Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki a Proluton Depot injekciót? fórum

Ismeri valaki a Proluton Depot injekciót? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 10. 21:39
Sziasztok!!!!Én is több mint egy évig adatam magamnak a depot!És most nem jön meg valaki esetleg tudna válaszolni mert nagyon szeretnék teherbe esni már féléve nem adtam be ha valaki tud az kérem válaszoljon!!!!!!!!
2012. febr. 29. 13:09

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Ikreket várunk (eddig úgy néz ki, hogy kisfiú és kislány), első babák, spontán fogantak a picik, egyik családban sem volt ikerterhesség. A 23. hétben járunk és eddig semmi panaszom nem volt. Az orvosom javasolta a Proluton Depot injekciót.

Szerintetek nem ártok a babáknak, ha megelőzés céljából elkezdem a kúrát úgy, hogy eddig panaszmentes vagyok és soha nem volt vetélésem?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

2012. febr. 2. 15:06
Köszike még lehet jelentkezem :)
2012. febr. 2. 14:29

Most látom, hogy már ismered a Prolutont!:-)

Nem baj, azért remélem hasznát veszed amit priviben küldtem róla. Bármi kérdésed van még szívesen segítek!!!

Ez minden ismerősömnek használt, én kijöttem utána a kórházból és az utolsó hetekben csak bejártam NSTz-ni, meg hetente egyszer ugyanazon a napon beadatni a Prolutont. Felháborító, hogy miért nem ajánlják az orvosok maguk, főleg olyan nőknek akik már többször is vetéltek!

2012. jan. 11. 09:04
Ezen a fórumon nagyjából az ő betegei vannak: [link]
2012. jan. 11. 09:03

Ő foglalkozik habituális vetélőkkel. Rajta keresztül lehet az ún. alloimmun vizsgálatra eljutni, ahol megnézik, hogy az immunrendszered nem löki-e ki a magzatot, mert sajnos van ilyen. Akinél ez bebizonyosodik, az IVIG kezelést kap és 90 %-ban ez sikeres terhességgel jár.

Szerintem egyszer érdemes lenne elmenned hozzá az összes eddigi vizsgálati eredményeddel, Budapesten rendel, sajnos általában 2 hónap, mire be lehet jutni a magánrendelésére.

Általában egyébként inkább 12. hét előtti vetéléseknél jellemző, hogy immunológiai okuk van, de azért egy látogatást megérne a dolog.

4. husi76 (válaszként erre: 3. - Babika79)
2012. jan. 10. 16:38

Szia!

Ki a Fülöp dr.?

Én Szegedi vagyok, gondolom Ő nem a közelben van?

2012. jan. 10. 14:50

Szia! Jártál már Dr. Fülöp Vilmosnál?

Erről a szuriról, amiről kérdeztél, annyit hallottam csak, hogy 5 naponként kell adni és progeszteron pótlásra való.

2012. jan. 10. 14:40
Senki nem halott róla??????????????????
2012. jan. 10. 14:15
Háromszor elvetéltem 20 hetesen, minden kivizsgáláson voltunk, így már csak a méhszáj gyengeség maradt.A neten olvastam az injekcióról és többet szeretnék róla tudni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook