Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Iwiw meghívó küldésből zaklatás lett.Te mit tennél? fórum

Iwiw meghívó küldésből zaklatás lett.Te mit tennél? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2009. júl. 26. 11:28

Sziasztok!

Olvastam az írásokat, és regisztráltam, mert nekem is van ehhez mondanivalóm.

Az egész iwiw, myvip, stb. egy kusza marhaság. Ehhez miért kell meghívó? Már a fél ország tag valahol, bárki bárkit bejelöl, kijelöl.

Azt, hogy nem tudod ki van a cím mögött, szokd meg! Itt mindenki az, aki szeretne lenni. Régebben én is akartam csinálni ilyen portált, de ott az esemény lett volna a kapocs, nem a személy. Aki be akart kerülni pl. egy táborozás csapatába, az bejelentkezett, és ha valaki ismerte, befogadta abba a közösségbe. Máshova nem léphetett volna be ezzel, csak oda. Így biztos, hogy ismerősök tartoztak egy helyre. Aki általánosan ismerkedni akar, vagy keres valakit, arra jó az iwiw, de miért kell a belépést ilyen körülményesen csinálni? Aki nagyon akar (jó-rossz szándékkal) úgyis bekerül.

Én myvip tag vagyok, de pl. az iwiwen tünt fel egy régi ismerősöm, akit nem érek el, mert iwiw meghívó után kell kajtatnom. Kaptam sok igéretet, de a rendszer katasztrofális.

2009. jún. 25. 10:23

Sziasztok. Mikor töröltem magam, - személyes okokból - később újra regisztráltam volna, és gondoltam szerencsét próbálok a fórumon. Végül két embernek írtam privátban, és kicsit fura stílusban, de megkaptam a választ: már nincs meg neki. Gondolkodtam, hogy netalántán - olvasva ehhez hasonlókat - már nincs túl sok kedve ismeretleneknek elosztogatni. Persze, elsősorban azon gondolkodom, akkor miért is ajánlotta fel? De mint írtam...Szóval nem kaptam. Most elgondolkodtam, és igazatok van. Kizárólag olyan Hoxásnak adnék, akit hosszú ideje ismerek, akiről tudom, hogy megbízható és nem hülyeségre kell neki.


Hozzátenném, hogy például egy régi középiskolai osztálytársamat kellene most meghívnom, - még nincs meghívó - de ki tudja, hogy neki milyen 'kedves' ismerősei vannak. Akik egyszer feltörik neki, és sok bajt okoznak vele. Utána nyilván, ha nincs más megoldás, hozzám fordulnak az emberek. Aztán megint csak enyém a felelősség, holott egy normális embert hívtam meg. De mindenkinek lehetnek rossz akarói, ez bárkivel előfordulhat.


Így milcsimothernek adok igazat mervallal szemben.


Nem mellesleg ezek nem fordulhatnának elő, ha az iWiW-et tényleg arra használnánk, amire való. És nem ismeretlen ismerősöket hívnánk meg. Persze biztos másképp gondolkodnék, ha itteni tag hívott volna meg. De én már - amennyi ilyen fórum van itt - törölném az ilyen fórumokat. Hiszen ha már regisztrálsz, és találsz ismerőst, barátot, rokont, lenne kitől kérni meghívót. És szerintem végülis mindegy, hogy (meghívóra várás ennyi idő általában) egy hónappal később tudsz-e beregisztrálni.

68. sundance (válaszként erre: 67. - Szabist)
2009. máj. 20. 22:45

Hát ez az eset tanulságos, az biztos! Ezek után meg sem fog fordulni a fejemben, hogy idegennek iwiw meghívót adjak... Hihetetlen, hogy egyes emberek milyen betegek tudnak lenni!

anett59 helyében pedig elsüllyednék!!!!

67. szabist (válaszként erre: 66. - Milcsimother)
2009. máj. 20. 20:49

rendet csak ugy lehet rakni, ha nem továbbitjátok ismeretleneknek iwiw meghivot.

anett59 szélhámos.

66. milcsimother (válaszként erre: 65. - Szabist)
2009. máj. 20. 15:51
Nyugi,szerintem ha Hoxának lesz ideje biztos rendet tesz ebben az ügyben.
2009. máj. 20. 15:47

hamis név, hamis mailcimek, miért 10 éves, közbe átirta magát 28-nak, miért van több mailcime . Ez beteg?

De picit megritkitom a haját

2009. máj. 20. 15:45

Jah udapesti az illető

de lehet törölte is már magát vagy átirta én igaz látom, ugy hogy továbbitom.

vigyázat ne adjatok ki senkinek.

2009. máj. 20. 15:45
Nézzétek meg, Palotás Nóra névből kettő is van már, egy illetve két ismerőse van "csak" és igy kéri a meghivokat, illetve közrejátszik? fogalmam sincs, élvzi szerintem a dolgot
2009. máj. 20. 15:43

Tisztelt Fórumozók!

Nagyon szeretném felhivni a figyelmeteket, figyelmüket, hogy iwiw meghivot ne adjatok, adjanak át "idegen" személyeknek. Ugyanis azokat zaklatások céljábol felhsználják. Itt van pld. anett59, aki a 217. hozzászolásában kéri és kamatozi@mailbox. hu cimre. Közben pedig anett59@freemail. hu a cime. Elmentettem az msn-be folytatott beszélgetésünket, állitása szerint 10 mail cime is van. Kiméljük meg magunkat ezektől a kellemetlenségektől. Sajnos ZSU1980-nak én okoztam kellemetlenséget, hogy megtaláltam. Tudok rendkivül jól nyomozni, ugy hogy kedves anett59 szégyenletes, és undorito amit csinálsz.

61. sundance (válaszként erre: 60. - Milcsimother)
2009. máj. 20. 13:50
Persze, hogy nem te vagy az egyetlen! Normális embernek nem jut eszébe, hogy ebből baj is lehet.
60. milcsimother (válaszként erre: 59. - Sundance)
2009. máj. 20. 13:45
Semmi gond,de látom nem én vagyok az egyetlen.
59. sundance (válaszként erre: 58. - Milcsimother)
2009. máj. 20. 13:41
Akkor bocs, ezt benéztem! :D
58. milcsimother (válaszként erre: 57. - Sundance)
2009. máj. 20. 13:33
Igen 2007-ben.
57. sundance (válaszként erre: 56. - Milcsimother)
2009. máj. 20. 13:26
Direkt nem írtam le a nevét, de az illető, aki ilyen címmel fórumot indított, 05.10-én indította. Lehet, hogy te másik fórumra gondolsz?
2009. máj. 20. 13:19
Nem tudom ki kit ért félre.De akiről én beszélek még tagja a portálnak.A meghívó kérés-küldés nem mostanában történt.Még mielőtt bárkit vádolnánk ok nélkül.
2009. máj. 20. 13:11
Megnéztem ki kérte a meghívót! Természetesen már nem tagja a Hoxának! Micsoda véletlen... :)
54. mohonc
2009. máj. 20. 12:57

Jó tudni, hogy ilyen is előfordulhat. Álmomban nem jutna eszembe, lehet, hogy én is küldtem volna meghívót, ha kérnek, de ezek után nem fogok. Hihetetlen!

Szerintem, azzal, hogy jelentetted, megtetted, amit lehet. Nem irigyellek ezért az idegeskedésért....

2009. máj. 20. 12:56
Csak nem téged is zaklat????
52. mimmo33 (válaszként erre: 51. - Milcsimother)
2009. máj. 20. 12:43

;)

Én már tudom kiről van szó...

Hát véletlenül csak ezért regelt be a hoxára...

2009. máj. 20. 12:40

Itt vagyok már csak főzök 1000-rel.:)

Szóval még 1x hangsúlyoznám nem hirdetésben keresett meghívót hanem ezen a fórumon:--Ki tud nekem iwiw meghívót küldeni?--

A felhasználó nevét nem írom ki,mert csak. :) :)

50. d532163884 (válaszként erre: 48. - B9fb9d38f8)
2009. máj. 20. 12:32
nem, én biztosan emlékszem, hogy fegu néven kérték!:)
2009. máj. 20. 12:10

Én is láttam a hirdetését, hogy iwiw meghívót kér. Pont volt is felesleges meghívóm, mert akinek kértem, úgy gondolta mégsem teszi fel magát. Egy másik barátom viszont jelentkezett, hogy neki kéne. Még szerencse! Különben odaadtam volna neki. Meg sem fordulna a fejembe, hogy valakinek azért kell, mert ilyen perverz dologra akarja használni! Hogy mik vannak!!!!!!!

Sajnálom, hogy belekevert téged ez a szemétláda, gondolom milyen kellemetlen lehet.

Felelősséggel pedig egyeltalán nem tartozol! Mégis milyen alapon? Elküldtél egy meghívót. Na és??? Az, hogy mire használja, az nem a te felelősséged! Én a helyedben leírnám itt a fórumon a felhasználónevét! Hadd tudja meg mindenki ki ez az idióta, és a továbbiakban így kéne hozzáállni az illetőhöz! Megérdemelné!

2009. máj. 20. 12:03

Előre elnézést!!!!

Nem Mervál néven kért valaki meghívót?

És még egyszer bocs:-)

2009. máj. 20. 11:59
Mégis milyen felelősséget kéne vállalnia az embernek olyan oldalakon, ahol mindenki azt ír, azt csinál, amit akar?
46. mimmo33 (válaszként erre: 43. - D532163884)
2009. máj. 20. 11:59

Az iwiw-en úgy tudom nincs ilyen FELELŐSSÉG...

Innentől kezdve felelősséget vállalhatnék az összes ismerősöm, marhaságaiért is, mert ismerem, és az ismerőseim között szerepel?!

Magyar szokás...Kár hogy így gondolkodsz...

Pusztán jóhiszeműségből küldte a meghívót, amivel visszaéltek...És azért mert valaki mocsok módon viselkedik miért kellene felelősséggel tartozni érte...?!

45. 89b99f816e (válaszként erre: 43. - D532163884)
2009. máj. 20. 11:58
És ha küldött egy meghívót? Ez nem valami hivatalos honlap, hogy ne tehesse. Nehogy már egy meghívó küldés miatt még ő tartsa a hátát, ugyan már!
44. kattyus (válaszként erre: 43. - D532163884)
2009. máj. 20. 11:44
Szerintem ő csak csak jóindulatból küldött meghívót.
43. d532163884 (válaszként erre: 20. - Milcsimother)
2009. máj. 20. 11:41

"Mi közöm nekem ehhez"- talán az, hogy te küldted a meghívót. Gondolom azért kért ismeretlentől meghívót, mert ha olyantól kér, akit személyesen ismer, akkor gáz lett volna az amit utána csinál.Szóval nem kell teljesen letolnod magadról a felelősséget,bár ez általános magyar szokás:(.

Én pl regelve vagyok egy olyan oldalon, ahol szintén lehet meghívót küldeni, de leírják, hogy a meghívó fél FELELŐSSÉGGEL tartozik a meghívottért, szóval ha valamilyen kakit csinál, akkor mindkettő repül, pedig a meghívó ott is mondhatja, hogy De hááát nem én vótam:)

42. kattyus (válaszként erre: 37. - Mimmo33)
2009. máj. 20. 11:31
Lehet tényleg nyilvánosságra hozhatnád a nevét. Van itt olyan fórum is ahol azokról van szó, akik pl. vásárolnak a meghirdetett cuccok közül, és nem fizetnek. Így mindenki odafigyelhet!
41. milcsimother (válaszként erre: 40. - Kleona)
2009. máj. 20. 11:26

Ja!!Nem a hirdetésekben kereste a meghívót!Akkor sztem még nem is volt ilyen funkció.

Van több ilyen fórum is hogy iwiw meghívót keresek,stb.Ott történt,de aztán privit írt.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook