Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Játék: Hoxa kvíz fórum

Játék: Hoxa kvíz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Játék: Hoxa kvíz

13. DODICA
2006. szept. 8. 10:23
Én a játék örömét még jobban. :))
12. kisgé
2006. szept. 8. 09:59
Hú, de izgi, én szeretem az aranyat!:))))))))
2006. szept. 8. 08:37
Kedves Hoxa! Ezt jól kitaláltátok! :-) Várom én is a hétfőt!
2006. szept. 8. 07:21
Jaj,mikor lesz már hétfő?!! Eddig az akasztófa rejtelmei kötötték le játékos energiáimat, ezután más is lesz! nagyon örülök neki!
9. Hoxa
2006. szept. 8. 00:33

Kedves Bubulina!

Minden nap lesz kérdés 1 hónapon át, tehát később is bekapcsolódhatsz. Sajnos valamennyi lemaradással, mert induláskor és minden nap, amikor az illető játszik kap HoxAranyat, amelyből licitként feltehet az adott válaszra. De egy jó válasszal a későbbiekben is "kaszálhatsz" majd sok HoxAranyat. :) Mások meg veszthetnek aranyaikból, szóval a szerencse és a tudás is számít majd. Licitálható ajándékokból mindig lesz, tehát aki az elején költekezik, annak a közepére lesz kevesebb aranya, amikorra majd neked lesz annyi, hogy te leszel jó licit helyzetben. :) Ezt pont így találtuk ki, hogy folyamatosan legyen nyeremény, és mindenki tudjon játszani is és licitálni is.


Kedves Srrse!

A kérdésre 0 órától 24 óráig lehet majd válaszolni, szóval reméljük lesz majd rá pár perced! :))



A részletekkel még jelentkezem majd.

8. Bubulina (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2006. szept. 7. 23:43

Kedves Hoxa!

Pont akkor kezdődik el a kvíz játék,amikor "rehabilitációs-túrára"megyek 10 napra.-Tehát az elejéről pont lemaradok..

Kérdésem:-mentközben is be lehet kapcsolódni?

-egyik nap független a másik naptól,vagy

folyamatosan kell "követni"?

MINDENKINEK JÓ SZÓRAKOZÁST KÍVÁNOK!

2006. szept. 7. 21:57
En is izgatottan varom a jatekot..bar nagyon elfoglalt leszek a hetfoi napon, de azert probalok itt lenni
2006. szept. 7. 21:38
dejó! játék!! játék!! :))
2006. szept. 7. 20:56

Szeretem a gondolkodtató játékokat,viszont "tétre" nem játszottam még.pl-kártya!Hétfőn viszont kifogom próbálni.

Köszi Hoxa az új játékot:)))

4. Hoxa
2006. szept. 7. 20:51

A témakörök változatosak lesznek. Próbálunk érdekes, de nem túl könnyű kérdéseket feltenni.

Lesz olyan, ahol nektek kell beírni a válaszokat, lesz olyan is, ahol csak a helyeset kell kiválasztani, és lesz olyan is, ahol tippelni kell majd.


A kérdések nehézsége változó lesz. De mindenképp szeretném, ha a megválaszolása sikerélményt okozna, nem csak egy 0 agymunkával járó kattintás. :)))


Én is alig várom, nagyon izgulok, hogy tetszeni fog-e nektek.

Szépen gyűlnek a nyereménytárgyak is. :)))

2006. szept. 7. 15:58
Én még nagyon új vagyok, azt szeretném kérdezni, hogy milyen témájú lesz a játék?
2. Shephard (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2006. szept. 7. 15:57
Már alig várom a játékot :-))
1. Hoxa
2006. szept. 7. 15:54
A játék menete: négy héten keresztül minden nap különböző kérdéseket írunk ki, melyek egy része kapcsolódik a Hoxa portálhoz, másrésze nem.
Hogy a válaszadást izgalmasabbá tegyük, a játékosok HoxAranyaikból téteket tehetnek fel. Ha helyes a válaszuk, annál több HoxAranyat nyerhetnek, minél többet kockáztattak. Ha rossz a válasz.. nos akkor a feltett HoxAranyak másokhoz vándorolnak.

Ugrás a teljes írásra: Játék: Hoxa kvíz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook