Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem voltam alkalmas számlálóbiztosnak? fórum

Miért nem voltam alkalmas számlálóbiztosnak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
15. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 13. 17:43
Ne bánd egy percig sem! Én munkámból kifolyólag sok lakásban járok. De sokszor a belem fordul ki a kosztól, büdöstől. Aztán meg vannak az ostobák, a megmondók, az idióta jópofizók. A rossebse csinálná. Brrrr.
14. janszi
2022. okt. 13. 15:56

Pedig azért nem töltöttem online,hogy legyen aki pénzt kap azért hogy jöhessen.

Tudi,olyan ez,mint a szemetelés:ha karakter vagy,adsz enni a rászorulónak,ha okosnak hiszed magad,nem köztünk élsz...

Ezekután újragondolom,mert mégsem a rászoruló kapja a munkát...

13. michelle.r (válaszként erre: 8. - Sirga)
2022. okt. 13. 15:39

Már kiosztották a címeket? Honnan tudják, hogy hányan nem fogják online kitölteni?


Lesz itt megint kupleráj 😇

12. brandy85 (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 13. 15:14
Szia! Dunaföldvár? Akkor azért,mert egy "kihaénnem" így egybe!
2022. okt. 13. 15:14

Ki tudja...

Menne a radai rosseb!

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 13. 15:12
Amúgy erre a komoly feladatra ki nem alkalmas, mármint azon kívül, aki oda tud menni, és fel tudja olvasni a kérdést, és bejelölni a választ?
9. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 13. 14:44

Lehet aznap, mikor a Jutittal beszéltél, kissé bizonytalan voltál.

Egy számlálóbiztos, pedig a nevében is benne van, mindig mindenben biztos. Magában is.

2022. okt. 13. 14:43
Lehet, hogy Nálatok túljelentkezés volt? A mi városunkban 2-3 körzetnyi címet kiosztottak egy-egy számlálóra, annyira kevesen jelentkeztek. :(
7. Bless the child (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 13. 14:31

Azért ne gyere idegrohamba 😂

A rossebb akarna mások otthonába betolakodni, hiába fizetnének érte.

2022. okt. 13. 13:54
Erről az esetről nagyanyam jut eszembe. Rendszerváltás előtt beszervezték ilyen akárminek. Aki térítí az igét. Aztan még egy kisebb népfelkelést is szervezett a faluban. Bezúzták a tanacshaza ablakait, botokkal meg féltéglákkal verték az ajtókat. Aztan amikor eljött a rendszerváltás őt úgy el is felejtették. Nem volt jobb munkakör, se magasabb nyugdíj. De ettől függetlenül a pártját aki mellett kiállt azt sose írta le.
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 13. 13:51

Eszem azt az ártatlan lelkedet!

Ezekért a melókért pluszt pénzt kapnak, akik végzik. Gondolom te is azért jelentkeztél, mert jól jönne egy kis mellékes kereset.

De gondolj már bele: az önkormányzati dolgozók családjában hány sógor-koma-jóbarát van.

Még ha esetleg meg is hirdették, már akkor kész a lista, mielőtt a hirdetés megjelenik. Ne légy ennyire naív.

4. Pasionella (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 13. 13:48

Nem tudjuk meg melyik Földváron de lényegtelen is.

Valószínűleg ki lettek osztva általuk a "szerepek" és már nem estél bele a létszámba, szerintem ez ennyi.

Tudom, hogy fizetnek érte de nincs az a pénz amiért én ezzel járjam az utcákat :-)

3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 13. 13:42
Ezaz, mutasd meg nekik! Amúgy bocsi de jót vidultam, így hogy minden mondatot végére felkiáltójelet teszel, úgy olvastam, mintha valami forradalmi kiáltvány lenne.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 13. 13:30
Legyen úgy.
2022. okt. 13. 13:24

Mit szóltok hozzá?

Én még júliusban jelentkeztem népszámlálónak Földváron. Aztán szeptember végén bementem a hivatalba hogy megkérdezzem azt hogy mi lesz az ügyből, de szószerint csak beszólt nekem az aljegyző a Judit hogy csak úgy ki lettem húzva onnan! Nem volt semmilyen behívás, és fölülbírálás se, hanem csak úgyhasraütéssel döntött! Aztán a jegyző se sokkal különbb, de az legalább emberi hangon beszélt velem! Ja meg elárulta saját magát hogy azon a jelentkezési papíron nem volt semmilyen konkrét kérdés se, pl.: szakmai, végzettségi,..stb... De én még mindig nem értem hogy mi alapján húztak engem onnan ki! Pedig pont azért jelentkeztem, mert tudom hogy alkalmas vagyok rá! Ők meg nem tudnak én rólam majdnem semmit se! Ezek szerint rossz a nevem, és rossz utcában, és rossz házszámnál lakok! Ugye? Mert csak ezek voltak rajta azon a papíron! Közben én meg már igencsak sok mindent tettem ezért a településért! De mindegy. Többször már nem fogok ilyenekre jelentkezni!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook