Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már Vácon valaki a következő fogorvosoknál: dr. Simon Csilla, dr. Kékesi Annamária. Ha igen, mik a tapasztalatok? fórum

Járt már Vácon valaki a következő fogorvosoknál: dr. Simon Csilla, dr. Kékesi Annamária. Ha igen, mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 28. 18:18
Sziasztok! Készülök Kékesi doktornőhöz. Nem tudjátok, hogy milyen töméseket készít tb-re? Elég sokat ki kell cseréltetnem, és persze örülnék, ha nem csúnya fekete lenne. De gondolom, csak az első fogakba ingyenes a fehér tömés.
11. klenca (válaszként erre: 9. - Sneer)
2009. ápr. 18. 10:56

Magánrendelés, de jó fej a nő és nagyon ügyes.

12 éve nem Vácon lakok, kérdezd az árakról őt.

Benne van a telefonkönyvben.:))

10. sneer
2009. ápr. 18. 00:25
Mindenképp olyat keresek, akit ajánlotok, mert rontotta már el a fogamat ismeretlen doki. Ráadásul pont az első felső kettőt... gondolhatjátok hogy örültem...sose lesz már olyan, mint rég.
9. sneer (válaszként erre: 8. - Klenca)
2009. ápr. 18. 00:24
Köszi! És ez magánrendelése? És árakat tudsz? :)
8. klenca (válaszként erre: 7. - Klenca)
2009. ápr. 17. 22:43
Dr Farkas Éva
2009. ápr. 17. 16:31
A Petőfi utca elején van egy idősebb nő, nagyon ügyes.
2009. ápr. 17. 15:17
Sziasztok! Azt szeretném tudni, hogy hátó fogakat TB-re tömnek-e fehér porcelánal? Köszönöm ha valaki tudja.
5. Dorka29 (válaszként erre: 4. - Sneer)
2009. ápr. 17. 13:55

A Csányi krt-i rendelőben maszekol, de úgy tudom, hogy a környékbeli kis falvakban Ő a körzeti fogorvos, legalábbis akkor Ő volt.


Sajnos nem tudok árat mondani, mert 2007-ben elköltöztünk Vácról és nem emlékszem, hogy akkoriban mennyi volt. (A párom és én felváltva mentünk és csak a végén fizettünk, így nem tudom, mennyi lehetett egy tömés. Sőt, már arra sem emlékszem, hogy kettőnknek összesen hány fogát tömte be..)

4. sneer (válaszként erre: 3. - Dorka29)
2009. ápr. 16. 23:02
Szia! Köszi! És ez magándoki? Árakat tudsz mondani kb-ra? Fehértömés érdekelne.
2009. ápr. 16. 21:25

Szia! Én tudok egyet, aki szerintem nagyon jó, hozzá jártam, amíg ott laktunk.


Fogászati Rendelő

2600 Vác, Dr. Csányi László krt 47.



A nevére már nem emlékszem, mert libanoni, és számomra megjegyezhetetlen neve volt.

2009. ápr. 16. 21:15
Vagy esetleg tudtok jó fogorvost Vácon?
2009. ápr. 16. 21:15
Járt már Vácon valaki a következő fogorvosoknál: dr. Simon Csilla, dr. Kékesi Annamária. Ha igen, mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook