Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járványmentes világ fórum

Járványmentes világ (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2021. máj. 29. 09:41
Igazad van. Még nem kaptam felkérést, egyik producertől sem. De legalább van valami más is a levegőben, nem csak a pandémia. Nekem nagyon unalmas, és féltem a gyermekem.
62. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 61. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:17
Döntsd el Te. ;)
61. Mindigaldina (válaszként erre: 58. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 09:16
Mi nem jött össze?
60. Mindigaldina (válaszként erre: 59. - Gyöngy:))
2021. máj. 29. 09:16
Nyugodt vagyok. Köszönöm, hogy aggódsz értem.
59. gyöngy:) (válaszként erre: 52. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:11
Te miért nem nyugszol meg?
58. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 57. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:10
Szerintem már leteheted a lantot ezen a fórumon, ez most nem jött össze, majd legközelebb. :)
57. Mindigaldina (válaszként erre: 56. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:07
Gyerekek mi van Veletek? Nem is ismertek, de mindent tudtok rólam. Nem lenne, bölcsebb kérdezni inkább? Mondtam én valaha, hogy hülye vagyok, vagy troll, vagy kobold, vagy ilyen olyan ellenes?
56. Mindigaldina (válaszként erre: 53. - Df1e1c376c)
2021. máj. 29. 09:03
Igen. Ennyi. Fikcióként, egy filmben látva, szeretnéd ha így változna meg a világ? Felkeltené a figyelmed? Persze, nem ilyen szerencsétlen beharangozóval, mint amit itt összehoztunk, egymással acsarkodva. Bár a film bevezető káoszának jó lehet. :-)
55. df1e1c376c (válaszként erre: 53. - Df1e1c376c)
2021. máj. 29. 09:01

Utópia. Ezt úgy hívják.


Ehhez trollnak vagy hülyének kell lenni.

54. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 52. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:00

Amikor elfogynak az érvek...

Kicsit sem félek, ha félnék nem így döntöttem volna.

A médiumok nem hagyják?

Te, és a hozzád hasonlók nem hagyják, akik újra és újra idejönnek, megpróbálnak hangulatot kelteni, Te ugyanúgy felelős vagy az 1milliomodik ilyen fórummal, de a normális érveimre még tőled sem láttam elfogadható ellenérvet, általában itt el szokott fogyni a nagy tudomány.

53. df1e1c376c (válaszként erre: 48. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 08:57

"Persze, ez mind fikció."

Ennyi.

52. Mindigaldina (válaszként erre: 51. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 08:56
Szerintem ne félj az oltástól. Erőt ad az egészségednek, ha nincs, a meghalhatok tőle rettegés, a gondolataid közt. Beoltattad magad. Ennyi. Felejtsd el a döntésed. Ne kezeld bélyegként. Mert akkor, hasonlóan bélyegzel meg másokat. Meg kellene nyugodnunk, de nem hagyják a médiumok. Ez szerintem több odafigyelést érdemelne.
51. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 50. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 08:49

Dehogy próbálsz...

Tudod kinek van lehetősége egyedül újragondolni a döntését? Aki nem oltatott, de ők sajnos nem teszik, mert bután hisznek a fantazmagóriájukban.

De tudod mit? Fordítsuk meg:

Én az oltással hoztam egy egyéni döntést, tegyük fel: vállalom, hogy lehet, hogy meghalok Tőle, de ha nem, akkor a sok velem együtt gondolkodó és oltató ember miatt részt vettem egy társadalmi felelősségvállalásban, és segìtettem megállítani a vírust ezzel akár megmentve az oltásellenesek életét.

Ők a siránkozáson kìvül mit tettek?

Élet bárhol van, de egy eldöntendő kérdésre adott válasszal, miszerint hogy oltatsz-e, vagy sem abban a pillanatban egyértelműen állast foglalsz egy igen-nem táborban. Mert csak kicsit oltatni, tudtommal nem lehet.

50. Mindigaldina (válaszként erre: 49. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 08:42
Próbálok független maradni. Természetesen döntök, mert dönteni kell. Ez a világunk. De, próbálok minden nap újra belenézni a döntéseimbe, nem lezárni, hogy úgy volt jó, és kész. így próbálom megőrizni a függetlenségem, a szabadságom. Amennyire hagyják. Két tűz között, is van élet.
49. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 48. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 08:37

Te tényleg nem nézel körül a világban? Hol élsz? Hol fejlődött?

Arra gondolsz, amikor az oltásellenes azon drukkok, hogy utána összeessek az utcán, csak hogy neki legyen igaza? Vagy arra, hogy nem használnak maszkot, mert Ő nem kap levegőt? Arra, hogy tüsszentéskor még mindig a kezüket teszik a szájuk elé, a zsebkednő helyett?

Vagy arra, és ezen napestig vitatkozhatsz, de hogy a nagy oltáselleneseknek az a legnagyobb bajuk, hogy nem mehetnek ide-oda? Hol itt a felelősség? Felelősségteljesen elmegyek úszodába, színházba, mert nekem ez jár?! Másoknak meg a lehetőség járt volna, hogy válasszanak, hogy akarnak-e oltatni, vagy le akarnak-e húzni 12 órát beteg covidos emberek között úgy, hogy otthon várja őket a kicsi gyerekük, vagy a beteg idős szüleik. Na látod, ők nem választhattak pl.

De Te csak próbálsz okosnak tűnni egy fórumon, választásod millió van.

48. Mindigaldina (válaszként erre: 45. - Df1e1c376c)
2021. máj. 29. 08:26
Igen, nem egyszerű. :-) De, menjünk végig. Szerintem a lelkiismeretünk, a másokra figyeljünk jobban, ne fertőzzünk meg senkit. Az tényleg fejlődött. Azzal nem lenne most baj. Tudnánk figyelni egymásra. A 2 filléres, 100 %ban működő teszt, nagyon bután hangzik. De, sok minden bután hangzott volna 20 évvel ezelőtt, amit akkor megcélzott a tudomány. És, a sült galambbal sem lenne baj, mert nem lenne ennyi áldozat, hiszen csírájába tudnánk elfojtani. Persze, ez mind fikció. De, működhet. Egy más nem, egy happy endes film erejéig, amikből már sok minden valóssá vált. Bár, nem a happy end miatt.
47. Mindigaldina (válaszként erre: 44. - Dfc04c70e4)
2021. máj. 29. 08:19
Örülök, hogy a döntésedben segített ez a videó. Tényleg jó. Ha nekem szól, akkor köszönöm. Szerintem a döntés, fogalmi árnyékával van inkább probléma. A döntésbe, nem kell minden áron belenyugodnunk, csak azért hogy igazunk legyen. Igazunk volt akkor is, sőt talán akkor igazán, ha már nem kell bizonygatnunk az igazunk azzal, hogy mindenáron megvédjük a döntésünk. Szóval bátran tévedhetünk. És talán, ha merünk majd tévedni, meglátunk olyan dolgokat, amit addig nem hagytunk magunknak.
46. vivo44 (válaszként erre: 43. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 08:11

Egy szóval sem magasztaltam magam egy mondatomban sem.

Több megnyilvánulásod, mondhatni véleményed éppen te fogalmazod meg nagyképűen, mint ha csak a te gondolatmeneted lenne az iránymutató, a helyes.

Ha te így látod, hát így látod....Ha te azt gondolod, hogy téged lenézlek, gondold. Az is egy vélemény, bár torz, de ez a te döntésed, ami a világon senkit nem befolyásol csak is magadat.

Nekem pedig más a meglátásom és ennyi.

45. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 08:09
A sült galamb meg beszáll az ablakon mindenkinek, aki lelkiismeretesen otthon marad, ahogy 2 filléres 100 %-osan működő tesztek is nőnek a fán.
44. dfc04c70e4 (válaszként erre: 33. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 08:04

Nem szeretek linkelni. Sokkal inkább szeretem, ha az embernek van saját gondolata, saját mondandója, és azt osztja meg másokkal.

Megtettem többször (mármint a saját mondandóm megosztását), de az én véleményem is csak egy a sok közül. Van aki egyetért vele, van aki nem. Nálam ugyanígy működik a dolog. Vannak olyan tagok itt a hoxán, akiknek érdekel a véleménye. Akkor is, ha nem minden esetben értek vele egyet. Aztán vannak olyanok, akiknek a véleménye egyáltalán nem érdekel. Ezt a videót csak azért tettem ide, mert szerintem tényleg azt tükrözi, ami hónapok óta megy itt néhány fórumban.


Úgy gondolom, mindenki van annyira felnőtt, hogy véleménye legyen erről az egész járványhelyzetről. Az pedig, hogy döntést kell hoznia az oltással kapcsolatban - ezt bizony el kell fogadnia. Akkor is, ha azt érzi, hogy káosz van. Mert dönteni kell. Az, hogy jól döntött-e, majd az idő megválaszolja. De akkor ne mutogasson senkire! Ő döntött. Mindegy, hogy nyomásra, vagy sem. De az ő döntése volt. Nem hivatkozhat később arra, hogy kényszerhelyzetben volt. Döntött. Pont.

Én is döntöttem. Bízom benne, hogy jól. De saját döntésem volt. Nem hivatkozhattam arra, hogy káosz van. Nem hivatkozhattam arra, hogy jaj, már megint elbizonytalanítottak. Döntenem nekem kellett.


Egyébként meg azt sem értem, miért megy néhol az, ha valaki véleményt ír, azzal elbizonytalanít másokat.

A tudósok, orvosok, nagy koponyáknak kinevezett emberek véleménye is ütközik. Ettől még nekem kellett döntenem.

Döntsön mindenki saját belátása szerint, és nem mutogasson másra, ne ítélkezzen mások felett!

43. Mindigaldina (válaszként erre: 42. - Vivo44)
2021. máj. 29. 08:04
Miért gondolod, hogy nem látom az engem körülvevő színes világot? Miért kicsinyítesz le, magadat magasztalva? Magamból kiindulva, úgy érzem, neked van több rgb szín az életedbe. De, tudod mit. Igazad van. Más világot látunk.
42. vivo44 (válaszként erre: 40. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 07:57

Látom betalált:D:D:D

Véleménye bárkinek lehet.

Neked is, nekem is,mindenki másnak. Hogy visszaolvasva a hülyeséged, ez neked sem tetszik, arról már igazán senki sem tehet, csak is maga a kiíró.

A véleményem jószándékú volt, te mégis belekötsz és a nagyképűségedtől nem látva hárítasz.

Ha neked ez a világ és számodra szuper, hát tedd.

Csakhogy ennél milliószor színesebb a téged körül vevő világ!

2021. máj. 29. 07:52

A moderátor. Pletykapadon ülő, különleges jogosultságai miatt, mindent tudó, de a sok információ miatt, csak

mindent összekavaró ember. Nem kérdez. ítél. És, minden döntése igaz számára. Máskülönben kiesne a szerepéből,

és figyelnie kéne másokra. Ismerős a pletykapad? Na, most képzeld el ennek a digitális változatát. Két álarcos,

alak ül a pletykapadon. Azt se tudod emberek-e, mert minden emberség nélkül ítélnek mások felett. Igazi, tudatlan

tudálékos valamik. Buta portások. De, remélem itt kérdeznek, mielőtt tévednek. Olyan önmagunkat feltáró, őszinte

kérdéseket. Amibe benne van az, hogy esetleg Ők is tévedhetnek. Isteni moderátorok, és moderátortanoncok....

söprögetni, az nem ugyanaz, mint mindent elsöpörni ami nem istenít Titeket.

Tiszta porta, rendes ház. Nem értem miért kellett törölni, egy igaz

szerelmi vallomást, a vallomások közül.

40. Mindigaldina (válaszként erre: 39. - Vivo44)
2021. máj. 29. 07:26
Minek hiszed magad? Lehet, hogy nem Neked szól? Lehet, hogy nem a Te büszke intelligenciádnak szól. Ami, jól ismeri a hülyeséget, mert használja is. Csak mások kárára. Én nem próbáltam, senkit lenézni, leértékelni, mint ahogy Te, egy nagyon magas lovon ülve teszel. Valamiféle önkéntes moderátornak érzed magad? Mi a hülyeség számodra? Mert amit Te mondasz, az 0-24-ben, biztos nem az számodra. Tévedhetetlen vagy. Ellenben a mások véleményével. Nem kéne letenni, a mindenkit fikázó nagy mellényt? Ez önvallomás is lehetne, ha bántanék vele másokat. De, én próbálom megérteni. Bocsánat, ha Téged nem sikerült. És, köszönöm szavaid. Egy kobold a Marsról...
39. vivo44
2021. máj. 29. 00:09

Mindenkit ért veszteség az élete során.

Persze mindenkinek a legnagyobb fájdalma a saját fájdalma, ezért még érthető is volna, ha a gyászt te fórumnyitogatásokkal próbálod tompítani, megélni, átvészelni.

De az számomra érthetetlen, hogy tegnap is a hülyeségről, ma is a hülyeségről nyitsz fórumot.

Tegnap még Afrika, ma már a Mars.

Ha neked ettől jobb....

Bár véleményem szerint, ha valóban a gyász ami ide vezetett, akkor azt javaslom, hogy próbálj meg értelmes dolgokról beszélni és nem a megfoghatatlanokról, mint az idő és az irány.

Mindenki olyan irányba megy, amerre szeretne, ha van rá ideje..., ha nincsen rá ideje, akkor egy helyben toporog, ami valamilyen szinten ismét egy irány....mutatás.

Sok sikert!

2021. máj. 28. 23:20
Szép álmokat mindenkinek.
2021. máj. 28. 22:54
Nem szeretném senki érzéseit befolyásolni. Csak koboldként fura, ez az erőszakos közöny.
2021. máj. 28. 22:46
Ennek a koboldnak, 2 hónapja meghalt az édesapja, 3 héttel előtte kapott astra oltást. Nem állítom hogy attól halt meg. De, miért állítják hogy nem attól, amikor fel se boncolták. Egy éve nem boncolnak senkit. Csak számolnak. Kérlek Titeket, tegyétek már félre az digitális óvodai büszkeségetek, brillírozó elméteket. És, lássátok egy picit a kérdésem valóját. Biztos jó ez az egyetlen irány?
35. Scherlock (válaszként erre: 29. - Vivo44)
2021. máj. 28. 22:39
😃😃😃
2021. máj. 28. 22:32

Egység van. Mindenhol ugyanazt teszik az emberek.

[link]

És, mindenhol káosz van.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook