én. el is szégyelltem magam.
236. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 235. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 15. 01:35

Az állat mindkét oldalt érzékeli. Mert az "állat" a saját természete, ami ösztönszerű jelt ad. Az "ember" pedig tőle eltérő, mert meghaladja azt. Emiatt furán is szoktak viselkedni, mert az én vélemény szerint tisztelik, feljebb valónak tartják az emberi reakciókat. Szokták mondani, hogy az állatok az emberek kistestvérei, éppen ezért ember módjára kell velük bánni. A nagy szentek úgy szelídítették meg a legvadabb állatokat, hogy emberként viselkedtek velük és az állatok felnéztek, hallgattak rájuk. Ott már nincs se támadás, se védekezés, csak elfogadás és vezetés. De emberként viselkedni nem olyan gyakori, ha belegondolsz. A legtöbb viselkedést az animális ösztönök irányítják. Félelmetes hogy mennyire állatként viselkedünk, ember testben. És az is félelmetes, hogy egy állat mennyire emberként tud viselkedni, a saját ösztönös őszinteségével harmóniában. Nagyon sokszor az állatok tanítanak minket, csak nem vesszük észre. Pedig nekünk kéne őket.


[link]

235. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 234. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 13. 17:53
igen az állatok nagyon érzik az emberi reakciókat. én macskaimádó vagyok és bárhová megyek jönnek hozzám a macskák. és érdekes dolgot figyeltem meg. ha szintén macskaszerető emberrel találkozom azzal jól ki fogok jönni, de ha egy ember nem szereti a macskát előbb utóbb kiderül, hogy vagy simán csak nem vagyunk egymáshoz valók vagy konfliktusba kerülünk. nem a macskák miatt, hanem alapból. A fiamnál pedig egyszer olyan érdekes dolgot vettem észre, állatkertben voltunk még kicsi volt 8 éves és egy hatalmas kalitkában sokféle madár volt szanaszét, meglátták a fiamat és az összes madár odament ahol ő volt és elkezdtek csivitelni neki egymást túlkiabálva. hát nagyon aranyos jelenet volt, a fiam meg csak állt és nézett (meg körbe mindenki aki ott volt), hogy ez most mi. Ja az is igaz, hogy az emberben ott van az állat, kőkeményen védjük a területünket, a kis kölkeinket és még egy csomó hasonlóság van közöttünk.
234. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 233. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 13. 01:24

Nem egyszerű a vadabb állatokban meglátni a szelídséget, de a barátságon keresztül lehetséges. Tehát ha szereted azt a kutyát, vagy bármilyen állatot, akkor az barátságosságot szül és az állat megérzi. Főként a macskák. Azok minden rezdülésedre reagálnak. Ha ellenséges vagy, akkor már futnak. Én imádok egy macskát, ő a kedvencem és múltkor odajött hozzám hízelegni, alig akart elengedni. Nagyon cuki volt. De ez azért is volt, mert érezte hogy nagyon szeretem.


Két dologra reagálnak az állatok:


Barát vagy ellenség?

(Veszély vagy biztonság?)


Ez a kettő! Ez dönti el, hogy támadni fognak vagy menekülni.


De ha nem érzik benned a veszélyt, akkor egy helyben maradnak vagy odajönnek hozzád.


Nem támadnak és nem is menekülnek. Ezt csak akkor teszik ösztönből, ha bajt éreznek (nálad).


A félelem azt jelenti, hogy nem bízok benned, bármikor bajom eshet, ezért támadok vagy védekezek. Az állat ezt "letükrözi" és reagál a reakcióidra.


Például egy nagyon jó példa, amikor megijedsz egy macskától, akkor ő is meg fog ijedni és mindketten elfuttok egymástól. :))


A kutya viszont a támadásra, támadással reagál.


"ÜSS VAGY FUSS!" (TÁMADJ VAGY MENEKÜLJ!)


Ez az alapvető stresszválasz.


Ezt az állatok nagyon jól értik.


Az emberben is ott van az "állat", csak megpróbál viselkedni.

233. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 231. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 10. 19:25
igen a természetből is meg lehet érezni. nekem van egy nagyon furcsa történetem, ismerősnek volt egy amerikai mit tudom én milyen terrierje, nagyon féltem tőle de rábeszéltek hogy simizzem meg. odamentem megsimiztem rám nézett és éreztem a szívemben egy "sugallatot" amit a kutya sugárzott irányomban, hogy "ne félj már tőlem, sosem foglak bántani" szabályszerűen éreztem, hogy ez a gondolat a kutya szívéből érkezik hozzám és megszűnt a félelem. abban a pillanatban (is) éreztem, hogy ez annyira szép és lehetetlen dolog hogy biztos hogy van isten (vagy bármi is a valódi neve de felsőbb hatalom)
232. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 230. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 10. 00:00
A szerencsétlen ember pedig olyan, aki bezárja az ablakot, lehúzza a redőnyt, majd Istent hibáztatja hogy milyen kegyetlen, mert nem ad neki fényt és levegőt. A döntést nekünk kell meghozni, a felelősséget nekünk kell vállalni. Ezt nem veszi el tőlünk, mert akkor a szabadságukat venné el, az isteni energia pedig színtiszta szabadság is egyben.
231. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 230. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 9. 23:57

Főként ha már gyakorlottabb meditáló vagy, akkor megérint az isteni energia, ami színtiszta kegyelem és támogatás. Ehhez nem kell templom.


A kegyelem külső formája például, hogy süt a Nap, vagy esik az eső (nagy szárazság idején), vagy hogy lélegzel és be tudod szívni a friss levegőt az orrodon.


Ez mind kegyelem, de lehet csodának is nevezni. Egy idő után rájössz, hogy kívül-belül támogatva vagy (a kegyelem által) ha figyelsz a jelekre, és ez biztonsággal tölt el. Már nincs annyi félelem. Átvette a helyét a bizalom, vagy ősbizalom.

230. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 229. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 9. 13:56
megnéztem, nagyon jó ezt olvasni. olyan biztonságot ad, hogy van aki vigyáz ránk.
229. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 226. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 9. 00:02
228. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 227. - Töprengő)
2017. ápr. 8. 10:24
ja tényleg ő írta most látom.
2017. ápr. 7. 23:09
*Zolcsika* írta...
226. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 225. - Töprengő)
2017. ápr. 7. 20:28
ez érdekes és elgondolkodtató amit írtál. az biztos hogy szükségünk van istenre és az is, hogy ha egy lépést teszünk felé ő megsokszorozza felénk. de azt tényleg nem értem, hogy neki miért van szüksége ránk és egyáltalán miért foglalkozik velünk gyarló hibás idegesítő kis lényekkel amikor ő mindenható és azt tesz amit szeretne.
225. töprengő (válaszként erre: 223. - D7ba7bf7ff)
2017. ápr. 6. 20:00

" Egy mester mondta, hogy ha egy lépést teszel Isten felé, Isten hatványozott lépéseket tesz feléd, mert neki ugyanolyan szüksége van rád, hogy rajtad keresztül megvalósítsa önmagát. Tehát ha szellemi kereső vagy, az neki a legjobb. Az egész játék ezért lett kitalálva."


Ez jóóó kölcsönveszem. Köszönöm.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook