Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jön a baba? fórum

Jön a baba? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
82. linzerkarika888 (válaszként erre: 81. - Boldogujevet)
2019. dec. 11. 09:30
Jaj, de szuper! Örülök, hogy jól vagytok! 😊😊
81. boldogujevet (válaszként erre: 61. - Linzerkarika888)
2019. dec. 11. 09:16
Voltam dokinal. Baba jó helyen. Van egy mehszaj sebem az barnaskodik arra kaptam huvelytablettat meg azert irt fel progit is. A baba jo helyen van a meh felso reszen eleg nagy petezsak. Szoval nincs gond 🙏🏻 Kerlek ti se googlizzatok hanem doki
80. linzerkarika888 (válaszként erre: 79. - Juditta2019)
2019. dec. 11. 08:39
Én is ezeket olvastam róla.
79. Juditta2019 (válaszként erre: 77. - Ágio8405)
2019. dec. 11. 08:09
Én annyit olvastam róla, hogy nagyon sok embernek bevált. És, hogy figyelni kell előtte mit eszel, iszol mert az befolyásolhatja. Nem lehet, hogy előtte ettél valamit vagy ittál ? Vagy rögtön felkelés után volt ez?
78. boldogujevet (válaszként erre: 65. - Ágio8405)
2019. dec. 10. 16:00
Egyszer megjártam. Neten már beazonosítottam magamnak egy krónikus betegséget és úgy belelovalltam magam hogy elájultam. FibromyAlgia -t , közben meg csak izomletapadásom volt amivel most is jarok gyogymasszorhoz. Így a neten nem nézek utána semminek. Mert ahány test annyi féle minden és en tipikus pánikolós hipochonder vagyok mar gyerekkoromtól egy mandula gyulladas miatt mar mondtam a dokinak hogy uristen nagy a baj ugye. Most erot veszek magamon es higgadtan kezelem a baba ügyet mert a stressz is okoz rossz dolgokat. Szakmámat tekintve baba fotós vagyok így van lehetőségem nem a “bajomra” koncentrálni, mert mindenki olyan boldog amikor fotozom 😊 Holnap elmegyek dokihoz. Egyébként a melleim C ről E re nőttek szó szerint szét durrannak 😂 iszonyat hányingerem van. Holnap remélem kiderülnek az okok 😊 mindenképpen írok a helyzetről.
77. Ágio8405 (válaszként erre: 76. - Linzerkarika888)
2019. dec. 10. 13:17
Nekem két hetente páfrányos volt mikor hónapokig petefészek müködésem sem volt nem hogy peteérés vagy mensi.
76. linzerkarika888 (válaszként erre: 71. - Juditta2019)
2019. dec. 10. 12:08
Szia! Én pont tegnap vettem, én fogom használni. Tegnap ki is próbáltam, szerintem jó kis eszköz! 😊
75. Panna07 (válaszként erre: 74. - Juditta2019)
2019. dec. 10. 11:50
Milyenek lettek a 3. napi hormonok? Csak segíteni szeretnék, sajnos az nem mindig elég, ha határértéken belül van. Nekem is voltak amúgy apró ciszták a petefészekben, amik bennrekedt tüszők voltak, az orvosom barátcserje kapszulát írt elő, 4 hónap szedés után eltűntek a bennrekedt tüszők, normalizólódott a peteérés. De a barátcserjét sem szabad önkéntesen szedegetni, az lenne a legjobb, ha találnál egy jó orvost, akiben megbízhatsz. Tudom endokrinológushoz sem könnyű bejutni, a mi környékünkön sem egyszerű.
74. Juditta2019 (válaszként erre: 73. - Panna07)
2019. dec. 10. 10:38
Igen, tudom h ezek is fontosak, ezeket sajnos tavaly mikor volt az utolsó hormon laborom nem kérte a doki csak a TSH-t. Szóval a többit majd magánúton megnézetem. Igazság szerint azért kérdeztem ezt mert olyan nehéz bejutni itt miskolcon endokrinológiára kb. fél év vagy magánrendelés (ott is lehet h sok idő) és mivel nem olyan vészes a helyzet ezért kérdeztem. Tehát igen, volt hormon laborom amit igazából csak magamnak értékelgettem ki otthon, de minden határon belül volt. Nem is akarta csak úgy megcsinálni a nőgyógyász csak ha azt mondtam h már babát szeretnénk. Szóval érdekes azért, hogy látta a cisztákat meg minden amik vannak és nem akart csak úgy hormon laborra beutalni. A PG/53 igen ovulációs teszt de többször használhatod igazából hónapokig, nyalogatni kell :D :)
73. Panna07 (válaszként erre: 70. - Juditta2019)
2019. dec. 10. 08:45
Szia! Nemcsak a TSH érték számít, fontos a ft3, ft4, Anti-Tpo, Anti-Tg is, ezeket nézték neked? Biztos, hogy vannak, akik kicsit magasabb TSH-val estek teherbe, én is hallottam olyat, de tény, hogy az a ritka. Sajnos az orvosok részéről nincs egységes álláspont, van, aki erre gyógyszert ad, van, aki szerint nem ezen fog múlni. Nekem a TSH-m 3,5 volt, a többi érték jó volt, pajzsmirigy ultrahang is tiszta volt, viszont az orvosom a legkisebb dózisú Letrox-ot felírta, hogy ne ezen múljon, le is vitte szépen a TSH-t. Erről a PG tesztről nem hallottam, ez ovulációs teszt? 3. napi hormonokat néztek neked?
72. Nyűzli (válaszként erre: 70. - Juditta2019)
2019. dec. 10. 08:40

Szia! Üdv itt nálunk! Nem saját tapasztalat de több ilyen sztorit ismerek, hogy 3körüli értékkel gond nélkül jött a baba. Persze az még jobb, ha doki beállítja neked az értéket, valószinű a menstruációdat is rendezné ha a normál tartományban lenne a TSH-d!

Pg/53-at nem használtam még :/

Szurkolok neked hogy hamar jöjjön a baba 🤱 ❤️🤞

2019. dec. 10. 08:08
Másik kérdés, hogy itt senki nem használt PG/53 tesztet? Nem olvasom a hozzászólásoknál. Én úgy indítok, hogy rögtön veszek egyet mert nem pontos a menstuációm így azt se tudom mikor van peteérésem. 32-40 nap között van egy ciklusom.
2019. dec. 10. 08:02
Sziasztok ! Látom ez a fórum még "él" ezért itt kérdezem, hogy akinek sikerült a baba tudja milyen volt a TSH-ja? Nekem 3 felett van kicsivel és lassan próbálkoznánk (azaz már a hónapban), de lehangol, hogy olvastam valahol h 1-2 között az ideális. Azért így is teherbe lehet esni szerintetek vagy közületek valaki? :)
69. linzerkarika888 (válaszként erre: 68. - Nyűzli)
2019. dec. 10. 06:04
Nagyon sajnálom!! 🙁🙁
2019. dec. 10. 04:53

Sziasztok!


Sajnos úgy néz ki az én történetem is erre a hónapra rossz véget ért. Azaz véget sem ért....

Sajnos a biztató nagyon halvány teszt után ma reggel több teszttel is negatív eredményt kaptam. Menstruációm meg sehol. Több mint egy hete késik.

Bejelentkeztem a nőgyógyászhoz, hogy pontot tudjak tenni a novemberi babaprojektünk "eredményének" végére... 😞

Ez már az a szitu amikor jobban örülnék annak is már ha megjött volna... ☹️

Írok majd, hogy mi volt a dokinál.

67. linzerkarika888 (válaszként erre: 66. - Nyűzli)
2019. dec. 8. 08:37

Akkor egyelőre nem gratulálok, de szerintem pár nap múlva csinálj mégegyet, akkor már tuti erősebb lesz. 😊❤

Szorítok neked!!

2019. dec. 8. 08:04

Sziasztok!!!


Jajj nem tudom hogy kezdjem.... Mert lehet nincs is min örömködni.. Szóval ma teszteltem egyet megint és bár nem mondanám a tesztet egyértelmű pozitívnak, de negatïvnak sem... Nagyon nagyon halványan de van ott még egy csík... De olyan halványan hogy csak egy TALÀN POZITÍV-ra futja 🤷‍♀️🤦‍♀️

Viszont az biztos hogy ahogy teszteltem és elérte a vizelet rögtön kijött, vastagságra is a kontrollar egyforma. Tehát nem száradási vagy bármi szellemcsík.... Viszont olyan halvány hogy.........

25-ös érzékenységű a teszt, márkanevet nem írok de drogériás alapteszt, tuti mindenki használta már. Elég sokat ellőttem a héten ahoz hogy valamennyire ismerjem ezt a típust és korábban egyiken sem volt plusz csík ebből a fajtából.

65. Ágio8405 (válaszként erre: 59. - Boldogujevet)
2019. dec. 7. 16:06
minél elöbb menj dokihoz és kérj progi potlást
64. linzerkarika888 (válaszként erre: 63. - Nyűzli)
2019. dec. 7. 12:04

Semmi baj, ez ilyen sajnos. 🙁😊 Annál jobban fogunk örülni, mikor pozitív lesz végre! ❤


Remélem, neked jó okkal késik! Drukkolok!! 😊

63. Nyűzli (válaszként erre: 62. - Linzerkarika888)
2019. dec. 7. 09:08

Nagyon-nagyon sajnálom.... ☹️


Én ma teszteltem egyet... NEGATÍV.... ☹️ 6napja késik.

Keddig még várok ha nem jönne meg vagy nem produkálnék egy pozitívat, akkor irány a nőgyógyász..

2019. dec. 7. 05:58
Nekem sajnos hajnalban megjött.
61. linzerkarika888 (válaszként erre: 59. - Boldogujevet)
2019. dec. 6. 10:02
Nem értem, miért ilyen sokára adnak? :/ Én bemennék mihamarabb, mert kitudja, hogy ez mitől van. Nevetséges, hogy nem néz meg az orvosod rögtön.
60. Nyűzli (válaszként erre: 59. - Boldogujevet)
2019. dec. 6. 09:02

Szia! Ne haragudj, hogy ezt írom, de én a helyedben megnézetném magam a helyi kórházban (valszeg időpontos, de ilyen esetben soron kívül fogadnak).


Nem feltétlen jelent rosszat, ezt leszögezem! De a terhesség alatt sem a vér sem a barnázás nem normális dolog. Ez egy jelzés.

Azért barna mert az az egy két csepp vér kicsapódik a hüvely falára és az ottani savasabb váladékot megszinezi.

Valószinű hormonális eltérésre utal, a doki írna fel rá duphastont vagy utrogestant amit a 13 hétig szedned kellhet majd.

59. boldogujevet (válaszként erre: 57. - Nyűzli)
2019. dec. 6. 08:37
Drukkolok ☺️ Én elegge szarul vagyok. Gorcsolget a hasam neha neha pici hanyinger es ez a “ barnazas” hogy is mondjam a tisztasagin nincs semmi de amikor kitorlom neha rozsaszines barnas, a melleim foleg a bal leszakad. 20. Ara kaptam idopontot uh ra maganba. Aggaszto
58. linzerkarika888 (válaszként erre: 57. - Nyűzli)
2019. dec. 5. 20:42
Ne is mondd, ugyanígy érzek 😀
2019. dec. 5. 19:34
Igen vasárnap 🤭🤞🤞🤞🤞🤞 addig mondjuk nem tudom hogy bírom ki... 🤷‍♀️😊
56. linzerkarika888 (válaszként erre: 55. - Szivarvany2)
2019. dec. 5. 18:11
Vasárnap reggel! 😊🤞🤞🤞 Ha..
2019. dec. 5. 16:39
Mikor teszteltek csajszik?😊
54. linzerkarika888 (válaszként erre: 53. - Nyűzli)
2019. dec. 5. 16:33
Nagyon izgatott vagyok. 😊😊 Remélem, pozitív lesz mindkettőnknek!
53. Nyűzli (válaszként erre: 52. - Linzerkarika888)
2019. dec. 5. 16:11

Pedig lehet tünet!


Egyrészt mert a szervezet "emlékezik" arra hogy menstruálni kéne de nem fog, viszont résztüneteket produkál.

Másrészt ha baba van a dologban akkor a beágyazódástól beindul mindenféle hormontermelés, vérbőség lesz jellemző az egész méhre, ami pedig elkezd készülni a következő "9" hónapra.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook