Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jön a baba? fórum

Jön a baba? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
52. linzerkarika888 (válaszként erre: 51. - Nyűzli)
2019. dec. 5. 15:55
És a görcsölgetés is akkor lehet tünet? Néha begörcsöl aztán elmúlik. Nehéz elképzelni, hogy emellett minden klappoljon. 🤷🏻‍♀️
51. Nyűzli (válaszként erre: 50. - Linzerkarika888)
2019. dec. 5. 15:14

Detto, szintén van fehér... Szagtalan, nem viszket nem ég... Elvileg ez is lehet tünet.


(Eredeti szakmám ápoló, nem zavarnak a testváladékok 🤷‍♀️😊)

2019. dec. 5. 14:52
Hát ez jó kérdés, hogy mikor kéne. Vasárnap reggel fogok én is, ha aktuális lesz még, bár sajnálom a tesztet ellőni. 🤷🏻‍♀️ Ezek a görcsök elbizonytalanítanak. Meg van valamilyen fehér folyásom is. Nem viszket, nem fáj, semmi szaga (bocsi), csak van.
2019. dec. 5. 13:50

Linzerkarika mikor tesztelsz? Melyik reggelre tervezed és milyen teszttel?


Itt cb-digitális teszt van. Pont azért hogy ne tudjak beképzelni plusz csíkot.... ☹️ Vasárnap reggeli elsőből tervezem... Ha addig még aktuális lesz és nem jön meg...

2019. dec. 5. 13:44

Jó bugyután fogalmaztam.. 🤦‍♀️😁

Szóval nem első terhesség lenne már és nekem ilyen korai időszakban nem voltak tüneteim a kislányommal.. Semmi.... Első 8-9hétben azon aggódtam, hogy lehet azért nincs tünetem mert már senki nem lakik a pocakba...

47. Nyűzli (válaszként erre: 46. - Linzerkarika888)
2019. dec. 5. 13:37

Nem azért de nekem a néha előjövő görcsön feszülésen kívül semmi tünetem nincs... Ja de többet járok pisilni. Ennyi...


Sosem volt a korai terhességi időszakban ilyen mellfeszülés bimbó érzékenység vagy elszineződés. 🤷‍♀️🤔

2019. dec. 5. 12:17
Ma se jött meg. (Eddig legalábbis.) Tegnap este görcsöltem, ma tompább és rövidebb a görcsölés. Kíváncsi leszek, mi lesz. Szeretnék hinni, de félek. Bimbók már annyira nem érzékenyek. (Gondolom az rossz hír.)
2019. dec. 5. 05:12
Újabb negatív teszt... ☹️ 🤔
44. Nyűzli (válaszként erre: 43. - Szivarvany2)
2019. dec. 4. 20:39

Te jó ég!! 🖤😢😩😢😭😞😞😞

És mindezen ilyen fiatalon átesni basszus... (bocs de nincs rá szavam....)


Csodálom a lelkierőd! ❤️🤞🤞🤞🤞 Lombik meg fogja hozni az örömödet hidd el, kárpótlást kell hogy kapj az élettől!


(egyik legjobb barátomat ma műtötték.. Missed ab... 8hetes volt... 😭)

2019. dec. 4. 17:28

Nem sajnos,ez lesz az elso lombik.😥

Tavaj szeptemberben volt egy mehen kivulim,petevezetom el tavolitottak a babaval együtt..

Most 3 hete ismet volt egy mehen beluli baba 7 hetes,szivhanggal

Mehen kivul petezsak,szikholyaggal..missed-ab meg petevezetek eltavolitas szinten😭😭

Amúgy 25eves vagyok.😊

42. Nyűzli (válaszként erre: 41. - Szivarvany2)
2019. dec. 4. 15:31

Szia! Üdv itt nálunk ❤️😊


Első baba lesz? Voltatok már lombikon korábban? Ha nem teher, illetve ha nem túl tolakodó, akkor picit mesélhetnél magadról babásodâs témakörben persze 🌸😘

2019. dec. 4. 15:24

Gratulálok minden kismaminak itt a forumon😊

Kitartast Nekunk csajok😍 mi lombikra megyunk januarba konzira.

40. Nyűzli (válaszként erre: 38. - Linzerkarika888)
2019. dec. 4. 13:58

Örülök neki 😊!!


Az hogy gõrcsölget az olyan tünet hogy bármi lehet belőle. Lehet hogy meg fog jönni. De lehet hogy a terhesség megléte miatt van. Ezt ilyenkor még nem lehet tudni. Mindenesetre drukkoloknejed!!! 😊


(nekem is beszúr, nyilal, görcsöl néha pont mint mensi előtt szokott... Dec 1-én kellett volna megjönnie. Előtte is görcsölgetett... De nem jött meg)

2019. dec. 4. 13:40
jön, jön, jövöget
38. linzerkarika888 (válaszként erre: 37. - Nyűzli)
2019. dec. 4. 13:31
Juj nagyon köszönöm! ❤ Visszatért a remény! Csak mondjuk görcsölgetek, olyan mindjárt megjön érzés, de akkor majd kiderül. Köszönöm, igen, sokat segítettél! ❤❤
37. Nyűzli (válaszként erre: 36. - Linzerkarika888)
2019. dec. 4. 09:11

Attól függ!

Biztosan tudod hogy akkor volt a peteérésed, legtermékenyebb napod amikortól a dpot számolod?

Voltatok ezt követően is együtt a pároddal?

Lehet később volt a fogantatás mint gondolod így nem is biztos hogy a 13dpon vagy.

Illetve ha azon vagy, van akinek még ilyenkor nem mutatja csak majd a 15nél tesztel egy baromi halványat.

Amig nem jön meg lehet reménykedni!🌸🌸🌸 😊

És neked még nem is késik a mensid, van aki szerint nem mérvadó a dpo számolgatás mert az is egy nagyátlag dolog és a mensi kimaradása után pár nappal készít csak tesztet. Nem biztos hogy a te luteális fázisodra is reális képet ad a számolás. Eleve eltérhet a megtermékenyített petesejt vándorlásának ideje mire megtapad, a beágyazodás idejének a hossza is eltérhet. És ugye itt minden nap számít.

A sokadik dolog hogy a hcg nem egyformán termelődik mindenkiben. Van egy táblázat erre, hogy milyen hcg értékek lehetnek teljesen normálisak, mekkora az a tartomány.. És az a helyzet hogy pl a Te esetedre vetítve a 13napon a hcg szintje 70nemzetközi egységtől 760 nemzetközi egységig terjed. Ez annyit tesz hogy ha Te lassabban termeled a hcgt és 70 körül van jelenleg a szervezetedben azt még az érzékeny 10-es tesztek sem mutatják ki!!

14.dpora írja a táblázat hogy az érték 111-től 1690ig terjedhet. Szóval ha sima normál 25-ös erősségű tesztet használsz még itt sem fogja kimutatni csak majd inkább a 16.dpo napján.


Remélem tudtam kicsit segíteni kapaszkodót találni ❤️ én is ebben a cipőben járok, jelenleg 10dpon vagyok azt hiszem.

2019. dec. 4. 07:03
13Dpo negatív lett ma nálam. Vagy szerintetek túl korán csináltam volna? Az az érzésem, ha összejött volna, mostanra pozitívat kéne mutasson. Vagy tévedek? :(
35. boldogujevet (válaszként erre: 34. - Nyűzli)
2019. dec. 4. 06:13
Sajnálom de ne add fel mármint ha csak vasárnap telik a 2 hét az még baromi kevés mert én 18 tól számoltam és akkor a 15. Napon teszteltem. Csomo tenyezo van ami miatt a hcg vkinel lassabb folyamat.
2019. dec. 4. 04:36

Sziasztok ☹️ negatív a teszt... Ez a 4.napja hogy késik...

Még 3 napom van reménykedni, aztán vasárnappal letelik a november 24.-es együttléttől is a 2hét...aztân nem lesz mibe kapaszkodni ☹️ utána nem nagyon várhatok pozi tesztet.

33. linzerkarika888 (válaszként erre: 31. - Boldogujevet)
2019. dec. 3. 19:21
Hát múlt héten volt pár cseppecske, meg egy kis nyálkás folyás, de össze olvastam minden hülyeséget hogy ez tuti nem az. 😣😂 Izgulok mindenesetre nagyon! ❤
32. boldogujevet (válaszként erre: 29. - Nyűzli)
2019. dec. 3. 18:13
Köszi 😍 informálj majd 😍
31. boldogujevet (válaszként erre: 30. - Linzerkarika888)
2019. dec. 3. 18:12
Ugyan így voltam mint Te... elotte ket nappal iszonyat gorcsoles. Aztan lass csodat tegnap kellett volna megjonnie nekem mindig pontos es en ma reggel teszteltem is. Es pozitiv 😊 amugy en kb masfel hete ereztem egy komoly hasfeszulest es bekemenyedett a hasam fel voltam puffadva es gombostunyi kis ver a wc papiron. Akkor sejtettem hogy nha ebbol lehet lesz vmi. Ki is irtam gyakori kerdesekre hatha tapasztalt vki ilyet erre azt kaptam pms ... szoval a testunk nem hazudik. A komoly dolgokat bekepzelni nem lehet.
2019. dec. 3. 18:05
Görcsölget a hasam, néha majd leszakad a derekam, mellbimbóim fájnak. Applikáció szerint 2 nap van menzeszig, hát a görcsölés miatt nem merem elhinni hogy összejött volna. Pedig tök jó lenne látni a két csíkot végre.
2019. dec. 3. 14:57

Mindkettőtöknek gratulálok!!!!! 😊 ❤️ 😊 😍😍😍😍😍😍😍


Remélem velem is lesz valami mert bosszant a késés... ☹️

Megőrjít ez a bizonytalanság... Holnap reggel tesztelek hátha... Aztán ha még mindig semmi akkor hétvégén is...

28. boldogujevet (válaszként erre: 24. - Nyűzli)
2019. dec. 3. 13:12
Csinaltam tesztet... pozitiv 😍😍😍
27. boldogujevet (válaszként erre: 25. - Kinga08)
2019. dec. 3. 09:24
Gratula 😍😍
26. boldogujevet (válaszként erre: 24. - Nyűzli)
2019. dec. 3. 09:24
Köszi 😍 még itt sincs... ne is legyen. Apróbb görcseim vannak, de nem úgy meg amilyen szokott lenni.
2019. dec. 3. 09:19
7 hetes a picúr 😍🥰
24. Nyűzli (válaszként erre: 22. - Boldogujevet)
2019. dec. 3. 02:49

Szia! Drukkolok ❤️ amíg nem jön meg addig csak pozitívan 😊


Felkeltett a kislânyom, így most próbálok visszaaludni. Mensi sehol, hálisten 😊

23. boldogujevet (válaszként erre: 21. - Nyűzli)
2019. dec. 2. 21:17
Simán lehet, hogy később volt. Meg valakinél több idő is lehet a beágyazódás. Én ha nem jön meg holnap reggelre én is elmászok egy tesztért... szurkolok neked ❤️
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook