Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó dolgok, amik 2020-ban történtek fórum

Jó dolgok, amik 2020-ban történtek (beszélgetős fórum)


1 2
13. globus (válaszként erre: 8. - Asgardi)
2020. dec. 4. 13:03
Annyira nem kell semmi, megvagyunk. Eddig 2x hozattunk kenyeret, slussz. Fagyasztó tele van, főzni tudok. Napilapot felhozza szomszédasszonyom, elunatkozunk itt ketten...főleg hogy már jobban vagyunk.
12. NomNom (válaszként erre: 11. - Asgardi)
2020. dec. 4. 13:03

A férjem is idén, zoomon keresztül volt a védés:D

Gratulálok neked,!:))

11. asgardi (válaszként erre: 9. - Globus)
2020. dec. 4. 13:02
Nem azért írtam(, de köszönöm)... csak a felvetésre, hogy történnek-e a jó dolgok. Persze nyilván ezért tenni is kellett, de minél többet teszel, annál valószínűbb, hogy lesz gyümölcse. :)
10. vigyefene (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. dec. 4. 13:02
Ahány ember, annyi helyzet.
9. globus (válaszként erre: 6. - Asgardi)
2020. dec. 4. 13:00
Gratulálok!
8. asgardi (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. dec. 4. 13:00
Van segítségetek? Aki elintézi az elintéznivalókat?
2020. dec. 4. 12:59

Érdemes nyitott szemmel "járni" itt is. Nem vagyok olyan élethelyzetben, de néha beleolvasok babavárós fórum(ok)ba, ahova nem csak az esélyesebbek írnak... és hát bizony ebben az évben is volt kinek/minek örülni. Engem ezek megérintenek.


Jó dolog: mindjárt karácsony, és még ittvagy, reggel felkelsz, van mit enned, van interneted, tudsz kommunikálni másokkal. Bárkivel... :) Nem vagy egyedül.


Bár nem lettem megszólítva, idén tettem le a doktori szigorlatom. Büszke vagyok rá. A szüleim elkapták a vírust, de átvészelték, gyógyultak. Hálás vagyok érte. Nekem is nehéz az év, megroppantott keményen, de hidd el, túllendülünk ezen is.

6. globus (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2020. dec. 4. 12:59

Az ám! Így lehet élni! 🙂

Mi karanténban vagyunk éppen, mindketten betegek. Fuccs a megszokott ünnepnek, de szépen javulunk, ennek örülünk! Csak hogy nagyobb baj nincs, ne is legyen.

Majd itt is tartunk ünnepet a kedvenc cimboráinkkal.

5. NomNom (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
2020. dec. 4. 12:54
Igen.
4. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fülemüledal)
2020. dec. 4. 12:45

Még élek, viszonylag nagyon jó helyzetben.

Az egészségem aránylag nagyon jó.

6-7 nőci udvarol(gat).

3. fülemüledal (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2020. dec. 4. 12:43
Milyen jó dolgok történtek veled idén?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
2020. dec. 4. 12:42

Valószínűleg kivétel vagyok.

Szép az élet.

2020. dec. 4. 12:39

Mindenki szidja ezt az évet. Tény, hogy világszerte nehéz hónapok állnak az emberek mögött.


De ugye történt jó is? Nyugtassatok meg, hogy igen!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook