Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó és rossz tulajdonságok. fórum

Jó és rossz tulajdonságok. (beszélgetős fórum)


2012. márc. 30. 07:20

Nekem az benne a nagyon fontos,hogy értjük egymást,hasonló módon éljük az életünket,legtöbb hobbink közös,az okoz neki is örömet,mint nekem..kb 80% os átfedésben.Amiért beleszerettem valószínűleg:ahogy bele tudta élni magát a világomba,amilyen szavakat talált rá,és amiylen gondolatokat indított el bennem.

és persze fizikailag nagyon tetszik,ahogy rám tud nézni: olvasztó.meg tetszik pl.a járása...és a hangjai.

amit nem:butaság,lustaság,határozatlanság,erőtlenség,önhittség,lelki sivárság.De ilyennek a közelébe sem megyek,úgyhogy nem kapcsolat közben derül ki,hogy mégis szakítani kell emiatt.

2012. márc. 30. 06:05

Szerintem ezt így nem lehet felsorolni.

Pl. hiába lenne ilyen a jelleme a férjemnek, ha nem így nézne ki, ahogy ki néz, illetve hiába nézne ki így, ha valami jellembeli tulajdonsága hiányozna.

Bizonyos pasi tulajdonságát, akár egy nekem nem tetsző mozdulat is elronthat.

6. timycat (válaszként erre: 2. - Hexike)
2012. márc. 29. 22:14

Jó tulajdonsága, a hihetetlen önbizalom -mellém az kell-, nem féltékenykedik, van humora és szerencsére imádja a rendet és tisztaságot.


Nem csípem benne, hogy kezd lustulni; nem szeretem a lusta embereket, emiatt kap is rendesen (ehhez kell az önbizalom, ha nem lenne már felpattintotta volna az ereit)


Amit pedig nem viselnék el az az igénytelenség, minden téren (testápolás, ruha, lakás, munka)

5. Ami.
2012. márc. 29. 22:08
Ami még nagyon jó,h nem féltékeny típus.Nekem fiú barátaim vannak,így gy néz ki egy buli mozi stb h 5 fiú s én:D
4. Ami.
2012. márc. 29. 22:07

Nyugodt türelmes,én pont az ellenkezője.

Feltétel nélkül tud szeretni,amit nagyon kevesek,én sem.

Azt nem tudom mit nem tudok elviselni.Neki nincs olyan..amit nem szerettem küszöböltem rajta.

2012. márc. 29. 22:06
Nagyon jó ember :) Rossz tulajdonság pedig rengeteg lehet, ami megölhet egy kapcsolatot, ha nem próbálnak a felek javítani!
2012. márc. 29. 22:03

Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen tulajdonság miatt szerettetek bele a jelenlegi párotokba, illetve milyen jó tulajdonságot keresel egy pasiban.


Valamint.


Milyen rossz tulajdonságot nem viselsz el, ami ha egy pasiban, ha megvan, szakítasz vele, esetleg nem érzed vele jól magad.

2012. márc. 29. 22:01
Jó és rossz tulajdonságok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook