Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jön a baba? fórum

Jön a baba? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2020. jan. 6. 15:19
Annyira irigylem azokat akiknek pontos a mensijük. Nekem hol 34 nap, hol 40, hol 42. :D már elment 3 db LH teszt a 20. napon és még egy halvány csík sincs, kicsit már nevetek magamon persze inkább kínomban, hogy 28 évesen nem tudom belőni az ovulációmat. De ez sajna nem az én hibám hanem a ciklusomé. Örüljenek akiknek pontos :) De megyek pénteken egy új nőgyógyászhoz aki meglesi a cisztáimat és remélem mond valami bíztatót. Mert mi próbálkozunk már negatív LH teszt után is, ki tudja :D - #fejetlenség
111. nikky21 (válaszként erre: 107. - Arliss)
2020. jan. 5. 14:13
szia én 7+2 hetes vagyok nekem sincs hányinger.
2020. jan. 5. 11:10
2 napja késik, pedig nekem 15 éve napra pontos, stressz miatt késett csak életemben max egy napot... még nem merem beleélni magam, a teszt eddig negatív...
109. Candra89 (válaszként erre: 106. - Ágio8405)
2020. jan. 4. 16:27
Sajnos megjött :-(
108. linzerkarika888 (válaszként erre: 107. - Arliss)
2020. jan. 4. 16:25
Unokahúgom kb 8-9. héttől lett rosszul. Azelőtt nem volt hányingere, utána viszont folyamatosan kb.
107. Arliss
2020. jan. 4. 14:47

Sziasztok!


8h2n vagyok, és a fáradtságon meg a mellérzékenységen egyelőre nincs semmi más tünetem :) remélem így is marad. Az UH-on minden rendben volt, van szívhang és 13 mm :) szerintetek megúszom a rosszulléteket most már? Kinek mi a tapasztalata? Köszi a válaszokat! :)

106. Ágio8405 (válaszként erre: 99. - Candra89)
2020. jan. 4. 14:29
Ne haragudj de a te esetedben butaság hogy nem teszteltél. Lehet kellene, kellett volna progi pótlás ami csökkenti a vetélés kockázatát így viszont múlhat ezen is hogy megmarad-e. Minél előbb tesztelj inkább. Tudom szar a sok negatív teszt de ha van gyanú inkább az minthogy legyen baba de elemegy merre nincs progi pótlás.
2020. jan. 4. 14:23
Nekünk most kimaradt ez a hónap egy ferzőzés vagy mi miatt. :( Így jövő hét végén marad a jónás nap mint következő lehetőség, ha nem jön meg sokkal hamarabb... valahogy mensi alatt nem szeretném.
104. Lencsilány (válaszként erre: 103. - Candra89)
2020. jan. 2. 16:28
Igen, tudom, nekem pl. puffadt a hasam mióta elkezdtünk próbálkozni és nem értem mitől, de folyton érzem. És most szombaton kellene megjönnie úgyhogy nekem napra pontos, és előtte napokon keresztül szoktam érezni a jeleket de most nem érzem. De én is félek beleélni magam… Előbb azt várom hogy ne jöjjön meg, aztán pedig doki, ami nálad már időszerű.
103. Candra89 (válaszként erre: 102. - Lencsilány)
2020. jan. 2. 16:14
Köszönöm :-) bár nagyon félek...annyira szeretnék babát <3 meg annyit lehet olvasni ezekről a jelekről is. Pl nekem nem úgy erzékeny a m.bimbóm hogy fáj hanem egy kis erintésre is megnő...lehet hülyén fogalmaztam XD
102. Lencsilány (válaszként erre: 101. - Candra89)
2020. jan. 2. 16:11
Szurkolok! 😉
101. Candra89 (válaszként erre: 100. - Lencsilány)
2020. jan. 2. 16:09
Igazából 2 éve de nekem nehezítve van mert pm alúlműködésem van... csoda baba ha így is megfogant :-)
100. Lencsilány (válaszként erre: 99. - Candra89)
2020. jan. 2. 16:07
Hű ezek már elég komoly jelek! A mensi elmaradása előtt voltak bármilyen jelek? Mikor kezdtétek a próbálkozást? Orvoshoz mindenképp menj el 😉
2020. jan. 2. 15:38
Sziasztok :-) nálunk még kérdéses can e baba már,de remélem. December elején voltunk együtt. 22.kén kellett volna megjönnie, de semmi. 23.án volt egy erős görcsöm (sose volt hasonló se) aztán azóta erzem hogy a mellbimbóim hiper erzékenyek. Ma pedig barnáztam. Tesztet nem.mertem venni mert amikor eddig vettem belelkesültem es csalódás volt. Habár hozzáteszem ilyen "jelek" se voltak még :-)
2020. jan. 2. 15:12

Sziasztok Fórumozók!

Most fedeztem fel ezt az oldalt, és én is szeretnék csatlakozni hozzátok, ugyanis a 2020-as év fő projektje nálunk is a baba :)

Igazából nyár végén voltam nőgyógyásznál és vérvételen is, minden értékem rendben van, november óta nem kávézom és elkezdtem szedni a méhpempőt, december elején kezdtünk el próbálkozni, most szombaton kellene megjönnie, tesztet nem merek csinálni, mert ilyenkor még bizonytalan mit mutat. Nektek hamar összejött, van valami bevált tippetek?

Kíváncsian várom majd az idei jóhíreket! :)

2019. dec. 28. 12:23
Sziasztok tegnap voltam uhn és 6,4mm élő embrió 🥰 6 hetesek vagyunk 🥰
2019. dec. 27. 12:04
Van valakinél valami fejlemény, történés? :)
2019. dec. 21. 17:58
Most nem keseredtem el annyira, mint első alkalommal. Egy hét múlva lesz pé, már várom. És januás közepén jónás-napkor is rágyúrunk, ha addig nem jön össze. Csak ez most bele fog esni a piros betűs elejébe, úgyhogy előtte kell 2 nappal, de hátha. De ne szaladjunk ennyire előre, mert most úgyis sikerülni fog :)
2019. dec. 21. 17:45
Én mostanában vagyok termékeny. Micsoda karácsonyi ajándék lenne a pici baba! 😍😀 Januárban kiderül. 🤞
2019. dec. 21. 17:01
Voltam megint UH n minden oké. Már pulzált nagyon 😊 Ti hogy vagytok?
92. linzerkarika888 (válaszként erre: 91. - Mazsolyka)
2019. dec. 18. 21:18
Új hónap, új lehetőségek! 😊😊 Fel a fejjel. :)
2019. dec. 17. 20:55
Megjött :(
90. nikky21 (válaszként erre: 89. - Mazsolyka)
2019. dec. 15. 10:30

köszönöm ☺️

én is negatívat teszteltem nem várt után 2 nappal és 5. napon lett pozitív 🥰

2019. dec. 14. 13:54

Nikky21 de jóóó! Ügyesek vagytok :)


Ma van a 9. dpo (elvileg), reggel teszteltem 10-es érzékenységűvel. Persze negatív. De remélem, nem jön meg :)

2019. dec. 13. 19:19
sziasztok csatlakoznék 🥰 ma voltam ultrahangon 7,5 mm es petezsakot láttunk 🥰 2 hét múlva controll
87. linzerkarika888 (válaszként erre: 86. - Mazsolyka)
2019. dec. 13. 18:51

Szia!

Persze, hogy csatlakozhatsz, drukkolni fogok (fogunk) neked. 😊

Minekünk ez a 6. vagy 7. hónap, hogy próbálkozunk, elvileg Karácsony környékén jön össze, ha sikerül. Szép ajándék lenne. 😀😍

2019. dec. 13. 14:57
Csatlakozhatok? Én jövő hét keddre-szerdára nem várom. Ez a harmadik alkalom, hogy próbálkozunk. De semmi különöset nem érzek eddig, csak a szokásos :(
85. boldogujevet (válaszként erre: 84. - Nyűzli)
2019. dec. 13. 10:50
Majd írd le mit mondott doki. Én nem csak a fórumra ertettem, hanem globálba a netre. A nagynenem is apolo 😊. Nagyob kivancsi vagyok mi lehet az oka hogy nem jön meg. Tesomnak se szokott megjonni csak neha. Igazabol amikor megjon neki az nem peteeres csak a test reakcioja egy hamis menstruacio. Neki olyan hormonzavara van amitol jelenleg most meddő.
84. Nyűzli (válaszként erre: 83. - Boldogujevet)
2019. dec. 13. 09:01

Szia! 😊 ❤️ Örülök neki hogy minden rendben veled és a pocaklakóval❤️

Mindazonáltal aki itt velem együtt azonnal orvost javasolt csak jót akart (szakmámat tekintve ápoló vagyok). És egyik hozzászólás sem pánikkeltő jellegű volt szerintem hisz lényegében progeszteron pótlást hoztuk fel, amit kaptál is végül ❤️.

Sajnos azt kell hogy mondjam semmit sem szabad magától értetődőnek venni..meg úgy gondolni a bajra, hogy az csak mással történhet. ☹️

(egyik legjobb barátnőmet múlt hét szerdán műtötték, 8hetes volt, minimális rózsaszín csík a WC-papíron, missed ab... Ilyen is van sajnos 😢😭)


Ez a kommentem is csak azért született most hogy ha majd egyszer valaki idetéved hasonló panasszal akkor nehogy legyintsen, hogy "ó biztos velem is minden oké"

Pánikolni nem kell ❤️ de az a tuti amit az orvos mond. Mellesleg nem váratnak meg ilyen panasszal sehol.


Mikor kislányommal voltam várandós, akkor az ekső trimeszterben sajnos volt egy kisebb autóbalesetünk. Oldalról belénk jöttek, pont az anyósülés részen ahol ültem... Látható sérülés nem volt senkin, de ennek ellenére becsattogtam a kórházba hogy ez történt, látnom kell hogy Vele is minden oké odabent... Szerencsére minden rendben volt ❤️❤️❤️


Bocsi hogy hosszú lettem és térìtő mint Teréz anya 😁🤷‍♀️❤️

Jövő héten gondoljatok rám, péntekre van időpontom dokihoz, hogy fény derüljön arra, hová lett a menzeszem 🤦‍♀️🤷‍♀️ mert sajnos nem baba miatt nem jött meg még mindig... 😞

83. boldogujevet (válaszként erre: 82. - Linzerkarika888)
2019. dec. 11. 10:05
😍🥰 köszi, amugy utana olvastam persze nem birja ki az ember meg itt is irtak azonnal doki stb, de azert meg kell hagyni hogy ha bestresszelunk es mint en akinek egy honapban kepes volt ketszer megjojjon ha stresszes akkor sokkal nagyobbat artunk a stresszel. En is neztem veteles progi ilyen baj olyan baj. Ha komolyan veszem bepanikolok es felmegyek surgossegire ahol 180 as vernyomast mernek 😂 es min 4 ora a sorra kerules. Szoval higadtan 🙏🏻 turelemmel. A kutyam mostansag mindig a hasamra fekszik es nyalogatja. Sztem erzi a hormon valtozast.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook