Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki a dr.Rose magánklinika nőgyógyászatán, esetleg szült már ott? fórum

Járt már valaki a dr.Rose magánklinika nőgyógyászatán, esetleg szült már ott? (tudásbázis kérdés)


2017. szept. 11. 12:27
Ha még érdekel valakit, én a Rose-ban szültem. A terhesgondozás nem volt rossz, de nem is remek. A szülés katasztrofális volt, minden fél órában meg akartak császározni, hogy hazamehessenek végre, pedig nem volt semmilyen komplikáció, és még sorolhatnám... A hely nagyon szép és a szoba is luxus körülményű. Egyéb szolgáltatásokra inkább ajánlanám, mint szülésre.
2009. jan. 31. 16:30
A dr. Rose a volt Spenót-házban van (Four Season hotel melletti épület)a Roosevelt téren, gyönyörü, elegáns és eszméletlenül drága klinika. Egyszer voltam ott, nem a nőgyógyászaton, de nagyon húzós volt. Úgy tünt nekem, hogy a szaktudás és a luxus környezet ott együtt megtalálható, csak pénz kérdése az egész. El tudom képzelni egy szülés mibe kerülhet ott.
2009. jan. 30. 12:51
jah,ezt elfejetettem mondani: Budapesten van, én 2éve hallottam róla először....
2009. jan. 30. 12:50
Mik a tapasztalataitok? egy viszonylag új hely, nem hallottam még róla senkitől közvetlen véleményt... köszi :)
2009. jan. 30. 12:47
Járt már valaki a dr.Rose magánklinika nőgyógyászatán, esetleg szült már ott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook