Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ítéld meg a szitut, hogy döntenél helyettem? fórum

Ítéld meg a szitut, hogy döntenél helyettem? (beszélgetős fórum)


1 2
37. Épperrejártam (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. szept. 23. 13:07
Helló. Mire jutottál?
36. 848b1daa4b (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. júl. 1. 19:28
Álompasi! Az ilyen ritkán adódik! 🤭
35. Hoxa (válaszként erre: 34. - Amaunet)
2021. jún. 30. 20:01
A célozgatásod teljesen hamis elgondoláson alapszik és igen sértő.
34. Amaunet (válaszként erre: 32. - New(l))
2021. jún. 30. 13:47
Vannak módszerek, amivel a weboldalakat látogatottságát próbálják felpörgetni. Remélem, ez nem az!
2021. jún. 30. 13:12
Minek vagy még vele? Ezekből a jelekből nem egyértelmű, hogy ez a kapcsolat halott?
32. New(l) (válaszként erre: 30. - Gyöngy:))
2021. jún. 30. 08:40
Lehet kötelességének érzi, hogy minket szórakoztasson így kánikula idején. Leírta a "gondolatébresztő" monológot, aztán adios.
31. Érdekes73 (válaszként erre: 30. - Gyöngy:))
2021. jún. 29. 22:20
Itteni kisregényeket nem olvasok :)
2021. jún. 29. 18:34
A másik fórumához se szólt hozzá, úgy tűnik ehhez sem fog.
29. Scherlock (válaszként erre: 28. - Birebora)
2021. jún. 29. 16:35
Ó de kár! :(
28. birebora (válaszként erre: 27. - Scherlock)
2021. jún. 29. 16:22
Már holnap, az is késő lenne:)
2021. jún. 29. 16:17
Feleségül menjen hozzá?
2021. jún. 29. 16:06
Még mindig nem tudom elolvasni.:)
2021. jún. 29. 14:54

"Selejtnek nevez, uvolt velem ha sirok, hogy senkit sem erdeklek ne bogjek mar.


A takarodj szot tobbszor hasznalja belem szemben."


Bocs, eddig olvastam, tovább nem.


Mi a kérdésed?!

24. Sz123
2021. jún. 29. 14:18
Nem a sceenelés meg a másik lány itt a gond, hanem a verbális meg a fizikai erőszak. Szerintem te is érzed, mit kellene tenned, nem?
23. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jún. 29. 14:02
Neked nem kell, mert elhanyagolja magát, téged és nem ambiciózus, meg hazudik is. Te sem kellesz neki, ez elég nyilvánvaló, ha bárkivel szívesebben van, mint veled. A kérdés itt nem az, hogy miért screenel vagy megcsal, hanem, hogy mi a viharért vagytok még mindig együtt.
22. LoIIy
2021. jún. 29. 13:55
Mostani eszemmel már szóba sem állnék ilyennel, meg sem hallgatnám.
21. temmp
2021. jún. 29. 13:04

Rúgd ki. Még ma! Ami téged ott tart, az valamifajta hamis biztonságérzet, hogy tartozom valakihez.

Te a szemében nem vagy nő. Nincs tartásod előtte, nem vagy értékes.

Rúgd ki. Csak nyerhetsz, mert 2 dolog történhet:

1.) A csávóka rájön mekkora barom volt, és hogy egy értékes nőt vesztett, és jön ezerrel, tolja a virágot talicskaszám (képletesen szólva), meg amit neked fontos, te meg visszaengeded úgy 1-2!! hónap múlva, ha addig bizonyított. Előbb nem, mert különben nem derül ki, hogy értékes vagy-e neki vagy csak kényelmes.

2.) Nem feccöl energiát a visszaszerzésedbe, éli életét.


Mindkét esetben jól jársz, ha jön utánad kitartóan és tesz érted (egy két napon, héten belül nem engedjük vissza, mert jobban fogsz szívni mint előtte), akkor lesz egy jó kapcsolatod, ha nem jön, akkor meg nem szívsz vele még évekig.

20. Bichi (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jún. 29. 11:41

Hát szerintem vagy egy hülye szőke vagy, vagy semmi nem igaz ebből az egészből.

Miért jönne össze egy jó nő, felfele ívelő karrierrel, egy ápolatlan lúzerrel (merthogy azt írtad te már nem a szívdöglesztő időszakában jöttél vele össze), akiben még semmi szerethető sincs...

19. Guruljka (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2021. jún. 29. 11:26

De miért tegyen a kedvére? Miért kell pont neki egy ilyen lehetetlen pasit megváltani próbálni? Rámegy a saját élete.

Inkább a saját önbizalmát kellene építgetnie, hogy az ilyen szerencsétleneket a jövőben észre se vegye.

Mert még a végén egyszer alaposabban nyomja a torkánál fogva a falhoz...

18. New(l)
2021. jún. 29. 11:03

Szép lehet a csillogó szőke hajad (a nagy melledre és hátsódra nem vagyok irigy :p).

Keress olyat aki nem screenel melletted.

2021. jún. 29. 09:08
Tényleg nehezen érthető a szöveg. És persze maga az ügy is. Nekem egy szó jut azonnal eszembe: GÁÁÁÁÁÁZ! :(
16. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jún. 29. 08:33
Neked mi a jó ebben? Mert ez a pasi beteg, az tuti, ha sokáig tűröd a vége az lesz hogy meg is üt, ha szeretsz szenvedni, csináld. Ha nem addig menekülj amig tudsz.
15. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jún. 29. 08:31
Ezt elolvasni is faraszto volt.....
14. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jún. 29. 08:26
Szakíts.:))
13. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jún. 29. 07:15

Van valami jó is a kapcsolatban? Komolyan kérdezem. Valami csak mellette tart nem?


Ha csak ennyi van az egészben amit leírtál, akkor ennek semmi értelme. Bocsi.

2021. jún. 29. 07:13
Neked mi a jó ebben a kapcsolatban?
11. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jún. 29. 07:05

Nem szép a helyzet. Mondani könnyű, hogy hagyd ott, tudom. De olyan sok szempont teszi ezt könnyebbé, mint sok más hasonló történetben: nem laktok együtt, nincs gyereketek, nincs közös vagyon, fiatal vagy még, észrevetted a bajt. Ha szakítotok, baráti társaságot sem veszítesz, mert nem közös.


2 év megy a lecsóba, igaz. De ha később lépsz, még több fog. Mert amit leírsz, nem egy stabil, boldog párkapcsolat alapja, amire építkezni lehet, vagy akár gyereket vállalni lehet. Meg lehet próbálni, de ahhoz mindkettőtöknek gyökeresen kell változni és akarni is kéne mindkét félnek. Eddig pedig ő az akarás helyett a hazugságot választotta.


Miért nem éltek együtt 2 év után?

2021. jún. 29. 07:00
Lehet, hogy a fiatalember depressziós. (Nem csak olyan depresszió létezik, ahol ki sem bír kelni az ágyból az illető.) Akkor semminek nem tud örülni, minden idegesíti, nem tud a munkájában, párkapcsolatában "teljesíteni", nem érdekli a külseje...stb. A gorombáskodás is ennek a számlájára írható. Mivel láthatóan már egyikőtök sem szereti szerelemmel a másikat, a vonzalom is múlóban, érdemes lenne egy utolsó beszélgetést (nem vádaskodást) megejteni. Okosan, megértően, partnerként, hogy a ő is akarja. Akkor együtt el lehetne dönteni, van-e értelme folytatni. Ha nagyon magadba nézel, érezni fogod, hogy van-e még közötök egymáshoz. Ha az, amit leírtál, nem pillanatnyi érzés, nem csak egy rossz hétvége utóterméke, akkor nem érdemes hosszú ideig várni a beszélgetéssel.
9. globus (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jún. 29. 06:38
Nem olvastam végig. Csak egyetlen dolgot írjál, amit szeretsz benne, mert pozitív tulajdonság....
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szasszakbina)
2021. jún. 29. 06:30
Legyél toleránsabb, kedvesebb,szeresd jobban. Próbálj kedvére tenni mindenhogy. Hátha.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook