Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó időpont- rossz időpont fórum

Jó időpont- rossz időpont (beszélgetős fórum)


2012. nov. 14. 18:53
péntek este nem jó neked? vagy csak dafke?
13. syria (válaszként erre: 9. - La femme)
2012. nov. 14. 18:49

A történetednek Murphy-hez semmi köze.

Sokkal inkább egy linkócihoz. Ahogy írtad: menjen a levesbe, de minél előbb!

Ne hagy magad hülyíteni, s te se ámítsd magad, hogy komolyan érdeklődik irántad.


És mi az, hogy meglátogatna??? Eszedbe ne jusson beengedni!!! Majd ha láttad az ő otthonát, esetleg, talán.

12. b74f6e5cdd (válaszként erre: 5. - La femme)
2012. nov. 14. 18:48
Támogatom a döntést:-))
11. b74f6e5cdd (válaszként erre: 3. - Mercuskaa)
2012. nov. 14. 18:48
Szerintem is így van, veled értek egyet:-)
2012. nov. 14. 18:39
hülye ez... nekem is elmenne a kedvem
9. la femme (válaszként erre: 8. - Aa84065182)
2012. nov. 14. 18:23

De már hanyadszorra? :)

Akkor miért nem azt mondja 5 napból jó 3. Most arra apellálni, hogy hátha nem azt mondom. Ilyen a Murphy:)

Na majd megmondom neki, ha eldöntötte tutira mit akar akkor szóljon.

2012. nov. 14. 18:21

Szerintem ő eldönti, mikor szeretne veled találkozni, de bunkó dolog lenne azt mondani, hogy figyi, szombat du 5-kor ráérek, ezért elvileg felajánl lehetőséget, hogy válassz te. De mivel nem azt választottad, amit ő szeretett volna...

Hülye játék, nekem is elmenne a kedvem a találkozástól.

7. Venu (válaszként erre: 5. - La femme)
2012. nov. 14. 18:17
Menjen csak! ;)
6. Venu (válaszként erre: 1. - La femme)
2012. nov. 14. 18:16
Szerintem nem is érdeklődik irántad igazán, ha állandóan variál...szerintem is lehet valakije...
2012. nov. 14. 18:14

Hát én se értem!

Mikor 2x találkoztunk már aznap éjjel üzen múltkor másnap. beteg lettem nem tudtam elmenni akart jönni, hogy meglátogasson. Aztán , ha engedem ki tudja ráért volna e.

Mindig úgy keres meg, hogy nagyon szeretné és ezért nem értem, hogy akkor, ha végre valahára tudunk találkozni és nekem a szombat jó akkor neki miért nem jó? Persze nem tőletek kérdezem csak hangosan.

Hát ez megy a levesbe...

4. Barbara Blue (válaszként erre: 1. - La femme)
2012. nov. 14. 18:11
Nekem is elmenne a kedvem...(is)
3. mercuskaa (válaszként erre: 1. - La femme)
2012. nov. 14. 18:09
Hát, nekem is párkapcsolat szaga van az egésznek..avagy csak szórakozik...
2012. nov. 14. 18:07
Próbálkozik, az is lehet, hogy párkapcsolatban él.
2012. nov. 14. 18:01
Megismertem valakit pár hónapja. Kétszer találkoztunk, de már aznap vagy másnap keres. Utána 1 alkalommal nem értem rá. De kb 3 alkalom volt amikor annyira akart látni (elvileg) hogy két három napot is mondott, hogy melyik lenne nekem jó. Erre amikor mondtam akkor nem volt jó. Most is ugyan ez van, mert megint keresett és már nem is válaszolok neki emiatt, de megsajnáltam, mert azt mondta péntek szombat amikor nekem jó, nagyon akar látni. Mondtam neki jó akkor legyen a szombat. erre üzent, hogy neki az nem az igazi legyen a péntek este. Mit szórakozik, és miért ajánlja fel az összes napot, ha választok az meg már nem biztos? Elmegy a kedvem az egésztől és amúgy is már megsajnálom, hogy mindig keres erre tessék...???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook