Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Iskolai érdemjegy kijavítása lehetséges? fórum

Iskolai érdemjegy kijavítása lehetséges? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
11. kittl
2015. jún. 20. 13:21
Az osztrák határ mellett lakunk és Ausztriában dolgozunk. Mi napi szinten használjuk a németet .
10. unom (válaszként erre: 5. - Kittl)
2015. jún. 20. 13:18
Vedd lazábban. Magyarázd el neki, hogy ez nem rajta múlt, a tanár volt rosszindulatú. sajnos lesz még ilyen bőven.
2015. jún. 20. 13:17

Iskolai ünnepnapon minden gyerek választhatott egy szabad programot , mit is szeretne csinálni. Az én fiam rajzra jelentkezett és kicsapta a német tanár a balhét , hogy neki kötelezően német versenyre kell mennie !

El is mennt szegénykém, első is lett , de hogy mi a szarnak ???

8. cincifinci (válaszként erre: 6. - Viva70)
2015. jún. 20. 13:17
Akkor lehet hogy pikkel rá a tanár.Hallottam,láttam már olyat is.
2015. jún. 20. 13:16

Tudod lehet hogy ha nagy lesz soha nem fogja használni a németet pont ezért mert rossz emlékei lesznek hogy a kedves szülő ráeröltette az ötöst.

Megnyugodhatsz 12 évig tanultam németet,15 éve középfokú vizsgát tettem.Nem használtam azóta a németet.Idén Bécsben makogtam.Anyám mégsem agódot,nem haltunk se éhen se szomjan.Ne legyél már ötöst hajtó szülő,a gyereked látja kárát hidd el.

6. viva70 (válaszként erre: 3. - Cincifinci)
2015. jún. 20. 13:16
Azért egy anyanyelven beszélő, országos versenyeken szereplő gyerek esetén kissé furán mutat a bizonyítványban a négyes. Engem is bosszantana...
2015. jún. 20. 13:13
Engem zavar hogy az a gyerek aki egy pohár vizet sem tud kérni németül az 5- ös, az aki anyanyelvi szinten beszéli az 4- es ! Talán ez a tantárgy volt az ami a legjobban motiválta és sikereket ért el benne, mostantól azt mondja soha többe nem hajlandó német versenyre menni !
4. viva70 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2015. jún. 20. 13:12
Biztos nem tudta elviselni a "tisztelt tanár", hogy jobban beszéli a németet, mint ő. Kijavítani a bizonyítványban utólag már nem hiszem, hogy lehetséges lenne...
2015. jún. 20. 13:09
Év végén már nem.De szerintem a német 4 es nagyon jó.Én annó örültem volna ha 4 es vagyok év végén németből vagy bármilyen tantárgyból.Nem kell az 5 re hajtani,felesleges.Neked miért lenne jobb ha abban a bizonyítványban ötös lenne?
2. unom (válaszként erre: 1. - Kittl)
2015. jún. 20. 13:07

Szerinted ennek a négyesnek lesz bármikor jelentősége?

Egyébként a kérdésre válaszolva: én még nem hallottam ilyen lehetőségről.

2015. jún. 20. 13:05

Sziasztok !

Kérdésem mint a főcím is jelzi a következő lenne:

Ki lehet -e javitani a bizonyítványába kapott 4-est ?

A fiam kilenc éves és egy meglehetősen eleven kölyök.

Németül jobban beszél mint én , mert az apukája német és születésétől kezdve két nyelven beszéltünk hozzá. A fiam több német versenyt is nyert , országos versenyen 8- dik lett amire én nagyon büszke vagyok. Német Órán halálra unja magát, nem figyel ,rajzolgat mert unatkozik. Neki a német anyag " dedós" . A tanára erre mit csinál bevarr neki órai munkára 2 db egyest , és a bizonyítványába az áll német: 4 magatartás :2 szorgalom:3 holott egy db kettese sincs a bizibe !

nevetségesnek tartom a német 4- est és szeretném megkérdezni, hogy lehet - e valami pótvizsgat tenni szerintetek ?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook