Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó veled, de élvezem az egyedüllétet... fórum

Jó veled, de élvezem az egyedüllétet... (beszélgetős fórum)


2011. szept. 26. 12:51
Jó volt de most inkább egyedül
2011. szept. 13. 10:52
Ez nagyon jó téma. Rájött, hogy elvált ember sem tökéletes, ha az lenne nem lenne elvált.
2011. szept. 11. 18:23

Köszönöm a hozzászólásokat!

Még mielőtt elmondhattam volna a véleményem, furcsa, de arra a következtetésre jutott, hogy biztos a nő érzéseiben, és addig hagy neki időd, ameddig csak akarja. Részemről no comment!

18. nana06
2011. szept. 11. 14:27

szerintem itt arról van szó, hogy a nőnek kellett valaki aki mellett át tudta vészelni a válással járó hercehurcát...a válás után pedig gondolom már máshogy látja a világot, és így nincs szüksége a barátodra :S

nagyon sajnálom hogy így történt!

17. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Nessaja07)
2011. szept. 11. 11:44
Sokminden lehet a háttérben, de akárhogy is...néha jó egyedül lenni.
16. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Nessaja07)
2011. szept. 11. 08:19
Teljesen normális állapot... elvált, van egy nagy fellélegzés... amikor minden feszültség, görcs egyszerre kirobban, és az ember úgy érzi, olyan könnyű, hogy mindjárt elrepül. ... és ilyenkor nem kell kolonc, nem kell visszahúzó erő, kicsit repülni kell.... aztán kis idő, és az ember vágyik a társra a kötöttségre. Tehát türelem a barátodnak... ne akarja mindjárt béklyóba kötni a nőt, udvaroljon neki, vigye el moziba... menjenek táncolni, uszodába... élvezzék, hogy mindkettő szabad.... aztán majd alakul. :))
15. e705905164 (válaszként erre: 1. - Nessaja07)
2011. szept. 11. 08:17

együl akar lenni....élvezi a szabadságot....ezek mind arra utalnak,hogy nincsenek mély érzelmei,mind tudjuk,ha mondjuk lenne akkor nem kérne ilyet:)


hagyja ,ha akar valamit jelzi,addig meg gondolom kiéli magát...


sztem inkább vigasz szerű volt számára a férfi!(egy ideig,amíg szüksége volt rá)

2011. szept. 11. 08:15
ja...hagyja a nőt,majd ,ha akar valamit jelzi...
2011. szept. 10. 22:09
SZerintem maradjon a nö közelébe keresse de ne legyen tolakodo,eröszakos,idö kell neki hogy uj életet tudjon kezdeni még ö sem tudja mit akar..messziröl de maradjon melette..ha csak barátként akkor ugy aztán majd alakul..
2011. szept. 10. 22:08

Most hirtelen 2 dologra gondolok.

Lelki támasza volt az " átvészelés " alatt.

Lehet hogy csak egy kicsit akar egyedül lenni a válás után. Megemészti a történteket, gondolkodik mit tegyen, mit csináljon. Még maga se tudja mit akar.

11. 98ec496afb (válaszként erre: 1. - Nessaja07)
2011. szept. 10. 21:56
szerintem az embernek egyszerűen csak úgy vannak olyan időszakai, amikor tényleg egy kis időre egyedül szeretne lenni, lélegzetet venni, pihenni... én is elváltam és egyebet se kívántam, csak azt, hogy fél évig hagyjon békén mindenki.
10. Nessaja07 (válaszként erre: 7. - Szöszke40)
2011. szept. 10. 21:46
Persze, hogy nem avatkozok bele, de mindent megbeszélünk, most a padlón van, természetes, hogy mellette "vagyok". Tanácsot soha nem adtam neki, tudja, hogy mit akar és sem jogom, sem képesítésem hozzá, de most a véleményemet kéri. Mivel nem ismerem a nőt, nem tudok semmit mondani...
9. 5edbf6195d (válaszként erre: 5. - Nessaja07)
2011. szept. 10. 21:38

Hát itt sok minden játszhat, csak az idő dönti el, mi az igazság.

Sajnos szerintem az a valószínűbb, hogy a nő biztonsági játékos és még kapaszkodott a férjébe, közben meg a barátodba is.

Mikor megszabadult a férjétől, rájött, milyen ügyes és akad neki más férfi is.

Hálátlan.

Ha igazi szeretet és szerelem lenne a nő és a barátod között, most nem adta volna ki magyarázat nélkül az útját....

8. Gubóka (válaszként erre: 6. - Nessaja07)
2011. szept. 10. 21:36
ez az en elmeletemet tamasztja ala..volt egy iylen baratnom, osszejott egy sraccal mert dobni akarta a regit, addig jart az ujjal mig nem lett biztos meloja stb, atveszelte a lelki dolgokat, lapatra kerult az uj is..vannak iylen emebrek..
7. szöszke40 (válaszként erre: 1. - Nessaja07)
2011. szept. 10. 21:35

Valószínűleg vigaszként használta a barátodat,de lehet ha elküldi nem sokáig bírja majd nélküle.Ám ez viszont csúnya dolog,mert senki nem játékszer.

Ne avatkozz bele,majd ők eldöntik mi legyen de előtte a barátod beszéljen vele miért így döntött! mert egyedül nem lesz jobb!! az már biztos!!

6. Nessaja07 (válaszként erre: 4. - Rozsa3)
2011. szept. 10. 21:34
A nő két hetet kért, azalatt a férfi minden nap küldött smst, e-mailt, hogy tudja, mindenben számíthat rá és fontos neki. Ezután mégis ez lett a vége...
5. Nessaja07 (válaszként erre: 2. - F303be5590)
2011. szept. 10. 21:32
Nem avatkozom bele, ő kérte a segítségemet. Nyilván nem érti, mi változott meg lett egyik napról a másikra, semmi magyarázatot nem kapott.
4. rozsa3 (válaszként erre: 1. - Nessaja07)
2011. szept. 10. 21:27
Én hasonló helyzetben vagyok, egyedül akarok maradni, pedig majdnem 5 éve vagyunk együtt. Akarom tudni, mennyire hiányzik, mennyire vagyok én fontos neki. Ha nem jelentkezik a kedvesem, márpedig nem jelentkezik, én hívtam., akkor lehet, hogy nem vagyok fontos neki, nem vagyok része az életének. A nő szeretne bizonyságot. Az én esetem ilyen. Nincs senkim, de kicsit azt érzem nem Ő az akivel a további életemtet élni szeretném, s ez rajta (is) múlik.
2011. szept. 10. 21:25

kellett neki valaki akivel atveszelei a valast..most h elvállt és nincs szuksege lelkitamaszra inkabb élne még..


sajnalom a baratodat :S

2011. szept. 10. 21:24

úgy segítesz a legtöbbet, hogy nem avatkozol bele más magánéletébe.

a barátod felnőtt. majd eldönti hogy kezeli a kialakult helyzetet

2011. szept. 10. 21:21

Egy nagyon jó barátom furcsa helyzetbe került. Tőlem kért tanácsot, de nem tudom, mit is gondoljak a helyzetről...én hasonlóban sem voltam.

Elvált emberként megismerkedett egy válófélben lévő, két gyermekes nővel. 5 hónapig minden tökéletesen működött, most a válás után a nő hirtelen úgy döntött, inkább egyedül szeretne lenni, élvezi a szabadságot. Mi lehet a háttérben? Az eddigi szerelem volt kamu, vagy most nem mond igazat és valaki befolyásolja, zsarolja? Volt valaki ilyen helyzetben? Hogyan tudnék segíteni? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook