Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Írd ki magadból most! fórum

Írd ki magadból most! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
62. 91707a6150 (válaszként erre: 60. - Pukandur)
2008. okt. 25. 22:08

szia!

örülök hogy jól vagy.nálunk is rendeződtek a dolgok.ő is elment.most boldog vagyok,és elmúlt a gyomorgörcs is.

2008. szept. 25. 15:30
Mit csinálnátok egy olyan nővel-akivel volna elintéznivalótok, de képtelen az egyenes, jellemes, őszintesége meegnyilvánulásra? hm?
2008. szept. 25. 15:22
Sziasztok igazatok volt tényleg szép az élet a nejem elköltözött 4 hete, a lányok maradtak, megismerkedtem valakivel még a végén hálás leszek a nejemnek hogy ezt tette velünk.Lassan rendeződik az életünk.
59. 7a41911d90 (válaszként erre: 58. - Pukandur)
2008. aug. 19. 10:08

Szia, közben beleolvastam a hozzászólásaidba.

Sajnálom, ami veled történt, enmt udom, mennyire tudsz még hinni a párodban, de ha úgy érzed, hogy le tudtok ülni még, és képesek vagytok kibeszélni a séremeiteket, és ez javíthatna ahelyzeten, szerintem próbáljátok meg. 15 év hosszú idő, a gyerekeknek most lenne a legnagyobb szükségük az anyjukra.

Tapasztalatból tudom, hogy ha marcangolással váltoka legnagyobb vesztesek a gyerekek lesznek. Nektek is anyagi és lelki csőd, de mondjuk azt, hogy ti döntöttetek így, viszonta gyerekek csak áldozatok. Ha váltok, mindenképpen próbálj meg ember maradni. Egy gyereknek mindkét szülőjére szüksége van, vagy így, vagy úgy. Ha a lányok úgy döntenek veled maradnak, akkor is tégy meg mindent, hogy az anyjukkal jó kapcsolatban maradjanak.

Hidd el, képesleszel egyedül is tovább menni, nehéz lesz ugyan, és sok olyan feladatot is meg kell csinálnod majd, amihez jó lenne egy társ, de az idő mindenen segít. Biztosan te is találsz majd valakit, bárhogy is hiszed most ezt lehetetlennek. A gyerekeknek azt kell éreznie, látnia, hogy erős vagy, szereted őket!!!

Az édesanyjuk, ki tudja miért, elmegy, más párt választott, talán valami már nem működött, és észre sem vettétek. Hidd el, két ember kell a harmadik felbukkanásához...mindig. Sajnos, talán késő, de próbáljatok beszélni, ha lehet!

Írd meg, ha akarod, hogy mi van veletek, hogy döntöttetek. Ha másban nem is, de abban segíthetek, hogy meghallgatlak!

2008. aug. 6. 14:03
Sziasztok lányok!Annyi változás van hogy a gyerekek találkoztak a nejem hapsijával.A véleményük az hogy egy buta cigány ami igaz is mert fél cigány,de már most kijelentették hogy velem maradnak csinálhat az anyuk bármit.Csak még nem költözött el és így nem könnyű, otthon játsza a jó feleséget nem tudom eldönteni hogy húza az időt vagy tényleg nem talál albérletett.
57. Tordai Zsuzsa (válaszként erre: 55. - Pukandur)
2008. júl. 31. 17:28

Ne add fel! Az élet szép,majd tapasztalni fogod!

És csak nyugi!

56. 91707a6150 (válaszként erre: 55. - Pukandur)
2008. júl. 31. 16:57
kitartás Pukandur!veled vagyunk!vigyázz magadra.szia!
2008. júl. 31. 09:38
Sziasztok! Nálunk ugy néz ki hogy költözik a nejem albérletbe a másikkal, a gyerekek a kicsi megy vele a lányok még gondolkoznak ők már elég nagyok hogy jól tudjanak dönteni.Elég nehéz szombatonként találkoznak én meg a gyerekekkel maradok addig eltudjátok képzelni a napom.Kezdek kikészülni idegileg de még tartom magam.
54. Tordai Zsuzsa (válaszként erre: 52. - Rohiani)
2008. júl. 30. 05:42
Az én véleményem is ugyan ez,szinte szóról szóra,a megoldás egy harmadik.
53. 91707a6150 (válaszként erre: 52. - Rohiani)
2008. júl. 28. 13:37
köszi hogy írtál.tényleg lépnem kellene valamerre,de még nem érzem magam elég erősnek.szia!
2008. júl. 28. 12:35

Szerintem egy harmadik lesz a megoldás.

A jelenlegi párod 7 hétig feléd sem nézett, lopta a pénzedet. Ez a valóság, ami a kapcsolatotok elején volt az a rózsaszín köd volt, olyan már nem lesz többé azt hiába várod. Ez a pasi nem tervez veled semmit, és nem hiszem, hogy a 7 hét alatt szerzetesi életet élt.

A másiknak pedig max a szeretője lehetsz, de szerintem nem erre vágysz.

Szóval zárd le mindkettőt és meglásd elfog jönni majd az aki téged akar, és te is őt és együtt gyereket.

Sok szerencsét hozzá.

51. 91707a6150 (válaszként erre: 50. - F75660bad9)
2008. júl. 27. 20:31
teljesen igazad van,egy kivülálló mindig jobban átlátja a helyzetet.én egy kicsit össze vagyok zavarodva.szeretném a régit még ,ha tudnám, hogy minden úgy lesz mint régen volt.az újat szeretem,mert az lehetek mellette aki vagyok.viszont tudom,hogy nem szabad nagyon beleesnem,mert sose lesz az enyém.most várom,hogy teljen az idő,hátha az megold helyettem mindent.
50. f75660bad9 (válaszként erre: 49. - 91707a6150)
2008. júl. 26. 18:48

Én úgy látom, hogy akivel élsz, azt már nem szereted, csak együtt éltek. A másik, az idősebb pedig nős. Egyik sem jó választás.

Az addig oké, hogy vállalnád egyedül a gyereket, de én régimódi vagyok, a gyereknek családra van szüksége, mindkét szülőjére. Nem világos, hogy mit érzel az idősebb pasi iránt, hol tart ez a kapcsolat? Gondolkozz reálisan, ha még magadnak sem engedheted meg a gyümölcsöt, csokit, hogy vállalhatnál egyedül gyereket?

Azt kérdezed mit kellene tenned? A rossz tapasztalatokat a magad javára fordítani, kritikusabbnak lenni, és olyan férfit keresni, aki egyedülálló, aki nem csak bioloógiai apa lehet.

Látatlanban is azt mondom, hogy ha erre az idősebb re vársz, megint csak telik az idő, és nem fogsz előrébb jutni!

2008. júl. 26. 14:38
sziasztok csajok!leírom pár mondatban a történetemet,végül is nem titok.32 éves vagyok,nem voltam még férjnél,nincs gyerekem.tehát ez a cél már régóta. volt pár hosszú kapcsolatom,3-szor voltam menyasszony/én mindig elhittem,hogy lassan az oltár elé vezetnek/,de egyik sem sikerült.a mostani párommal egy éve vagyunk együtt,ő válófélben volt amikor megismerkedtünk.6 nap után megkérdezte,hogy hozzám költözhet-e.mondtam,hogy jól gondolja meg,mert nálam nincs olyan habzsi-dőzsi,mint az asszony mellett van.ő ugyanis ügyvezető és nagyon jól keres.ő tartotta fenn magukat,a párom a fizuját magára költötte.ezzel szemben én csak egy snassz eladó vagyok,bár van lakásom/20 év hitellel/ meg autóm/14 éves, ezen is van egy év hitel/, nem tudok nagy lábon élni.örülök ha kijövök a fizuból.persze neki ez nem volt probléma és már cuccolt is.szép hónapok jöttek,aztán megjött a válásból neki járó összeg is.a felét a szüleire,gyermekére és ránk költötte,a másik felét az interneten eljátszotta.aztán jöttek a szomorú hónapok,sokszor az én tárcámból is kivette a pénzt,hogy lottót vehessen.a számlák persze nem voltak befizetve.akkor én már rejtegettem előle a pénzt.akkor a munkahelyén nyúlt bele a bevételbe,kirúgták.erre kitalálta,hogy elmegy a tesójához dolgozni/ő bútorasztalos/.Pesten laknak,mi Tatabányán.1-2 hét múlva már probléma volt a tankolás,erre kitalálta,hogy ott alszik a szüleinél.hétfőn reggel megy pénteken jön.ebbe is belementem.így volt 2 hétig,aztán már csak 2 hetente jött,majd 3 ,és most ott tartunk hogy 7 hete nem volt itthon.állítólag ma hazajön és mindent megbeszélünk.érzi,hogy engem nem érdekel már,de nem akar elveszíteni.én azt gondolom,hogy a szülei beszélik tele a fejét /elég gonoszak/ mert nekik jól jön az a pénz,amit a fiacskájuk hazahord,és ha nem jön ide,akkor annál több jut.én meg nem tudok küzdeni egy egész család ellen,úgyhogy feladtam.bepasiztam.11 évvel idősebb nálam, segített munkát keresni,mikor az előző megszűnt,megtankolta az autómat ha szükség volt rá.pénzt adott.vásárol nekem pl:gyümölcsöt,sütit,csokit,martinit...ami nekem sokszor luxusnak számít,mert elviszi a pénzt a sok csekk.amikor a "párom" felém sem nézett,rá mindenben számíthattam.röviden ennyi volt a történet.mindenki véleménye érdekel,akár jó akár rossz.írjátok meg légyszíves, hogy mit kellene tennem?ja.. a páromról még annyit, hogy az első hónapoktól kezdve ígérte,hogy ha lement a válás elvesz feleségül,aztán ez el is múlt.most azt találta ki,hogy költözzek vele Pestre albérletbe / a sajátomból...hogyne/.próbára tettem,mondtam neki,ha a nevedre vettél akkor minden további nélkül veled megyek.erre azt mondta, hogy ne zsaroljam.szóval itt tart ez a kapcsolat most..sziasztok!
48. szabot.88 (válaszként erre: 47. - Tordai Zsuzsa)
2008. júl. 24. 22:22
szerintem más is kíváncsi lenne rá aki ide jár az oldalra!
47. Tordai Zsuzsa (válaszként erre: 46. - 91707a6150)
2008. júl. 24. 20:25

Szia.

Nagyon hosszú a történeted? El olvasnám.De jöhet privátban is,ha neked úgy jobb.

46. 91707a6150 (válaszként erre: 45. - Szabot.88)
2008. júl. 24. 17:38
tudom,tudom hogy sok minden rossz lenne,de már a csalódásokból is elég volt.senkiben nem tudok bízni,így inkább egyedül nevelnék gyereket.de ez egy hosszú történet...
45. szabot.88 (válaszként erre: 44. - 91707a6150)
2008. júl. 24. 09:09
Azért ezt jól gondold meg! Én is ismerek ilyen nőt, aztán megszületett a gyerek a férfi elhagyta ő meg csak egyre többet követelőzött (anyagilag)! Ha csak magadnak akarod akkor tedd fel magadnak azt a kérdést is hogy lesz-e elég türelmed, pénzed, hogy a mindennapi gondok mellett boldog gyereket nevelj!
44. 91707a6150 (válaszként erre: 39. - Monalilla)
2008. júl. 23. 17:51
szia Monalilla!én is szerető vagyok és szerelmes,és úgy érzem tőle szeretnék gyeremeket,még ha egyedül is kell nevelnem.nekem még nincs, neki több van.nem kívánnám tőle, hogy váljon el.csak nekem is jusson egy kicsi...te érted,ugye?
43. 2b9375f2a3 (válaszként erre: 39. - Monalilla)
2008. júl. 23. 14:05
szerintem csak a buta ember itéli el azt amit nem ismer, ha viszont ismer, és tettél ellenük nem egyszer, nem kétszer galádabbnál-galádabb dolgot, akkor oka van arra, hogy elitéljen.
42. Tordai Zsuzsa (válaszként erre: 39. - Monalilla)
2008. júl. 23. 12:29

Szia

Amig szerelmes vagy,nem is könnyű dönteni,majd ha már múlik,tudni fogsz tovább lépni szerintem.És én nem itéllek el,másoknak sem szabadna ,ugyanis nem lehet ám tudni mit hoz az élet.

41. Tordai Zsuzsa (válaszként erre: 37. - Pukandur)
2008. júl. 23. 12:14
Szia. Még sokáig fog fájni,de rendbe jönnek a dolgok,és eljön majd az az idő is amikor már nem gondolsz erre a sok rosszra.Fel a fejjel!
40. szabot.88 (válaszként erre: 39. - Monalilla)
2008. júl. 23. 09:04
Bocsi hogy beleszólok, de meddig akarsz így élni? Én pont a másik oldalon állok, én feleség vagyok! Igaz neki is vagy 15 éve van szeretője! Azt hiszem egyik oldal sem könnyű!
2008. júl. 22. 23:01

Szerető vagyok, és szerelmes, van egy közös kislányunk, pedig sosem éltünk együtt, esélyünk sem volt rá. Hosszú évek óta örlődök a "hogyan tovább"-on, de nem tudok dűlőre jutni, pedig úgy tűnik csak én dönthetek.

Elfáradtam, a kislányom tartja bennem a lelket...

aki imádja az apját.. :-(

38. 91707a6150 (válaszként erre: 28. - Pukandur)
2008. júl. 22. 21:05
szia Pukandur!elég rég voltam itt,de látom hogy nálad minden a feje tetejére állt.elvesztettem a fonalat.a te asszonyod össze van zavarodva egy kicsit, nem?lehet,hogy két embert szeret?téged sajnállak a legjobban!
37. pukandur (válaszként erre: 36. - Tordai Zsuzsa)
2008. júl. 21. 10:40
Szia Ugy néz ki hogy válunk elmondtuk a gyerekeknek is teljesen összetörtek, ő költözik albérletbe az uj hapsijával.Az ujrakezdés nem lessz egyszerű soha nem voltam egyedül.
36. Tordai Zsuzsa (válaszként erre: 35. - Pukandur)
2008. júl. 19. 11:25

Szia

Nagyon át érzem a gondodat,Te mindent meg próbáltál hogy meg ments a házasságotokat,szerintem törődj bele,itt már nincs mit tenni.Szeresd tovább a gyerekeidet,és kezdj új életet.Először baromi nehéz lesz,de menni fog,én szorítok neked,csak ne hagyd el magad!

35. pukandur (válaszként erre: 30. - Tordai Zsuzsa)
2008. júl. 16. 16:58
Szia Zsuzsa! Már azt is megpróbáltam de csak annyit értem el vele hogy fenyegetőzött meg hogy velem maradt.De a szeretője megmaradt ha ő nem lenne könnyebb lenne
34. adri25
2008. júl. 15. 20:16
már alig várom a csütörtököt,hogy a párom velem legyen
33. 6a062297d0 (válaszként erre: 32. - 0c97fbb607)
2008. júl. 15. 17:35
Nos, annak bent van a legjobb helye!:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook