Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izületi problémára szedett már valaki Medosan Curcuma Plus-t:?Mi a vélemény? fórum

Izületi problémára szedett már valaki Medosan Curcuma Plus-t:?Mi a vélemény? (tudásbázis kérdés)


7. Guruljka (válaszként erre: 1. - Gönczi)
2014. máj. 17. 20:04

Nekem hiába próbálnák eladni! Fűszerként naponta használok kurkumát, és úgy is kiváló. Igaz, hogy csak 97 Ft a 15 grammos tasak...

:-D

Ez annyit jelent, hogy 30 napon át napi 500 mg. És 97 forintért, nem több ezerért.

A kapszulában sincs más hatóanyag.


Mindig bele tudom keverni azt a késhegynyit-fél mokkáskanálnyit valamelyik ételbe. És igen, javult az ízületeim állapota, de le is fogytam a normál súlyomra, és egészségesen étkezem. A kurkuma is belejátszhatott, de nyilván a megfelelő táplálkozás és a több mozgás is.

2013. jan. 5. 19:49
Nem tudom, hogy a sebész, a hegedû- és zongoramûvész is így gondolja-e :(
2013. jan. 5. 19:21

bocsánat hogy válaszolok, de feldobtad kérdést

az izületi probléma (főként) táplálkozási életmód probléma

önfejlesztéssel a problémamegoldható

hosszútávon mindenképp érdemes


dr Bakanek György előadásait keresd youtobe-n és a vntv-n vannak jó kis éltmód ösztönző videók


a többit ott megtudod :)

jobbulást

4. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 3. - 800b726b6d)
2013. jan. 5. 19:18
Amennyit fizettek neki, annyiért néhány máodpercig én is tudnék fát hasogatni...
3. 800b726b6d (válaszként erre: 1. - Gönczi)
2013. jan. 5. 19:00
csak a néni a tv-ben de neki nagyon bejött, úgy hasogatta a fát, hogy csak na! :DD
2013. jan. 5. 18:44
Ez akkora, de akkora vakítás :D
2013. jan. 5. 18:42
Izületi problémára szedett már valaki Medosan Curcuma Plus-t:?Mi a vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook