Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Istenhez imádkoztam évekig, nem segített, pedig nagy... fórum

Istenhez imádkoztam évekig, nem segített, pedig nagy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. júl. 24. 20:21
Ez csak kamu.
27. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 08:56
Nőjél már fel! Pont olyan vagy mint az öregasszonyok akik piruláktól várják a csodát.😀
26. 39cb60bede (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 08:49
Gyenge ember vagy. Nem mástól kell várni a megoldást és a segítséget hanem tenni a dolgokért. Ha pedig nem tudsz akkor el kell fogadni... Nincs sátán, nincs isten. Te vagy!!!!!
2023. ápr. 8. 11:15
Az éjjel néztem a tévében egy csodálatos filmet. A címe: A kunyhó. Amerikai film. Egy film témája ritkán fog meg ennyire. Most megkerestem a Youtube-on, és nagy örömömre fent van magyarul. Aki teheti nézze meg! Segítségével változhatnak dolgok a lelkében. Bennem is történik most valami.
24. tumbo2 (válaszként erre: 23. - Papája)
2023. márc. 18. 10:37
a kedvencem volt mindig a filozófia.
23. papája (válaszként erre: 19. - Charlize)
2023. márc. 18. 10:36
Filozófiából amikor vizsgáztam az egyik tétel címe az volt: Az ellentétek egysége és harca. Épp erről szólt, amit leírtál.
22. tumbo2 (válaszként erre: 20. - Violet18)
2023. márc. 18. 09:10
én nem hiszek istenben,de mikor a lányomat elütötte egy autó,métereket repült,aránylag könnyen megúszta,bokaficam,térdsérülés,a nyakára rögzítő kellett.persze az is kellett hozzá,hogy az autós a kollégium mellett aránylag lassan vezetett,mondom tán az angyala vigyázott rá.most más embereknek segít.
2023. márc. 17. 21:09
Ki a gonosz? Ki a jó? Ez olyan relatív.....de nagyon jó vitaindítónak. Kb mint a szoptassuk a gyereket vagy tápszert adjunk neki 😅
20. Violet18 (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. márc. 17. 21:08
Hát persze, hisz az Angyalok léteznek 😉
19. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 19:35

Jó-rossz, hideg-meleg, kicsi-nagy, sorolhatnám. Honnan ismernénk egyiket a másik nélkül? Ugyanannak a két véglete.

Tele a Biblia horror történetekkel, nekem meg el kellett volna alélnom az isteni jóságtól hittan órán.

Nincs fény árnyék nélkül, nincs isten sátán nélkül. Vagy inkább egyik sincs. Éljen a tudomány és az én akaratom! Nekem ez a logikám.

18. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. márc. 17. 17:19
velem nem lenne szerencséd,életemben a számba sem vettem,viszont nagyon finom az isteni csülök névre hallgató,omlós,nagyon jó.
17. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Hajnali madar)
2023. márc. 17. 17:16
régen megmondták,mit kell enni,mibe kell öltözködni bizonyos napokon,esetleg kihez kell hozzámenni mert az isten akarata.
16. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Papája)
2023. márc. 17. 17:14
láttam és nagyon tetszett,mikor a pap azt mondta az istennek,mit kívánsz még tőlünk,utána meghalt.
15. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Hajnali madar)
2023. márc. 17. 16:26

Mivel vallomás volt, nem lehet névvel.

Sőt lehet nem is akar kommenteket.

14. Hajnali madar (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2023. márc. 17. 16:18

Biztos azért, mert ritkábban jársz errefelé!

:)

Mindenesetre totál egyet értek Veled!

A vallásba burkolózva könnyebb egy rossz döntést, esetleg a rosszul kivitelezett döntés felelősségét áthárítani másra/valakire/valamire.

Így a döntésért a felelősséget nem a döntéshozónak kell "bevállalnia", hanem egy harmadik félre lehet azt áttolni.

Ha én hibázok - és ez sajnos sokszor előfordult már az eddigi életemben és nem vagyok biztos abban, hogy be vagyok oltva a jövőbeli hibázások ellen - be kell vallanom - még ha rosszul is esik - hogy hibáztam.

Mint ahogy azzal is hibázok - a sok eddigi negatív tapasztalataim ellenére - hogy megint hozzászóltam itt egy olyan beíráshoz, ahol a FI anonim maradt.

Tehát csak etetni akarja azokat a kommentelőket, akik kifejtik véleményüket - még ha az alapjában véve - egy nagy ökörség is.

Legyen további szép napotok!

13. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2023. márc. 17. 15:36

Mondja ezt egy angyal? :D:P



Csak viccelek!

12. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 15:19

sok marhaságot hallottam már,de ettől nagyobbat

mostanában nem :))))))))))))))))))))

11. birebora (válaszként erre: 8. - Sirga)
2023. márc. 17. 14:32
Engem is.
2023. márc. 17. 13:29
Csapda.
9. ,zumba (válaszként erre: 7. - Papája)
2023. márc. 17. 12:47

Egyetértek.

Ha én csak 0-24-ben imádkozom, de egy önéletrajzot nem küldök el, az életben nem lesz munkahelyem. Csak egy példa volt.

8. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 12:44
Engem érdekelne, miben kértél segítséget, és milyen jellegűt kaptál ...
7. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 12:05

Tudtad, hogy Te vagy az isten, meg én, meg mi emberek. Mi alkottuk a világot, a lakhelyünket, az egzisztenciánkat. Ha mi nem tesszük ezt, akkor nincs semmink.

Egyik nehéz vizsgám előtt én is felsóhajtottam, hogy Istenem segíts meg. Utána gyorsan rájöttem, hogy tanuljak rendesen a sóhajtozás helyett mert, ha nem tudom az anyagot, akkor az isten sem fog átengedni engem. Ötösre vizsgáztam.


Láttad a Poszeidon katasztrófa c. filmet?

Hajókatasztrófa utasait felszólította a kat. pap, hogy imádkozzanak, Isten, majd megsegíti őket. Mind meghaltak, még a csodára vártak. Másik csoportnak azt tanácsolta az egyik utas, hogy tegyenek a menekülésük érdekébe, ők majd mind megmenekültek.

6. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 11:54
Egyik sem létezik..mind fikció
5. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2023. márc. 17. 10:12

Ez nagyon jó volt, nagyon nevettem. :D

Köszi

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 10:07
Ilyen az, mikor az ember másra vár a problémák megoldásában. Máskor írj a Mikulásnak!
3. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 09:58
A sátán segítségének mindig szívás a vége. Kerüld amíg megteheted.
2023. márc. 17. 09:55

Hűűűha!

Hozzám is szoktak duruzsolni, egyik vállamon az angyal ül, a másikon az ördög.Amolyan tedd meg/ne tedd meg manók..

Manapság erre már egy marék gyógyszert lehet kapni. Gyógyszergyártók nagy örömére.

Mesélj, mit mondott a sátán? Eladtad a lelkedet?

Ha valaki csinálna nekem finom madár tejet, én is eladnám...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook