Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jakupcsek Gabriella 45 évesen babát vár. Te örülnél ha 45 évesen lennél babás? fórum

Jakupcsek Gabriella 45 évesen babát vár. Te örülnél ha 45 évesen lennél babás? (beszélgetős fórum)


170. csillubaba (válaszként erre: 165. - 363d535da9)
2008. júl. 5. 10:38

Itt nem az abortuszról van szó, az egy másik topic!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Te meg a temetővel jössz mindig. De nagyon jó példát hozol fel ezáltal. Na ugye, hogy mennyire csökken az élettartam?????????!!!!!!!!!!!!!

169. gyongyig (válaszként erre: 162. - 363d535da9)
2008. júl. 5. 10:36

Koszonom szepen Gyongyos,en is abban remenykedem hogy nem kell mar sokat varnom a csodara.

Oszinten csodallak teged es a hozzad hasonlokat igazan nem konnyu az amire vallalkoztok,nagyon sok egeszseget es erot kivanok neked.

Gratulalok a gyonyoru csaladodhoz.

2008. júl. 5. 10:35
Annyira undorito ami itt egyesek irogatnak.Kinek mi köze hozzá,teljesen magán ügy ,hogy ki mikor válal babát.Egészséges legyen ne legyen gond ez a lényeg.
167. 35926750cb (válaszként erre: 165. - 363d535da9)
2008. júl. 5. 10:35
Egyikhez sincs joga. De most nem arról szól a történet, miért kell belekeverni??
166. csillubaba (válaszként erre: 163. - 35926750cb)
2008. júl. 5. 10:34

Tudom, hogy a Honeynak válaszoltál, elnézést, hogy belekotyogok.


Igen, tökéletesen látod a dolgokat. A médiaszemélyiségek tényleg azt hiszik örökké fognak élni, mert annyi a pénzük, mint a tenger... De nemcsak ők, hanem itt a fórumon is. Azt hiszik, ha 40 fölött szülnek, akkor megint fiatalok lesznek, vagy annak nézik őket. Akkor is látszani fog rajtuk a kor vagy majd nagymaminak nézik őket.

Lehet tényleg igaza volt annak aki azt írta, hogy ez lehet egy kapuzárási pánik is.

2008. júl. 5. 10:33

"....Nincs joga korai árvaságra ítélni a saját gyerekét....."


"....Egyértelmű, hogy a gyerek szempontjait vették legkevésbé figyelembe..... "


Csak szeretném megkérdezni:


Ezen elvek alapján. Van joga egy nőnek abortuszt végeztetni?????

Van joga a gyermekét halálra ítélni????

Mert ebben az esetben egyértelmű, hogy a gyerek szempontjait veszik legkevésbé figyelembe!!!!!!!


Lányok ébresztőőőőőőőőő! Miről beszéltek?

Szülni nincs joga egy nőnek, ha már elmúlt x éves, de megölni a saját magzatát bármikor???????

Ez a felelősségteljes felfogás? Világra hozni nem, de megölni bármikor?

Komolyan mondom, hogy ezeken az "érveken" kezdek kétségbeesni!!!!!!!!!!!!!!



HELP! HELP! HELP!

164. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 159. - 0c97fbb607)
2008. júl. 5. 10:28
Lécci lécci lécci figyelmeztess olykor, miként is vélekedik nagy mesterünk Woody :DDDDDD Most eszembe jutott, de nem biztos, hogy mindig így lesz :o)
163. 35926750cb (válaszként erre: 129. - B30b2dd2e9)
2008. júl. 5. 10:22

Igen, sokan lehurrogják azt aki eltérő véleményen van. Pedig ez normális dolog.

Én is Veletek értek egyet. Mikor látja J. Gabi az unokáját?? Pláne ha a gyerek is úgy dönt, hogy később/későn vállal gyereket?

A médiaszemélyiségek azt hiszik örökké élnek? Talán azt gondolják elég pénzük van ahhoz, hogy mindenből kigyógyítassák magukat.

Nincs joga korai árvaságra ítélni a saját gyerekét. És az unokái nagymama nélkül cseperedjenek? Mert semmi garancia rá, hogy megéri akár a születésüket. Akármilyen jó kondiban van, a mai világban már semmit nem lehet készpénznek venni. És ezért mondják sokan, hogy felelőtlenség.


Egyértelmű, hogy a gyerek szempontjait vették legkevésbé figyelembe.

Én megértem, hogy régóta tervezték, várt baba, de akkor is...

Amúgy drukkolok nekik, ha már ideig eljutottak. Remélem még sokáig élvezhetik egymás társaságát.

162. 363d535da9 (válaszként erre: 158. - Gyongyig)
2008. júl. 5. 10:17
Isten éltesse édesanyádat! Kívánom, hogy alakuljon úgy az életed, ahogy szeretnéd, és hamarosan átélhesd az anyaság örömét!!!!!!
161. 363d535da9 (válaszként erre: 159. - 0c97fbb607)
2008. júl. 5. 10:14

Teljesen igazad van.

Én már tegnap megfogadtam, hogy nem is szólok többet, mert egyszerűen nem is értem ezt a cirkuszt, ami itt kialakult. Csak hát meg lettem szólítva, mint nagymama korú kismama.

Kinek mi köze ahhoz, hogy a másik ember mit vállal be, vagy sem.

Mosollyal tölt el, hogy egyesek a 40 éves korom miatt már a koporsó méretemet kérik rajtam számon.

Az meg főleg, hogy gyermektelenül, vagy 1-2 kisgyerekkel számon kérik az emberen a gyermekvállalás "felelősségét", akkor amikor egy felnőtt, egy majdnem felnőtt és egy óvodás korú gyermek édesanyjaként azt hiszem lenne mit mesélnem a szülői felelősségvállalásról és minden egyébről a gyermekneveléssel kapcsolatban......

160. 363d535da9 (válaszként erre: 154. - Csillubaba)
2008. júl. 5. 10:05

Drága csillubaba!


Nem tudom, hogy neked van-e gyermeked. Te honnan tudod, hogy megéred-e a gyereked diplomázását? Vagy még keményebb leszek: az érettségijét?


Nem vagy tőlem évtizedekkel fiatalabb, de nem vagyok benne biztos, hogy jobb pszichés és fizikai állapotban vagy, mint én.


Az, hogy kinek mennyi van megadatva senki sem tudhatja.

Mennyi az arány? (Egyszer már leírtam.) Menj ki a temetőbe és olvasd végig a sírokat, hogy ki hány évesen halt meg. Meg fogsz döbbenni!!!!!!!!!


Az meg, hogy valaki önzőségből szül egy gyereket , a világ legnagyobb hülyesége - már bocsánat!

Mutass nekem valakit, aki önzőségből vállalja az álmatlan éjszakázásokat, a véget nem érő pelenkacserét, azt, hogy évekig nem mehet amerre akar stb. Ez az állítás egyszerűen nonszensz!

Akinek van gyereke, az tisztában van vele, hogy egy gyermek mindig lemondással jár a szülő részéről.


Én a fiatalságomat nem gyerekszüléssel konzerválnám - ha az öregedéstől félnék-, hanem plasztikai sebésszel, mell implantátummal, ráncfelvarrással stb. De nekem erre nincs szükségem, mert fiatalosabb felfogással élek, mint sokan, akik tőlem fiatalabbak.

2008. júl. 5. 09:59

Szerintem meg tök nevetséges az egész úgy ahogy van.

Sok -sok 40-50 es nő szül ,egészséges gyermeket ,csak Ők nem híresek és csak a környezete csámcsog rajta esetleg.

Az indokok ,amiket felhoznak a felelőtlenségére,sajna egyáltalán nem állják meg a helyüket,ugyanis hacsak nincs varázsgömjük,akkor bizony ne zongorázzák már le Gabriella jövőbeni életét itt gyorsan,hogy majd meghal és mi lesz a gyerekekkel stb,ez kész röhely ,úgy ahogy van!

2008. júl. 5. 09:39

Sziasztok

Szerintem az eletben mindennek van elonye es hatranya is,engem 41 evesen szult az edesanyam 3-dik babakent ,en most 34 vagyok es sajnos nincs babam,de barmilyen korban bevallalnam.

157. 14775640c4 (válaszként erre: 147. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 5. 09:28
egyetértek.
156. gerna
2008. júl. 5. 09:25
Én nem örülnék 45 évesen... ez valami kapuzárási pánik-féle lehet, ilyen korban szülni. Vagy valami "új élet" igénye.
155. csillubaba (válaszként erre: 153. - Lov.ildi)
2008. júl. 5. 09:20
Azért Te még 40 alatt vagy... Ez még számomra is aránylag elfogadható, főleg, hogy csak most jött össze. Gratulálok!!!
154. csillubaba (válaszként erre: 141. - 363d535da9)
2008. júl. 5. 09:18

Én is azt gondolom, mint Judy, hogy tényleg csak magára gondol aki ennyi idősen szülni akar.


Te meg honnan tudod, hogy megéred a gyereked diplomázását, vagy még keményebb leszek: az érettségijét? Hozzáteszem azért (mivel nem rosszindulatból írtam ): úgy legyen !!!!


Belegondoltam itt abban, hogy akkor pár év múlva az lesz a trend, ha 50 évesen szül valaki?

Az emberek felfogását illetően, azon már akkor meg se fogok lepődni.

2008. júl. 5. 09:12
Sziasztok! Bizonyos fokig engem is érint ez a téma. Közel a 38-hoz sok vetélés után babát várok. Remélem, hogy most minden rendben lesz. Engem is értek támadások. Sokak szerint felelőtlenség ilyen idősen babát vállalni,stb. Szerintem az a lényeg, hogy az ember mindent megtegyen annak érdekében, hogy most is és sok sok év múlva is egészségesen és boldogan élhessenek.
152. csillubaba (válaszként erre: 148. - Kisvirág42)
2008. júl. 5. 09:10
Szerintem itt egyáltalán nem irigységről van szó, hanem teljesen másról.
151. csillubaba (válaszként erre: 138. - Adry72)
2008. júl. 5. 09:08

Adry!

Nem kell itt most felhoznod példákat, anélkül is tudja mindenki, hogy harmincévesek is átkerülhetnek a túlvilágra. De itt olvastam egy nagyon jó mondatot, nem tudom már ki tette fel,de megjegyeztem: MENNYI AZ ARÁNY????????????

Szóval ilyennel tényleg ne érveljetek.)))))))))


Egyébként én is minden jót kívánok Gabriellának, mert nekem meg ő kifejezetten a kedvencem, nagyon okos nő(ezért is lepődtem meg a híren, nem néztem volna ki belőle, hogy még bevállal ennyi idősen egy harmadikat.).

2008. júl. 5. 09:02

Most olvastam el a topicot és a hozzászólásokat.

Úgy látom az idősebb kismamák ( lassan nagymamakorúak ), csak egyet hajtanak, mint a pereces. És csak nem értik a lényeget....

Én se szülnék 45 évesen, nem őrűltem meg....

149. Icus (válaszként erre: 88. - Ájrin)
2008. júl. 5. 07:26
Ezt én is igy gondolom!:)) Az anyaság új értelmet ad egy "nőnek":)) Még boldogabbá teszi, azt aki vágyott erre a babára, ettől pedig még fiatalabbnak és egészségesebbnek érzi magát:)) Én szorítok neki, hogy egészséges babája szülessen és hogy sokáig élvezhessék az együtt létet. Azon kívűl "irigylem", hogy ez a "csoda" megesett vele:)) Mert minden kis élet maga a csoda:))
2008. júl. 5. 06:56
Egy ilyen hír hallattán annyi minden ki jön az emberből például akinek nincs egyfajta irigység, hogy lám neki még ilyenkorban is sikerül aki fiatal, az elitéli, mert azt mondja ilyen korban mért vállalja, hiszen nem tudja felnevelni, a saját korosztálya közül sokat nem mernék vállalni. Ilyen korban az ember ezt a csodát jobban értékeli.Kivánom,minden kismamának, hogy probléma mentes legyen az az időszak, és sok boldogságot kapjon a kicsitől.
147. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 137. - Adry72)
2008. júl. 5. 06:36

"Amúgy meg csak a magyar ilyen negatív."


Egyetértek. Ez az igazi "hungarikum", nem a gulyás, meg a csikósgatya :))). Beleszólni mások életébe, vájkálni, ítélkezni, ahelyett hogy örülnénk annak, hogy a másik bármilyen okból, de boldog.


Csodálom, hogy nem született még fórum, amiben Gregor Bernadett elvesztett bébijén lehet csámcsogni.

146. Adry72 (válaszként erre: 145. - 363d535da9)
2008. júl. 5. 00:26

Ha nem vagy ideges akkor jó:)))

Én is elképedve olvasom néhány "nő" véleményét.

Azon gondolkozom,hogy mennyire nem tudják egyesek becsülni,hogy életet adhatnak.

Ítélkeznek ismeretlenül is mások felett.

Én nem vagyok álszent és nem ítélem el vakon azokat akik az abortusz mellett döntenek,viszont nem hinném egy olyan babának a vesetálban kellene végezni aki egy szerető családban nőhet fel,csupán azért mert az anyukája elmúlt 45 éves.

Az életben átutazók vagyunk!Lehet az a magzat akit gondolkodás nélkül halálra ítélnek inkább az életet választaná.Lehet még úgy is,ha az anyukája nem lehet vele a 25. szülinapján.Bár én ezt sem értem!!!Jelen helyzetben az életet kéne ünnepelni,nem pedig sírni a halált.Csak ülök és csóválom a fejem!!!Próbálom megérteni az ellenzők táborát.De közben felteszem magamban a kérdést,ha őket ennyi idősen szülte volna az anyukája vajon elítélné???Vagy büszke lenne rá és hálával emlegetné a nevét???Ha egy megölt kis lélek lenne,miként vélekedne erről a témáról???Csak sorakoznak bennem a kérdések....

Hát,hát,hát.........

Én ehhez buta vagyok......



Köszönöm a jókívánságot:)))

Szeptemberig kaptam haladékot,ha addig csoda történik akkor valóban minden álmom teljesül!!

Neked is minden jót:)))

145. 363d535da9 (válaszként erre: 143. - Adry72)
2008. júl. 5. 00:02

Köszi, de egyáltalán nem vagyok ideges, csak elképedt, hogy a fiatalabb korosztály - tisztelet a kivételnek!- mennyire nem értékeli az alapvető emberi értékeket, és, hogy mindenféle mondvacsinált indokkal magyarázzák a véleményüket.

pl. önző az a nő aki idősebben szül, mert nem gondol a szegény gyerekre?????


Csak azért vitatkozom, mert nem bírom agyilag felfogni, hogy ezeket a gondolatokat tényleg komolyan gondolják?


Egyébként kívánom, hogy minden álmod valóra váljon! Fel a fejjel!!!!

144. Adry72 (válaszként erre: 142. - 443e9f1921)
2008. júl. 4. 23:56
A sunyi pillantás is azt minősíti akitől szól,nem azt akinek:)))))
143. Adry72
2008. júl. 4. 23:54

Nyugi Gyöngyös:)))

Te buszke lehetsz a döntéseidre!

Hidd el nem a Te életed,gondolkodásod az ami kivetni valót hagy maga után.

Régen senki nem lepődött meg azon,ha vki. 40 felett szült. Én boldog leszek,ha talán egy gyermekem születhet!!! Éppen ezért úgy gondolom ha esélyem lenne tuti szülnék 40 felett is.

2008. júl. 4. 23:53

Üdv nektek!Csatlakoznék loch ness.hez ember tervez isten végez szokták mondani.Az ember eltervez valamit de fene tudja hogy mi mikor és hogy valósul meg belőle.Persze mindennek megvan ugymond a maga ideje ezt mondják.Igen de ki dönti el mi a normál?Én azt mondom az anyagi biztonsága megvan miért ne?Sokkal de sokkal jobb 45évesen anyának lenni biztos háttérrel megfelelő eg.állapotban mint 15évesen szülni a nagy semmire!

Az meg hogy idősebb lesz a szülői értekezleten egy 45éves mint az átlag az oviba az csak egy dolog,a gyerek kárpótol szerintem a sunyi pillantásokért a 19évesektől pl a szülőin.Üdv

141. 363d535da9 (válaszként erre: 128. - 867f9adc74)
2008. júl. 4. 23:45

Ez egyszerűen hihetetlen, hogy azt gondolod, hogy egy nő 40 felett magára gondol amikor gyereket szül.


A halálra az arány egyébként mindig 50%. Valaki vagy él vagy meghal.


Amikor a legkisebb gyermekem diplomázni fog 67 éves leszek. Szerintem ez még nem temető érett kor.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook