Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járványmentes világ fórum

Járványmentes világ (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2021. máj. 30. 09:05
A bakancslista játékban kaptam egy feladatot. Bökjek rá a térképre, és menjek. Megyek. Köszönöm. Szép napot Mindenkinek.
242. Mindigaldina (válaszként erre: 239. - Channa*)
2021. máj. 30. 07:49
Alcor, flashbook D1423i
2021. máj. 29. 23:28
Köszönöm még egyszer. Szebb az élet, hosszú i-vel. í :)
240. Mindigaldina (válaszként erre: 239. - Channa*)
2021. máj. 29. 23:07
Megnéztem a gépházba, aztán rájöttem, hogy nincs í ezen a billentyűzeten. Ezt, most teljesen kimerítettem. :) Csak, úgy ahogy korábban írtad.
239. Channa* (válaszként erre: 236. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 22:48

Szívesen!


És van egy olyan lehetőség is, hogy letöltöd a magyar billentyűzetet és akkor minden ott van, ahol kell, azaz hosszú í alsó sor sift mellett;)

238. Mindigaldina (válaszként erre: 235. - Kisj)
2021. máj. 29. 17:40
"Szólhat bármit az ész ha szív belebeszél"
237. Mindigaldina (válaszként erre: 235. - Kisj)
2021. máj. 29. 17:28
Ha ez megnyugtat. Szerelmes vagyok, de közben egy hullámvasúton ülök. Nem vagyok mániákus. Ijesztő, meg pláne nem.
236. Mindigaldina (válaszként erre: 234. - Globus)
2021. máj. 29. 17:26
Nem. Channa* segített, egy egyszerű billentyűparanccsal. Köszönöm szépen, még egyszer. Már fél éve, így, vagy inkább iigy használtam. :)
235. kisj
2021. máj. 29. 17:00

Lehet mazohista vagyok, de végigolvastam ezt, meg az előző fórumot is.

Szörnyen fárasztó volt és már-már ijesztően mániákus is.

234. globus (válaszként erre: 233. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 16:54
Elfelejted az ii-t.
233. Mindigaldina (válaszként erre: 221. - Vivo44)
2021. máj. 29. 16:21
Köszönöm, hogy itt voltál. És, szívesen látlak bármikor.
232. Mindigaldina (válaszként erre: 221. - Vivo44)
2021. máj. 29. 16:19
Nem mondom, hogy hiányozni fogsz. De, azt se hogy nem. Akkor, azért viselkedtél te is óvodás módon, mert én is ezt tükröztem. Hát, felnőttem már sajnos. Igen, nem vagyok egy kislexikon, de ha hiszed ha nem, sokszor objektívabb döntéseket tudtam hozni így. Sokszor vált hasznomra. Hihetetlen, pedig tényleg így van. Bár Apám, halálának a történetét leírtam, de lehet hogy nem hangsúlyoztam ki, hogy azokért nem hiszek abban, hogy az oltás okozta a halálát, akik hasonló oltást, vagy egyáltalán oltást kaptak. Pedig ha tudnád mekkora harcos vagyok. De, most másokért is kell harcolni. Valahol, a két tűz között, van az én életem. Bízva az emberek lelki erejébe, oltással, vagy anélkül.
231. Mindigaldina (válaszként erre: 229. - Dfc04c70e4)
2021. máj. 29. 16:11

Tényleg nagyon mókás. Végig röhögtem. Sok oldalú. Ritka mostanában, amin ilyen szabadon lehet nevetni. Ez pedig egy komoly téma, pártatlanul összekevert, nagyon vidám formában. Jó volt így látni a mai helyzetet. Legalább arra a kis időre.


A nyarat, már én is nagyon várom. Mondjuk, jól megváratta magát. Pedig nagyon kell. A nyár fénye más. Olyan, igazi feltöltős. Kívánom, hogy legyen szép, és nyugodt nyarunk.


A szűrőnk legyen, mindig tiszta. :)

230. Mindigaldina (válaszként erre: 227. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 16:02
Szép napot.
229. dfc04c70e4 (válaszként erre: 223. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 16:02

A videó mókás volt, ezért linkeltem. Nagyon jól közvetítette azt, ami régóta folyik itt, több fórumban. Vélemények ütközése, kis politika, hiába kellene politikamentesen. Szinte elkerülhetetlen, hogy így vagy úgy ne érintsük a politikát.

A kovidos fórumokban régen voltak hozzászólásaim. Később tudatosan kerültem a témát. Pont azért, mert sokan nem tudják kezelni azt, hogy másoknak más véleményük van, aztán megy a végeláthatatlan, parttalan vita. Abból pedig nem kérek, arra nincs időm.


Igen, a döntésemet illetően ez most így jó nekem. Nyugodt vagyok. Várom az igazi nyarat, a szabadságot, a pihenést, a kerti sütögetéseket, bográcsozást, a jó kis beszélgetéseket, a gondtalan nevetést.

A nyugalmat úgy érjük el, ha a felesleges, stresszelős dolgokat kizárjuk. Alaposan meg kell szűrni, mit engedünk, és fogadunk be.

228. Mindigaldina (válaszként erre: 227. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 16:01
Ne add alám a lovat. De ha majd úgy érzed, nyugodtan kérdezz, ne tartsd magadban. Köszönöm.
227. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 226. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 15:52

Nekem igazából teljesen mindegy, milliónyi kérdésem lenne, megtartom magamnak, nem adom tovább alád a lovat.

További jó szórakozást!

226. Mindigaldina (válaszként erre: 224. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 15:50
Nem vagyok notórius fórumromboló. Ha nem így gondolod, akkor bocsánat. Félreértettem. De, úgy érzem ezt írtad.
225. Mindigaldina (válaszként erre: 222. - Unom)
2021. máj. 29. 15:49
Nem tudom megoldani. Nem vagyok varázsló, se Karikó, se Bill. De, miért ne beszélgethetnénk róla? Az még nincs megtiltva. :)
224. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 213. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 15:49
Ez személyeskedés? Hol?
223. Mindigaldina (válaszként erre: 220. - Dfc04c70e4)
2021. máj. 29. 15:47
Az én sebeimre, ez csak gyógyír. Nem lebecsülve senkit. A videó tetszett. Valószínűleg más miatt, mint Neked. De, én sem hiszem, hogy sokan döntöttek volna a videó miatt, az oltás mellett. Köszönöm kérdésed, a döntésről. Igen, talán úgy teljesebb, ha belenyugodva a döntésbe, nem zárjuk le mindenáron. Mint, ahogy Neked is nagyot változott a véleményed. Ha egy éve döntened kellett volna az oltásról, nem így döntesz. De, most így jó. Nyugtasson meg a döntésed. Az nagyon fontos. De, ne zárd be a változás előtt a kaput mindenáron. Csak, mert így döntöttél. Persze, ez csak az én véleményem. A lényeg, a nyugalom, amiből mostanság nagyon keveset kapunk.
222. unom (válaszként erre: 217. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 15:42

Vírusok nélküli világ nincs.

Tehát, a fantáziáláson kívül, hogy gondolod megoldani?

221. vivo44 (válaszként erre: 216. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 15:38

Nem érted. Semmi baj.

Engem nem tudsz te megbántani, ezt már leírtam, semmivel.

Megbántani leginkább az tud, akihez valamilyen formán kapcsolódok.

Javasoltam a fórum elején is (bár ne tettem volna), amire ugrottál, mint egy sértett kisfiú, amikor jöttél édesapád halálával. (olvass vissza).

Majd javasoltam, hogy emberibb módon próbálj meg kommunikálni és lekommunikálni dolgokat, (nem rébuszokban). Erre megint jöttél a jelzőkkel.

Rosszabb, vagy, mint egy duzzogó 5 éves, akivel nem lehet szót érteni!

A világon senki sem bántott!

A Koboldot sem értetted, mert nem vagy lexikális. (ez sem baj!)

Sajnálom, de hogy mit azt fedje homály.

További sok sikert az önsajnálathoz, a megoldás kereséséhez a valamire, a nagyképű beszólogatásaidhoz.

Bizti lesz még rá vevő.....

Minden jót!

220. dfc04c70e4 (válaszként erre: 47. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 15:36

Ó, félreértetted! Nem az általam feltett videó segített a döntésemben. A döntésemet én már jóval a videó létezése előtt meghoztam. Már ez év márciusában. Azért jól kinéznék már, ha egy ilyen videó hatására döntöttem volna!:)

Mint írtam, bízom benne, hogy jól döntöttem. Majd az idő igazolja.

Nem, nem neked szól a videó, ezt is félreértetted. De hiszen ott van az üzenetemben, hogy miért is linkeltem. Nem kell belegondolni többet.

Nem értem, mit akarsz ezzel mondani: "A döntésbe, nem kell minden áron belenyugodnunk, csak azért hogy igazunk legyen. Igazunk volt akkor is, sőt talán akkor igazán, ha már nem kell bizonygatnunk az igazunk azzal, hogy mindenáron megvédjük a döntésünk." Nem értem ezt a két mondatodat, pedig próbáltam értelmezni. Utána már tiszta, de ez valahogy...

Miután döntöttem, még jó, hogy belenyugodtam a saját döntésembe. Miért mondod, hogy nem kell mindenáron belenyugodnunk a döntésbe? Na, mindegy! Kicsit kusza. Lényeg az, hogy ha majd kiderül valamikor, hogy tévedtem a döntésemmel kapcsolatban, akkor nem fogok senkire mutogatni, nem fogok mást hibáztatni a döntésem miatt. Elég felnőtt vagyok ahhoz, hogy vállaljam a saját döntésem következményeit.

Egyébként pedig kb egy éve még más döntést hoztam volna. Szóval a véleményem változott, és szerintem jó irányba.


Egyébként pedig az a véleményem, hogy felesleges egymásra köszörülni a nyelvünket. A családtagjaimmal sem mindenben értek egyet, mégsem tépjük egymás haját, és nem küldjük el egymást melegebb éghajlatra.

Nem tudom, meddig megy el ez a fórum. Idáig - ahogy látom - tapodtat sem haladt előre a téma, nincs közös hang, és szerintem nem is lesz.

Lehet itt akárhány hsz, egy helyben toporgás van, és csak sebeket szerzel magadnak.

219. 8d00a82c06 (válaszként erre: 218. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 15:35

Na persze!

Te kis ártatlan..

218. Mindigaldina (válaszként erre: 214. - Vivo44)
2021. máj. 29. 15:33
Jelzőket én kaptam Tőletek. Ha megszámolod, elfelejted őket, ahogy azt én is szeretném végre.
217. Mindigaldina (válaszként erre: 215. - Unom)
2021. máj. 29. 15:31
Az első bejegyzésben találod.
216. Mindigaldina (válaszként erre: 214. - Vivo44)
2021. máj. 29. 15:29
Látod megint nem én bántalak. És valószínűleg, így is kezdődött. Mit szerettél volna mondani. Akit megbántottam, szívesen tisztázom vele, ha van rá szándék. De úgy érzem, Te csak megbántódni szeretnél. Nem akarok ebben részt venni. Kérlek, mond el mivel tudlak kiengesztelni?
215. unom (válaszként erre: 211. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 15:29
A hogyant elmesélnéd?
214. vivo44 (válaszként erre: 211. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 15:24

Látom el vannak számodra felejtve a jelzők, amiket rám és másokra mondtál...Vagy az is csupán fikció volt?:D:D

Ha fikciók alapján szeretnél élni, nézzél sok sci-fit, vagy esetleg a homokozó az oviban, az megteszi.

A járvány nem fikció, az elhunytak nem fikció, a megoldás talán nem fikció, én is létezek és mindenki más is való életet él.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook