Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lassan eljön a különköltözés időpontja. Miért néz rám rosszul mindenki ez miatt? fórum

Lassan eljön a különköltözés időpontja. Miért néz rám rosszul mindenki ez miatt? (beszélgetős fórum)


1 2
35. Mezei Virág (válaszként erre: 34. - Evawitch)
2018. szept. 17. 09:01
Remélem, minden megoldódik szerencsésen! 🍀🍀🍀
2018. szept. 15. 08:49
Húzódik a költözés hétfőre. De még hívnak. Ha aznap dolgozom, időm nem lesz semmit intézni délután , mert amire végzek , bezár az önkormányzat, és ez önkormányzati lakás. Ez meg már a cuccaimat akarja kirakni a lakásból hétfőn reggel. Macskákat is , lehet. Cuccaimat féltem, mert nekem van sok ,nem úgy, mint neki. Én mindig vigyáztam mindenemre és vettem ami kell. Nem 3 szatyrom van , mint neki...
33. Evawitch (válaszként erre: 32. - Mezei Virág)
2018. szept. 11. 13:07
Köszönöm szépen!
32. Mezei Virág (válaszként erre: 30. - Evawitch)
2018. szept. 11. 12:49
A konyhai munka nehéz lehet, tényleg keress mást. Jobb, ha egyedül leszel egy ideig, rendes lakásban. Sok szerencsét kívánok neked az új életedhez! 🍀
31. Evawitch (válaszként erre: 28. - Erikaa19)
2018. szept. 11. 12:25

Nem mindig bunkó amúgy. Néha. De zavar a bűz. A lakásban piaszag van. Rendetlenség. Estére szédeleg és féltem a macskákat, hogy rájuk tapos vagy valamit tönkre tesz.

Eddig kis lakásban éltünk itt vagy előtte szállason, de mindenhol volt kifogás , hogy miért nem tart rendet. Most azt várta volna , hogy együtt lakjunk nagyobb térben és állítólag rend lesz. Erre már nem várok. Úgy voltam vele , hogy a kis lakás miatt kellett volna mindent a helyére tenni, úgy nagyobbnak tűnt volna a hely...

Új lakásban nálam majd ezek miatt ugyan nem lesz kirakodóvásár. Macskáknak is jobb lesz , mert nem fognak a nagy kergetőzés közben semmit feldönteni, leverni. 😃

30. Evawitch (válaszként erre: 27. - Mezei Virág)
2018. szept. 11. 12:14

Határtól 2 órára vagyok. Kisváros. Nem kell munkahelyet váltani a költözés miatt ,mert autóval 3 perccel több az út, mint eddig. Gyalog onnan tényleg nem fogok tudni járni dolgozni, mint most.

Masszázst nem tudtam csinálni itt sajnos. De keresgélek majd ezután. Konyhai munka nagyon nem megy és télen már másik munkahelyet szeretnék. Ha konyha is lesz , akkor ne ilyen , mint ez... Környéken inkább szezonális munkák vannak, de autóval már így könnyebben tudok keresgélni.

29. Evawitch (válaszként erre: 26. - Mezei Virág)
2018. szept. 11. 12:09
Igen , ő. Nem sok 1 napra, de minden napra sok. 50 cent, 150 Ft. Napi 1500 Ft minimum , ha nem ül be valahova és ott vesz párat.
2018. szept. 11. 11:58
10 sör nem sok??? Egy pohár alkohol naponta sem sok (mondják az alkoholisták) mert nehéz szembe nézni azzal aki napi szinten mindegy mennyit de alkoholt iszok az alkoholista! Szerintem minél előbb menj onnan, mert ez előbb utóbb még rosszabb lesz. Egyébként ismeretlenül is elhiszem amit írsz, mert sajnos sokan teljesen más arcukat mutatják társaságban, munkahelyen, mint a zárt ajtók mögött.
27. Mezei Virág (válaszként erre: 25. - Evawitch)
2018. szept. 11. 10:09

Közel vagy a határhoz? Kisváros? Ott, ahol eddig is laktál? Munkahely miatt kérdezem. Azt nem kell változtatnod a költözés miatt?

A masszázst már tudod csinálni?

Jó sok kérdés! :))

26. Mezei Virág (válaszként erre: 24. - Evawitch)
2018. szept. 11. 10:06

Mármint a (volt)párod iszik ennyit naponta?

Mert ez pénben is alkoholban is sok...

25. Evawitch (válaszként erre: 22. - Mezei Virág)
2018. szept. 11. 10:00

A hazamaszkálas miatt nem tudtam sokat spórolni, de a kevés pénzem is a lakás berendezésére ment rá. Lenne még mit venni.

Alig várom , hogy mehessek.

24. Evawitch (válaszként erre: 23. - Mezei Virág)
2018. szept. 11. 09:59

Elvileg ezen a héten hívnak , hogy mehetek. Várok.

Amúgy idegen emberek szerint is a 10 sör naponta nem sok. Igaz , ferfi mondta.

23. Mezei Virág (válaszként erre: 21. - Evawitch)
2018. szept. 11. 09:38
Mikor költözöl?
22. Mezei Virág (válaszként erre: 21. - Evawitch)
2018. szept. 11. 09:21
Jól teszed! Felétek akkor van rá kereslet, szerencsére.
21. Evawitch (válaszként erre: 20. - Mezei Virág)
2018. szept. 11. 06:45
Semmi, mert nem sok értelme van , meg dolgozom és nincs idő tanfolyamra járni. Nem Magyarországon vagyok. Masszázst fejeztem be, de menni szeretnék még több technikát tanulni.
20. Mezei Virág (válaszként erre: 18. - Evawitch)
2018. szept. 9. 18:35
Mi lett a sportoktatói tanfolyammal? Belevágtál, vagy másba?
19. dd9dec5381 (válaszként erre: 18. - Evawitch)
2018. szept. 9. 18:26
Ha nem hatna, nem írtad volna ki a kérdést.
2018. szept. 9. 18:25
Rám nem hat semmi, az a bajuk.
17. dd9dec5381 (válaszként erre: 13. - Evawitch)
2018. szept. 9. 18:22
Sz@rd le ki mit locsog, ne engedd, hogy manipulaljanak. Azért pofazkodnak, mert látják hogy hatnak rád a szavaik.
2018. szept. 9. 18:17
Amúgy a munkám bizonytalan, mert itt nem maradok télre az biztos. Nehéz helyzet , de a pénz miatt nem szereznek tovább szenvedni. Lehet , hogy ebben tényleg önző vagyok (mint ahogy hallom ), hogy szerettem mindig is a saját területet , otthont úgy , hogy másnak ne legyen joga rendetlenkedni. Én legyek az úr a házban , ha tisztaságról van szó. Nem vagyok mániás , de alapvető dolgokat elvárok. Nem tudom mennyit számít , de szűz a csillagjegyem és ők nem tudnak ká(o)szban élni .
15. Mezei Virág (válaszként erre: 13. - Evawitch)
2018. szept. 9. 17:54
Én kiröhögném őket! Egy felnőttnek nem kell pesztra.
2018. szept. 9. 17:54
Ja az autó 200 ezer Ft se volt, nem luxus kocsit vettem, szinte már veterán autó. 😃
2018. szept. 9. 17:51

Mindenki azt hiszi, hogy van autóm, tudtam spórolni azzal, hogy együtt laktunk és lelépek. Tavaly is egyedül akartam menni az albérletbe, az nem jut eszébe senkinek.

Mindenki úgy látja szerintem , hogy csak 1-2 sört iszik, nem többet és ezért én vagyok a bunkó. Meg nekem kellene segíteni neki változtatni, hogy tartson nagyobb rendet maga körül. Vagy nekem lik van a lábam között, ezért az én dolgom a takarítás.

Ja meg azt is hallottam , hogy én hálával tartozok neki...

12. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. szept. 9. 13:49

A te életed, senkinek semmi köze hozzá!

Költözz mielőbb!

Sok szerencsét!!! 🍀

11. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. szept. 9. 13:39

Távolabbi ismerősök véleménye nem sokat számít, hiszen "lakva ismerszik meg az ember".

A közelebbi ismerősök, főleg ha azok az ő közvetlen rokonai és neheztelnek rád?

Tudod miért? Nagyon is jól ismerik a párodat, és tudják jól, ha te lelépsz, közülük valakinek, valakiknek kell felvállalni, hogy megcsinálnak körülötte mindent, amit eddig te csináltál!!!!

Ezek után majd ők ganézhatnak, hordhatják ki a lakásból zsákszámra az üres göngyöleget, moshatják a büdös zokniját, ...

Ne csodálkozz kedves, hogy haragszanak rád! És? Haragudjanak. Ettől te még nyugodtan lépjél ki egy ilyen kapcsolatból, és adj esélyt önmagadnak, hogy mielőbb megtaláld a valóban hozzád illő társat! Örülj, hogy még időben meghoztad a helyes döntést, és másokkal ne törődj! :))

2018. szept. 9. 09:35
Felnőtt ember vagy, menj, tedd azt, ami neked jó, ne érdekeljen ki mit mond!
2018. szept. 9. 08:56
Nem is értem miért foglalkozol ilyenekkel? Kit érdekel mások mit gondolnak? Tedd ami neked jó és kész.
2018. szept. 9. 01:46
Te élsz ilyen körülmények közt,jogodban áll változtatni az életeden.Ki mit szól,nem kell foglalkozni vele,éljen a pároddal,és megtapasztalja. Nem tartozol beszámolni a magánéleteddel senkinek.
2018. szept. 8. 21:14

Ki "mindenki"?


Ha jól értem közös gyerek sincs. Hol itt a probléma?

6. Zoxa (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. szept. 8. 20:07
Ne vesztegess rá több időt az életedből és idegsejtet az agyadból, mert fogyatkoznak!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook