Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Játék: Hoxa kvíz fórum

Játék: Hoxa kvíz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Játék: Hoxa kvíz

313. DODICA
2006. szept. 18. 21:26
Hát kérem, akár el fogom bukni a választ, akár nem, az biztos, hogy ez a napom ráment arra, hogy beleástam magam az űrkutatás rejtelmeibe. Ha másért nem, legalább ezért megérte agyalni. :))) Az is tuti, hogy nem vált káromra.
312. emagdi (válaszként erre: 311. - 'szti)
2006. szept. 18. 20:54
de oda volt írva a kérdésnél, hogy legalább 1 helyes válasz van a felsoroltak között, tehát biztos nem az a jó megoldás, hogy kamu az egész holdraszállás sztori:))
311. 'szti
2006. szept. 18. 20:08
nnna, most meg azt találtam, hogy nem is járt senki a Holdon, a NASA kamuja az egész ĐĐĐĐĐĐĐĐĐ
310. emagdi (válaszként erre: 309. - 'szti)
2006. szept. 18. 19:58
elolvastam :)... hát, bátor legények voltak, hogy ennyi hibalehetőség ellenére vállalták a kalandot!
309. 'szti (válaszként erre: 299. - Emagdi)
2006. szept. 18. 19:53

emagdi, ahogy ezt olvastam nem lehetett olyan egyszerű a holdraszállás, mint a filmeken

én ledöbbentem, ha van időd olvasd el

[link]

308. emagdi (válaszként erre: 305. - 5ba9b2e282)
2006. szept. 18. 19:43
majd holnap kiderül, hogy mi a jó megoldás:) addig semmi sincs veszve!
307. 'szti
2006. szept. 18. 19:42
Egész nyavalyás Apollo programot végigolvasom most már :-)
306. emagdi (válaszként erre: 302. - 'szti)
2006. szept. 18. 19:42
wow! akkor mégiscsak elég sci-fit néztem ahhoz, hogy kitaláljam hogy megy ez a valóságban :)))))
305. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 304. - Emagdi)
2006. szept. 18. 19:39

/Ez szuper, ebben a pillanatban küldtem el a választ, bejelöltem őt is!:(

Azért köszi!

304. emagdi (válaszként erre: 301. - 5ba9b2e282)
2006. szept. 18. 19:37

szerintem őt ne jelöld be. én csak abból gondolom, hogy ahol néztem a holdralépőket, mindegyikhez oda volt írva, hogy X-edik ember a Holdon. és csak azokat számozták, akik ki is szálltak.

szerintem. de aztán lehet, hogy rosszul gondolom. :))

2006. szept. 18. 19:37

Huuu lanyok, ez igen. :D Egy egyszeru(nek tuno, am korantsem az) kerdes micsoda kedelyeket valt ki. Bevallom en is ultem rajta masfel orat, mire Hoxa valasza valahogy felgyujtotta azt a pici lampat a fejem felett. Nah... micsoda megkonnyebbules, x-elgetek veszettul. Aztan tovabb olvasgatom a forumot, de mar a sajat nevemben sem vagyok biztos :P

Nagy a valoszinusege, h rovid ejszakam lesz...

302. 'szti
2006. szept. 18. 19:37

Az Apollo 11-nél pont úgy volt, ahogy emagdi mondja. Én itt olvastam el végre rendesen:

[link]

301. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 292. - Hoxa)
2006. szept. 18. 19:34
Én nem a megkerülésre gondoltam, az tudom melyik volt, én arra gondoltam, hogy csórikám nem lépett a holdra, csak azt a nyavajás holdmodult vezette!Ő ott volt, de nem lődörgött a holdon. O.K. bejelölöm őt is, ha őt nem gondoltátok ezek közé, így jártam, legalább tök sok olyan dolgot negtudtam az űrhajózásról keresgélés közben, amit tuti, hogy soha a büdös életben nem tudtam volna meg!
300. DODICA (válaszként erre: 295. - 'szti)
2006. szept. 18. 19:29
Légyszi, légyszi, légysziíííí!! Magyarázd! Totál buta vagyok, elismerem, de én még mindig kétségek közt állok. :(
299. emagdi (válaszként erre: 298. - 'szti)
2006. szept. 18. 19:29

osszd meg légyszi velünk, hogy mi van abban a cikkben, hadd tudjuk mi is hogy megy a holdraszállás!:)))

ezek szerint az űrhajó és legénysége az űrben kering, és aki kimegy a hold felszínére azt valami kis holdjáró kapszulában leküldik a talajhoz?

sajna a sci-fi filmekben mindig nagyon egyszerűen megy a bolygóra való landolás, de hogy a valóságban ez hogy megy, arról fogalmam sincs.

(mint mondtam korábban, én már ettől a Goodnight-Wake up CapCom tisztségtől is lehidaltam. ha ez lett volna a kérdés, hogy van-e ilyen, gondolkodás nélkül beikszeltem volna, hogy ez lehetetlen:)))) Jó dolog lehet ez űrutazás!

298. 'szti
2006. szept. 18. 19:23
Gyerekek...most van az, hogy mea culpa. Elolvastam egy részletes cikket és az alapján tényleg nem kérdéses a dolog.
297. emagdi (válaszként erre: 292. - Hoxa)
2006. szept. 18. 19:13

végülis ezzel már elárultad, hogy mi a jó megközelítés:)))


amúgy nem sértődik meg szerintem senki, ez egy játék, ahol nyilván vannak szabályok.

2006. szept. 18. 19:09

ahhhhhhhhhhhha... :DDDD

tényleg az lesz a gáz,ha ezek ellenére szarul válaszoltam :))))))

295. 'szti (válaszként erre: 294. - E71af41436)
2006. szept. 18. 19:04
pitz, elmagyarázzam, hogy nem érted? ĐĐĐĐĐĐ
2006. szept. 18. 19:03
csak azt árulja el nekem valaki,ha én értem a kérdést,akkor én hülye vagyok :) :)))
293. DODICA
2006. szept. 18. 18:59

Kedves Hoxa! Ne keseregj! Nem éri meg. Bár tény, hogy akárhogy is nézzük, nem egyértelmű a kérdés. (Naná, hogy ti értitek, hisz feltettétek, s csakis az egyik jelentésében! De melyikben? :))) Legalábbis szerintem továbbra se. Viszont aki nem kérdez, nem is tehet fel kétértelmű kérdést! :) Akkor is jó, hogy kérdeztek, s van ez a játék, s minden elismerésem a munkátokért, mert bizonyára nagyon sok van benne, ez nem kérdés!:)

A sértődést tekintve nem a magam nevében írtam, csak figyelem a hozzászólásokat, egyesek hangulatát, meg ismerve a "jónépet" (teljes általánosításban, s nem e lap látogatóira célozva) ezt látom érlelődni... De nagyon ne legyen igazam!!!

Én a magam részéről max. bukni fogom az aranyat, de ettől még tutira játszom tovább!

292. Hoxa (válaszként erre: 279. - 5ba9b2e282)
2006. szept. 18. 17:47

A kérdés teljesen egyértelmű. Túlbonyolítjátok.

Aki nem biztos az értelmezésében, az esetleg kisebb tétet rakjon fel. :)


Zizi, ha megkerülöd Lillafüredet, akkor jártál ott?


Dodica: A kérdést feltevők értik a kérdést.


Nem hiszem, hogy ennyire vérre menne a játék, hogy sértődést kellene belőle csinálni.


Most eléggé elkeserítettetek. Mi nagyon sokat tettünk a kvízért, rengeteg óra munkánk és nagyon sok szervezés van benne. Ti meg sértődösdit játszotok velünk. :((

Sajnálom, hogy ha valaki nem érti, hogy a program értékeli ki a választ éjfélkor, és csak egyetlen helyes válasz létezik. A szóközök és hozzáfűzött szövegeket elrontják a választ a program számára.

Utólagosan nem tudunk belenyúlni, mert az aranyak kiosztásra kerülnek.

291. emagdi (válaszként erre: 290. - DODICA)
2006. szept. 18. 16:03

hát nehezen:)))

biztos ki fognak találni valami megoldást a problémára!

290. DODICA (válaszként erre: 288. - Emagdi)
2006. szept. 18. 15:34
Viszont hogy lehet rosszul feltett kérdésre jól válaszolni??
289. DODICA (válaszként erre: 284. - Emagdi)
2006. szept. 18. 15:33
Bármi lesz is elfogadva, a baj az, hogy a másik oldal teljesen jogosan fog hőbörögni, s sértőtgetni. Az meg nagyon nem jó, ha valakinek azért menne el a játékkedve (ahogy látom, már van is rá példa), mert a kérdés nincs jól megfogalmazva. Jó lenne, ha oda lenne arra is figyelve, hogy a kérdést ne lehessen többféleképpen értelmezni. Szóhasználat kérdése. :)
288. emagdi
2006. szept. 18. 15:33
igen, látszik, hogy kérdezni is legalább olyan nehéz, mint jól válaszolni:))
287. 'szti
2006. szept. 18. 15:32
Jó nehéz a magyar nyelv, ilyenkor megértem a külföldiek kínját, mikor még mi is kétféleképp értünk egy egyszerű mondatot :-)
286. DODICA (válaszként erre: 284. - Emagdi)
2006. szept. 18. 15:29
Ez igaz, de erre kérdezem én, hogy vajon a kérdést kiírók hogy értik? :)
285. DODICA (válaszként erre: 276. - Hoxa)
2006. szept. 18. 15:27
Esetleg ők nem kaphatnának egy javítási lehetőséget??? Vagy nem tudtok belemászni a programba?
284. emagdi (válaszként erre: 283. - DODICA)
2006. szept. 18. 15:25

van akiben fel sem merül, hogy többféleképpen lehet értelmezni a kérdést.

pl ha valaki a "járt a HOldon" kifejezést úgy érti, hogy fizikailag rajta taposott a lábával a Holdon, annak egyértelmű, hogy csak az számít, aki ki is szállt a gépből.

mások, meg másképp gondolják. :)

mindkét gondolatmenet szerintem is jogos, majd meglátjuk mi lesz elfogadva holnap, és mi nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook