Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeritek az Ébresztő madárijesztő játékot?Szeretném a 2, 5 éves kisfiamnak megvenni, de nem tudom, hogy érdemes-e:) fórum

Ismeritek az Ébresztő madárijesztő játékot?Szeretném a 2, 5 éves kisfiamnak megvenni, de nem tudom, hogy érdemes-e:) (tudásbázis kérdés)


10. Ada12
2008. dec. 27. 08:30
Szerintem ez a játék még nem Neki való, ráadásul egyedül nem is érdekes vele a játék :(
2008. dec. 27. 00:28

A bolhás kutya megvan. Felesleges volt megvennünk.

Apró kutya apró bolhákkal. Szerintem kicsit gagyi:( Nem olyan mint a reklámban. A pingvinest nem ismerem.A neten én is láttam, hogy 5 éves kortól van a madárijesztős játék, de a regiojatek.hu-n 3 éves kortól ajánlják.

2008. dec. 26. 23:55
Én emlékszem, kb. 3 éves voltam és eljátszottam egy pakli kártyával. Körberaktam magamkörül. Aztán kaptam memóriakártyát, azt is nagyon szerettem. Gondolom, ezt már próbáltad.
2008. dec. 26. 23:00

nem tudom én most rákerestem a neten hát nem nagyon tetszik:( meg 5 éves kortol irják.

Én a fajátékokat szeretem van benne memoria játék puzzle ,bár mondjunk nálunk is dobálos korszak van meg hiszti dac meg hamar méregbe gurul ha nem sikerül:(valami.de van ilyenfajta játék amit 3 éves kortol irnak pl a kutya a bolhákkal meg valami pingvines de ezeket mind meg kell nézni van e értelme,meg neki kell hogy tetszen.

2008. dec. 26. 22:30

Tanítani és a saját gyermekedet tanítani, nagyon különböző dolog.

Sokszor a laikus szülő a gyereknevelésről sokkal többet tud mint mi, pedig tanultuk éveken keresztül. Könyvből ez nem tanulható mint pl. a számfogalom tanítása.

Egy pedagógus sem tökéletes, és mi is kérhetünk segítséget. / Főleg első gyereknél:) /


/ Pipikém kérdésére válaszoltam/

2008. dec. 26. 22:25
Én nem tudom milyen ez a játék,még nem is hallottam róla,de én is hasonló cipőben járok,az én fiam 3 éves. Tudna valaki bővebben írni erről a játékról?
2008. dec. 26. 22:24
Bocsi, most látom, hogy pedagógus vagy. Ha már Te sem tudod, akkor vajon ki tudja??
2008. dec. 26. 22:22
Ha még egyszer születnék, akkor a fiamnak csak értelmes, készséget, logikát és értelemet fejlesztő játékot vennék.
2008. dec. 26. 22:22

Mostanában minden játékát dobálja, alig tudom pár percre lekötni a figyelmét.

Igyekszem számtalan játékot kitalálni, gyurmázni vele, festeni, matricázni bábozni stb... de mindig ott hagy:(

Elég nagy kudarcnak élem meg-főleg, hogy pedagógus vagyok, s minden porcikámmal igyekszem a tudatos fejlesztésére koncentrálni.

Nem rég hallottam erről a játékról, de nem tudom, hogy megvegyem-e neki.

Tudom minden gyerkőcöt más érdekel, de talán pont ez lesz az, ami leköti:)

Ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre:)

Köszönöm:)

2008. dec. 26. 22:16
Ismeritek az Ébresztő madárijesztő játékot?Szeretném a 2, 5 éves kisfiamnak megvenni, de nem tudom, hogy érdemes-e:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook