Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Calli teát és a Prime Again kapszulát? fórum

Ismeritek a Calli teát és a Prime Again kapszulát? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 20. 08:40
Hét éve használom a sunrider termékeket.Az egész családomnak nagyon jó tapasztalatai vannak.Egy ötezer éves regenerációs filozófia az alapja.Azt mondják a keletiek, tisztíts, táplálj és létrejön az egyensúly.Ezek a termékek az egyensúyt tudják helyreállítani.Mindenki bátran használhatja, de az információ szerzés az csak előny! Ha ezzel kapcsolatban bármi kérdésed van szivesen segítek!
2008. okt. 7. 00:42
Nekem rendkívül jó tapasztalatom van a calli teákkal. Én betegségre és legyengült immunrendszerre ittam.Hát teljesen más érzés mint a többi tea. Ha valaki nagyon személyre akarja szabni,akkor fogja az Maria Treben könyvet,irány a természet,és panaszaira friss gyógynövényekből csináljon teát.Nekem ez a két párosítás nagyon bejött.De a Calli az tényleg nagyon jó.Gyógyít, és emellett hihetetlen frissességet és közérzetet ad.
2008. márc. 17. 11:32

sok jót olvastam a calli teáról az interneten, és nagyjából jó is lenne nekem (alvásigénycsökkentése, édesség utáni vágy csökkentése, méregtelenítés)

valószínűleg megpróbálom

sajnos ebben a topicban elég kevés a hozzászólás ezügyben :)

2007. jún. 3. 21:01

évekkel ezelőtt legalább fél évig fogyasztottam a calli teát (napi 1 litert). nekem akkor jó tapasztalataim voltak.

azóta már sokféle teakeveréket próbáltam, amire kellett arra ezek is remekül hatottak. én úgy gondolom, hogy ha szakember (nekem természetgyógyász) összeállít egy személyre szóló keveréket akkor az van olyan hatásos, mint a calli tea! sőt lehet, hogy jobb is, mert mindenkinek másra van szüksége.

2007. máj. 10. 19:33
hallottam ezekrol de meg nem probaltam en is szeretnem hallani masok velemenyet, akik ismerik
2006. dec. 10. 00:41
Egy természetgyógyász a SUNRIDER cég két termékének szedését ajánlotta nekem ,a Calli teát és a Prime Again kapszulát. Szeretném kérni azok véleményét akik ezeket a termékeket ismerik és fogyasztották, mi a véleményúk és a tapasztalatuk, valamint szoptatás mellett szedhetôk-e? Elôre is kôszônôm mindenki hozzászólását.
2006. dec. 10. 00:31
Természetgyógyászat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook