Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járványmentes világ fórum

Járványmentes világ (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
93. Mindigaldina (válaszként erre: 90. - Timycat)
2021. máj. 29. 10:56
Épp Téged nyugtatlak Kedves. De, igazad van egy önző kobold vagyok. Csak nyugodjatok már meg. Ennyit kéne tenni. Szerintem segíthet, de biztos hogy nem ront a helyzeten.
92. timycat (válaszként erre: 89. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:55
Értem, tudom, de én tapasztaltam is.
91. Mindigaldina (válaszként erre: 88. - Timycat)
2021. máj. 29. 10:55
Sajnálom, biztos nem lehet egyszerű, főleg úgy hogy nincs semmi megnyugtató a környezetünkben. De a szagelvesztés magában, lehet másnak a tünete is.
90. timycat (válaszként erre: 87. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:54

Látod, te is csak arról beszélsz, hogy te nem félsz tőle. Én sem féltem tőle magamat, mert legutóbb is 4 napos szaglásvesztéssel lenyomtam. De félek tőle, mert féltek másokat, nem csak szeretteimet, ismerőseimet, idegeneket is.


Te beszélsz társadalmi felelősségvállalásról, de magadon túl te sem latsz.

89. Mindigaldina (válaszként erre: 88. - Timycat)
2021. máj. 29. 10:53
88. timycat (válaszként erre: 87. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:51

Ha lettél volna akkor tudnád, hogy ezt a szaglásvesztést nem lehet összekeverni. Ez nem(csak) orrdugulás, nyálkahártya irritáció, sérülés, ez a vírus a szaglóidegnek (is) neki megy. Nincs halvány szag, meg kicsit mintha lenne, hanem semmi, ha érzel esrtleg valamit az inkább oda nem illő kellemetlen fantomszag. Ehhez párosul az ízérzékelés beszűkülése, hisz ahhoz is kell szaglás.


Én a vietnámi balzsam illatát sem éreztem, csak bizserget a nyálkahártyám, mert a nyálkahártya irritáló hatást kifejtette, de illat semmi nem volt meg.

87. Mindigaldina (válaszként erre: 83. - Timycat)
2021. máj. 29. 10:43
Nem. Tesztem is van róla. De, nem félek tőle, pedig volt közeli hozzátartozóm akit elvitt a pandémia.
86. Mindigaldina (válaszként erre: 79. - Df1e1c376c)
2021. máj. 29. 10:42
Tényleg szapora a baj. :-) Ez a nagyobb feladat.
85. Mindigaldina (válaszként erre: 80. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 10:35

A 75. hozzászólásodban, beszéltél a "buta nők" millióiról. Még mielőtt rám kennéd.

Fikciót nem kell megdönteni. Az csak fikció.

Igen, nem szeretem a sértő személyeskedést, ami itt a digitális világba, igen erősen szárnyra kapott.

De örülök, hogy legalább végig olvastál. És bocsánat, nem vagyok tökéletes.

84. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 81. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:32
Tudod, almafa alatt almát kell keresni.
83. timycat (válaszként erre: 81. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:32
Voltál koronás?
82. timycat (válaszként erre: 67. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:30

Nem, ő direkt nem ment teszteltetni, mert őt ne rakja senki karanténba, az ő jogait ne korlátozza senki. Aztán miután leesett lábról mert nem feküdte ki a betegséget, akkor már kapadozott orvosért így kénytelen volt teszteltetni és saját jogon 2 hétig karanténban volt, majd miután a férje olyan állapotba került, hogy kórházba jutott "nyert" még 2 hét karantént.


A pozitív tesztes úgy jött hozzánk be dolgozni, hogy nem kapott határozatot tehát szabad és egyébként is a vírus csak felfújt dolog (előtte tagadta) és különben is nem mindegy, hol szeded össze, úgyis mindenkinek el kell kapni. Még maszkot se volt hajlandó hordani. A tulaj hazazavarta, majd visszajött. Persze értjük, hogy rühell otthon a csaladjával lenni. Maradjunk annyiban hogy azóta már nem munkavállalónk.


A sors viszont visszanyalt, a ki nem feküdött betegség elég rendesen beütött mindkettőjüknél, de addigra már körbefertőztek egy csomó másik embert, ideértve a szeretteiket is.


Hidd el sok az egoista h.lye, aki úgy van vele, hogy ha ő már benne van a carban akkor a többi már nem érdekli.

81. Mindigaldina (válaszként erre: 78. - Timycat)
2021. máj. 29. 10:28

Köszönöm, hogy segítettél. Gondolod, hogy mindenki ilyen tájékozott. Vagy, esetleg összekeverhetik az emberek egy náthával? Különösen gyakori például nátha, influenza vagy allergia idején, és sajnos manapság meg kell említeni a koronavírust is.


[link]

80. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 77. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:23

1. Látom, fogy a türelem, fuss neki még egyszer, nem tudom, hol írtam, hogy itt millió buta nő van?! :)

2. Van alternatíva, oltás, teszt és mint az emberi "hibát" kiküszöbölendő kötelező karantén.

3. Szerintem konkrét érvekkel megödntöttem a fikciódat, de ha nem, akkor várom a válaszokat és az ellenérveket, mert még mindig nem sikerült megírnod.

4. Veled nem lehet vitatkozni sem, mert ha már a személykedés sem megy, sértődötten elvonulsz.

5. Nem voltam rest végigolvasni az összes HOXA-s "alkotásod", te nem beszélni esetleg vitázni akarsz (és itt a vita nemesebbik formájára gondolok), hanem próbálál okosat és nagyot mondani, egyik esetben sem jött be.

És ezzel a kis idézettel zárom a mondandómat:

"A buta emberek különös szenvedélyt táplálnak az olyan következtetések iránt, amelyekre a maguk eszével jutottak."

79. df1e1c376c (válaszként erre: 56. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:23
Realista vagyok, és túlnépesedünk a Földön.
78. timycat (válaszként erre: 73. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:20

Nálam nem volt olyan, hogy nem éreztem szagokat bármikor is előtte. Látszik hogy nem tudod miről írsz.


Ez a szagláskiesés ez nem olyan, mint mikor el van dugulva az orrod.

77. Mindigaldina (válaszként erre: 75. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 10:13
Ne haragudj, de nem látok millió "buta nőt" itt. Ez, a Te véleményed. Köszönik szépen. Nincs készülékem. Nincs ilyen teszt. De, most is az emberek kezébe van adva a döntés. Csak most nincs más alternatíva. Belátom, hogy fikció. A többit Te lásd be.
76. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 74. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:06
Semmi baj, nem a Te hibád. :)
75. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 73. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 10:05

Nem, a hiba a Te készülékedben van, mert megdőlt az érvelésed, ami azon alapszik, hogy adjuk az emberek kezébe a döntést, hogy elég felelősek-e ahhoz, hogyha kiderül, hogy betegek egy saját maguk által elvégzett tesztből, akkor nem mennek be dolgozni. És ott, ahol már egy ember hibázik, ott az elméleted megdölt.

A kanyaró járvány előtt is volt kiütéses betegség, de azért ha egy járvány specifikus tünetét hordozom, akkor sejthető, hogy 10/9 esetben a járványt kiváltó betegség okozza a tünetet.

Elegánsabb lenne, ha belátnád, hogy most nem volt igazad, és az itt megnyilvánuló "buta nők" millió darabokra szedték az érvelésed, amit már nem tudsz megvédeni.

74. Mindigaldina (válaszként erre: 72. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 10:01
Tévedsz megint. Kérdések nélkül nem fogod megismerni a másik igazát. Csak a sajátod.
73. Mindigaldina (válaszként erre: 69. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 10:00
A hiba az Ön készülékében van. Én nem azt mondtam, hogy nem hibázott, hogy bement dolgozni. Hanem hogy örült volna, ha biztosan tudja. Mert valljuk be őszintén, a pandémia előtt is volt olyan, hogy nem éreztünk szagokat.
72. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 71. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:58

Na látod, ez a legszomorúbb akkor az egészben. Van amikor nem kell kérdezni, és mindent megtudsz a másik oldalon ülőről.

Lehet, erről kellene elgondolkoznod, és nem utópiákat gyártanod.

71. Mindigaldina (válaszként erre: 65. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 29. 09:57
Kedves vagy. Igazad van. Ő, is itt van.
70. vivo44
2021. máj. 29. 09:57
:D:D:D
69. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 67. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:54

Megint hiba az érvelésben.

Hol a felelősség akkor, ha bemegyek egy pandémia közepette úgy dolgozni, hogy nem érzem a szagokat, mikor tudom, hogy ez az egyik fő tünet?

Nem megy ez neked...

68. gyöngy:) (válaszként erre: 60. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:54
Ez nagyon téves következtetés.
67. Mindigaldina (válaszként erre: 64. - Timycat)
2021. máj. 29. 09:52
Aki pozitív teszttel bement dolgozni, az hibát követett el. De, aki nem érezte a szagokat, az lehet hogy örült volna, egy 2 filléres 100%ban működő tesztnek. Hogy hazamehessen gyógyulni.
66. timycat (válaszként erre: 36. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:51

Nagyon vakon vagy.


Ezt már az oltásellenesek ellőtték pár hete, majd nem hozták többet fel mint érvet, mert nyilvánvaló hazugság.


Szerintem tégy pontot a fórumod végére. Értelmetlen kapirgálnod, pláne tájékozatlanul.

65. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 63. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:50

Akkor az ezen az oldalon eltöltött rengeted idő és az értelmetlen fórumok helyett javaslom inkább töltsd vele az idődet.

Mindenki jobban jár.

64. timycat (válaszként erre: 48. - Mindigaldina)
2021. máj. 29. 09:48

Dehogy fejlődött. Hozzánk az irodaházba pozitív teszttel is bejöttek dolgozni, de barátnőmék üzemében is mikor sorra dőltek ki az emberek nyögte be az egyik nő, hogy jaaa ő már 1 hete nem érez szagokat.


Az emberek úgy általánosságban idióták. Nem érdekli őket a másik, még az sem akiket évek óta ismer, akikkel együtt dolgozik, majd pont tömegközlekedni, bevásárolni, bulizni nem fog elmenni idegen emberek közé.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook