Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jóga challenge fórum

Jóga challenge (beszélgetős fórum)


10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Krilion)
2020. jún. 28. 23:25
Remélem, találsz társakat!
2020. jún. 28. 23:15
Sajnálom.
8. Guruljka (válaszként erre: 6. - Krilion)
2020. jún. 28. 22:55

Sajnálom a fájós csontocskáidat, de a jóga mindenkinél egy saját téma.

Igazán szeretnélek motiválni, hogy jobb legyen Neked, csak nem tudom, hogy csináljam.

2020. jún. 28. 22:53

Ahogy az elsőt nézem, kész fruszt-láda lenne, ha nem tudnám, hogy nem kell beleszakadni.

Nem is szokás ennyi fordított testtartásos gyakorlattal kezdeni. Én meg jelenleg azon dolgozom, hogy sikerüljön a sarkamra ülnöm, hogy egyáltalán tudjak valami törökülés-félében ülni, és hogy a gerincem képes legyen valamiféle lazább mozgásra. A gyertya jelenleg még csak jót sem tenne, különben is vigyáznom kell a vérnyomásom miatt. Még az ortopéd kutya-pózt sem tudom bármikor csak úgy odahajintani.

(Két kutyám van, de egyik sem így néz lefelé. Ezt a pózt mi régen hegytartásnak mondtuk.)

Nézegettem már ezt a jógaoktatót, másikat választottam, sőt másikból is többeket.

6. Krilion (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. jún. 28. 22:47
Csak 60 perc plusz 5 perc meditáció. De nem is fogom csak max. hétvègén duplázni. Igen, jó önmagában is, de ha ismernèd az életem, akkor tudnàd, hogy miért van szükségem extra motivációra, nem véletlenül vannak ki az izületeim, csontjaim. 😭😭😭😀 De nem szeretnèm, ha rólam szólna ez a fórum.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Krilion)
2020. jún. 28. 22:36

Nem, én nem gyéártok nagy elméleteket, de "kötelezően" sem akarok jógázni.

Igazad van, ha valaki 70 percen át gyakorol, akkor tényleg elég a végén lazítani.

De a jóga annyira jó, én nem is értem, mit szeretnél külön motiváció alatt... :D

2020. jún. 28. 22:32
Persze, tudom, hogy alapvetően mit szolgál, de ez a videósorozat pont inkább a mozgásról szól. A pihenős részt csak akkorra értettem, ha kettőt csinál az ember egymás után, akkor csak a második végén relaxál, közben nincs sok értelme. Ez a sorozat 25 részből áll, és nem nehéz, én meg akatom csinálni 16-ig. Tök jól átmozgat, mikor először csináltam végig helyrerakta a vállamat, csontjaimat teljesen. Most is ennek érzem szükségét, és mivel elutazunk utána, így meg kell szakítakom utána. Viszpnt jó lenne némi plusz motiváció a nehéz hétköznapokra, hogy rávegyem magam. :) Próbáld ki egyszerűen, nem kell nagy elméleteket gyártani hozzá. :)
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Krilion)
2020. jún. 28. 21:32

Szimpatikus a lelkesedésed, de a jóga természeténél fogva nem challenge.

A pihenést, illetve a lazítást és a meditációt éppen le lehet hagyni, de az a végén a legjobb.

Napi kettő egy kezdőnek pedig lehet sok is esetleg.


Köszönöm, de nem élek a lehetőséggel, én maradok az éppen kiválasztott gyakorlatnál, ami esetleg csak 20 perc, de cefet jólesik... :D

Azért ezt elküldöm Neked, hátha érdekesnek találod.

[link]

2020. jún. 28. 21:21
A videó a youtube-n található.
2020. jún. 28. 21:19
Sziasztok! Lenne kedvetek csatlakozni egy három hetes jóga challege-hez? 16-ig tartana tulajdonkèppen, mert azután elutazunk. Van egy jó videósorozat, Szokj rá a jógára a címe, abból kellene minél többet, mondjuk napi kettőt megcsinálni. Egy videó ca. 35 perc, de az utolsó 5 perc csak pihenès, azt ki is lehetne hagyni esetleg az első videó után. Jó lenne, ha nem egyedül csinálnám, mert hiányzik valami motiváló tényező. 😁 Már pár éve végigcsináltam egyszer, kezdòknek szuper. Én ma kezdem, várik mindenkit szeretettel! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook