Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jön a baba? fórum

Jön a baba? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
172. Brigg02 (válaszként erre: 170. - Szivarvany2)
2020. jan. 24. 11:18

[link]

Akkor lehet, hogy ez indulò terhessègre/beàgyazòdàsra utal? 😁😁

171. Brigg02 (válaszként erre: 170. - Szivarvany2)
2020. jan. 24. 11:11

Szia Szivàrvàny!

Fogalmam sincs, hogy ez mit jelenthet ... nem is èrtem, hogy mièrt nem magyaràzza el ilyenkor az orvos. Vègezzen a kedves hölgy kutatò munkàt. ☺

Milyen vastag egyèbkent a m.ny.hartya? Nem lehet, hogy annak az elvèkonyodasàra utalt?

Mennyi időre kaptàl a Kaàliba időpontot?

2020. jan. 24. 10:55

Csajok segitseket!

Voltam tegnap dokinal,es a doki valamit latott a mnyh-n..nem ertettem,valami felritkulast vagy mit😂

Azert mentem mert a mensim eleg erdekesen jott meg.

Nem is mondhatni mensinek,csipp csopp rozsaszin foltocska volt a beteten.

Szerintetek baj van??

2020. jan. 24. 10:40

Én szeretnék lejjebb fogyni, mert nagy a súlyom. Tornázom rendszeresen és sok gyümölcs-zöldséget eszem. -2kg-nál járok. 😊

A gyerektéma most egy picit háttérben van, de mivel nincs védekezés, majd meglátjuk mi meg hogy alakul. 😊

2020. jan. 24. 08:30
Szép lassú léptekkel haladok előre :P A hormon laborom laikus szemmel jó, a 42 napos ciklus után most 36 lett a mostani és barátcserjét kezdtem el használni pár napja. Majd a doki is mond rá valamit, remélem nem ír fel semmi drasztikusat (cisztáim vannak) vagyis majd megbeszélem vele, hisz még csak most kezdtünk el próbálkozni (1 hónapja). Valamint nagyon felspanol, hogy februárban a peteérésem egybeesik a jónás napommal *.* Nagyon reménykedem :) és diétázom.
2020. jan. 23. 17:48

Csajok kivel miujsag?

Mi kaptunk. A kaàli intézetbe idopontot💖

166. Panna07 (válaszként erre: 165. - Brigg02)
2020. jan. 17. 12:49
A férfi oldalt nagyon meg kell nézni az inszem előtt, a fontosabb adat a progresszív motilitás és a morfológia, plusz tudni kellene a HBA értéket és Dns fragmentációt, mert ha ezek sajnos nem jók, akkor felesleges az inszem.
165. Brigg02
2020. jan. 17. 10:39

Van mèg valaki, aki inszeminàciòra vàr?

Èrdemes egyàltalàn inszemmel pròbàlkozni, ha mindkèt fèlnèl talàlnak problèmàt???

Sajna nekem mèg meg van spèkelve egy polippal - 2 hèt mùlva lesz a műtèt ... utàna talàn elkezdjük a hormonokat ...

164. Panna07 (válaszként erre: 163. - Brigg02)
2020. jan. 16. 20:29
Pécsre járunk, de a Dns fragmentáción és egyéb speciális teszteken az Istenhegyi Géndiag. Központban volt, Pécsen sajnos nincs rá lehetőség. Folandrolt és Maca port iszik, plusz D vitamint és Q10et szed.
163. Brigg02 (válaszként erre: 162. - Panna07)
2020. jan. 16. 20:23

Hova jàrtok? Pest?

Mit szed a fèrjed? Fer14? Profertil?

162. Panna07 (válaszként erre: 158. - Brigg02)
2020. jan. 16. 20:15
Igen, mindent körbejártunk. Majd a férjem spermakontrolljától+ Dns fragmentációtól fog eldőlni márciusban, hogy mehet-e az inszemináció. Októberben eléggé leromlott neki baktérium miatt, kapott rá gyógyszert, most 3 hónapos vitamin kúrán van, reméljük, hogy hatni fog annyira, hogy mehessünk inszeminációra.
161. Brigg02 (válaszként erre: 160. - Boldogujevet)
2020. jan. 16. 20:07

Kösziii ☺

Decemberben vettem Premens tablettàt a magas baràtcserje kivonat miatt ... jòkat hallottam ròla, de 1 hèt szedès utàn, hàt nem is tudom hogy mondjam ... olyan kellemetlen szagù vàladèkom volt, hogy nem tudtam mit tenni ellene. Gondoltam ez vàllalhatatlan ... 😢😁 ùgyhogy abbahagytam.

160. boldogujevet (válaszként erre: 158. - Brigg02)
2020. jan. 16. 19:56
159. boldogujevet (válaszként erre: 149. - Brigg02)
2020. jan. 16. 19:54

Én mivel gyógynoveny parti vagyok ahogy a maca gyoker is segit a libidoban is ugy ebben is hiszek. Egy probat megerne szerintem.

Csodálatos barátcserje (Vitex agnus-castus L.)


A növényt alapvetően hormonális zavarok kezelésére használtak. Megfigyelték, hogy hatására lényegesen csökkent a meddőség, a menstruációs, klimaxos panaszok száma és mértéke. Korunk orvoslása kétkedve fogadja ezeket a módokat. A régi elvet, „de omnibus dubitandum est” (vagyis mindenben kételkedni kell) én is osztom, ezért mentem utána ennek a problémának és kerestem a választ arra a kérdésre, hogy ez a növény, ill. növényi kivonat valóban hatásos-e. Meglepődve tapasztaltam, hogy a barátcserje hatásai valóban meggyőzőek – számolt be a professzor.

158. Brigg02 (válaszként erre: 153. - Panna07)
2020. jan. 16. 19:47

Ùr Isten Panna, 2 èv. 😢

Akkor gondolom Te màr minden hormonnal, mòdszerrel, lehetősèggel tisztaba vagy. Lehetne egyből lombikkal kezdenetek?

157. boldogujevet (válaszként erre: 146. - Panna07)
2020. jan. 16. 19:46
Talán még a barátcserje kapszulát is szokták ajánlani, a cickafark az nekem sokat segített.
156. Brigg02 (válaszként erre: 152. - Linzerkarika888)
2020. jan. 16. 19:43
Tarts ki, nagyon nehèz ... mi aztàn tudjuk. Jòt nem is lehet mondani ilyekor, de egyszer össze fog jönni. Jàrtàl màr orvosnàl?
155. Brigg02 (válaszként erre: 151. - Nyűzli)
2020. jan. 16. 19:41
Ez a csìkfòbia a kedvencem lett 😁😁 idèzni foglak 😁
154. Brigg02
2020. jan. 16. 19:39

Hàt Lànyok!

Mi 10 hònapja pròbàlkozunk. Àlmomban nem gondoltam, hogy nem jön össze. Ez olyan, hogy màssal sajnos megtörtènik "de ààà, velem biztos nem". Aztàn tessèk, dehogynem. 😢

Elèg hamar elkezdtem utàna menni a dolgoknak ... alaphormonok rendben, progesztern nagyon alacsony, az LH tesztek hònapok òta nem mutatnak peteèrèst. A fèrjem eredmenyei ehhez mèg hozzàtesznek ..., ùgyhogy mùlt hèten a doki megcsinàlta a Hycosy petevezetèk àtjàrhatòsàgot - az rendben van, ùgyhogy azt javasolta az orvos, hogy indìtsuk az inszeminaciòt.

Ennek örülök, de màr előre rettegek a sikertelensègtől.

Az az eddigi tapasztalatom, hogy mindent hajtanunk kell mert különben csak telnek a hònapok, èvek.

Itt is azèrt vagyok, hàtha hallok siker sztorikart ☺☺

Ki vàr inszemre vagy lombikra ès ha lehet kèrdezni, mièrt?

Fel a fejjel mindenkinek!!! ❤

Lesznek babòcàk! ☺

153. Panna07 (válaszként erre: 152. - Linzerkarika888)
2020. jan. 16. 18:33
Nehezen, én már 2 éve várom, vannak nehezebb és jobb időszakok. Márciusban megyünk konzultációra, hogy hogyan tovább, inszem vagy lombik..
2020. jan. 16. 18:09
6. ciklusunk. Megint vérzek. Összetörtem. Más hogy bírja akár évekig is ezt a csalódást?
151. Nyűzli (válaszként erre: 148. - Brigg02)
2020. jan. 16. 17:09

Köszi! ❤️ 😞

Tényleg ilyen ahogy írod, reménykedés csalódás majd ismét.... ☹️

Itt a december eleje volt olyan hogy halvány de pozi tesztek majd végül pofon... 😞


Erre a ciklusra a vitaminok mellé befektettem a CB digitális ovu tesztre, az legalább szmájlival jelez nem kell csíkot lesni 😅 mert már csíkfóbiám van 😅

150. Panna07 (válaszként erre: 149. - Brigg02)
2020. jan. 16. 11:10
Nem rossz a 7 mm sem, és nemcsak a vastagság számít, hanem a szép szerkezet is. Nekem a ciklus első felében általában 9 mm szokott lenni (volt 7 mm is), ez már elég lehet ahhoz, hogy a ciklus végére megfelelő legyen a méhnyálkahártya a megtapadáshoz. A méhpempővel szerintem fel tudod növelni 9 mm-re, az már jó lesz. ;)
149. Brigg02 (válaszként erre: 146. - Panna07)
2020. jan. 15. 23:43

Köszi Panna, a mèhpempőt mèg nem pròbàltam, de meg fogom rendelni. ☺

A mnyàlkàm 7 mm, ami az orvos szerint a ciklusom 2. felère lehetne a a duplàja. Neked milyen vastag? Mi szàmìt màr elfogadhatònak a beàgyazòdàshoz?

148. Brigg02 (válaszként erre: 147. - Nyűzli)
2020. jan. 15. 23:25

Nagyon szorìtok, hogy vègre jöjjön az a dràga babòca, de addig is fel a fejjel. 🤞☺

Amùgy meg tudom, milyen nehèz jòzan èsszel vègig csinàlni 1 hònapot, minimàlisan remènykedni, de pozitìvnak maradni ... nekem augusztusban volt nèhàny napig egy pozitìv tesztem aztàn egy hatalmas pofon.

Szòval tudom, milyen nehèz, de kitartàs, meg lesz a gyümölcse a vàrakozàsunknak ☺

147. Nyűzli
2020. jan. 15. 22:59

Sziasztok!


Még mielőtt ma újra teszteltem volna, picit "barnázni" kezdtem.... ☹️ Sajnos szerintem meg fog jönni... A teszt amúgy x-epil volt, neten több olyan topikot találtam ahol azt írják hogy 'szellemcsíkos' illetve látszodik a második csík helye és ez okozza a fals pozitívat..


Újabb hónap újabb esély ❤️🤞🥺

146. Panna07 (válaszként erre: 145. - Brigg02)
2020. jan. 15. 21:03
Jó, hogy írtad a D vitamint, kifelejtettem, pedig én is szedem. :) Pl. cickafark teát lehetne inni a ciklus első felében, hogy serkentse a peteérést, majd a másik felében progeszteront krémet lehet kenegetni a bőrre, hogy megfelelő legyen a progeszteron szint. De ha inszeminációra mentek, akkor a gyógyszerek miatt lesz megfelelő progeszteron szinted. A méhnyálkahártya erősítéséért viszont tényleg tudsz tenni inszem esetén, az E vitamin ebben segíthet, meg a méhpempő ahogy írtam, napi egy kis mennyiség, és tényleg hatásos, az ultrahang igazolta nálam. A gránátalma levet szokták még erre ajánlani. Mennyi szokott lenni neked a mnyálka?
145. Brigg02 (válaszként erre: 144. - Panna07)
2020. jan. 15. 16:28

Dràga Paana,

Köszi a vàlaszt. 3 hònapja szedek minden nap Inofolic-ot, 3000NE D vitamint, 500 mg C, 400 mg E ès 200 mg Q10-et.

Neha picit megijedek, hogy ennyi mindentől nő majd egy 3. fülem ... 😁 de remèlem inkabb a baba jön össze.

Sajna a peteèrès ezek hatàsara sem akar alakulni.

A 3. napon nèzett eredmemyeim jòk, viszont a ciklus 2. feleben a progeszteronom nem megy 23 nmol/l fölè. A mèhpempő javìthatnà ezt?

144. Panna07 (válaszként erre: 143. - Brigg02)
2020. jan. 15. 16:09
Szia! A méhpempő segíti a méhnyálkahártya vastagodását, egy próbát megér. Mind a férfi, mind a női oldal erősítésére jó a Q10, E vitamin, Szelén, Cink, Maca por. 3. napi hormoneredményeid milyenek?
143. Brigg02
2020. jan. 15. 15:42

Sziasztok! ☺

Csatlakoznèk hozzàtok, szeretnèk erőt merìteni, tapasztalatokat, tanacsokat gyűjteni.

A fèrjemmel lassan 1 ève pròbàlkozunk, minden kivizsgàlàson àtestünk ... sajnos egyikőnk eredmenyei sem tùl jòk (nincs peteèrèsem, vèkony a mèhnyàlkahàrtyàm, ... ìgy inszeminàciòt javasolt az orvos.

Picit örülök, hogy vègre törtènik valami, de aggòdom is ... vajon mivel tudnèk egy picit ràsegìteni a folyamatra?!?

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata? ☺

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook