Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Írd ki magadból most! fórum

Írd ki magadból most! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
92. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 91. - Szabot.88)
2009. jan. 7. 13:50
a kivétel a női nemhez tartozik.
91. szabot.88 (válaszként erre: 90. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 7. 13:46
És a pár kivételből nekünk miért nem jut???
2009. jan. 7. 13:28
Elegem van a férfiakból akik megszereznek egy nőt utána meg kapcarongynak használják van valaki akin ki lehet tölteni a mérget és bele lehet rúgni.Már nem hiszem van normális közöttük.Ha van az nem ezen a bolygón lakik.
89. sariya
2009. jan. 7. 13:24
Nagyon szomorú vagyok,mert a párom már megint megbántott és még neki áll feljebb.Napok óta még csak egy sms-t sem küld felém,és nagyon hiányzik,de nem fogok megint én kuncsorogni.Már abban se vok biztos,hogy együtt vagyunk e még egyáltalán.
88. sariya
2009. jan. 6. 10:33
nagyon fáj...
2009. jan. 6. 02:34
Az élet rövid. Ki tudja lesz-e holnap? Amit ki kell mondanod, mondd ki. De annak, akire tartozik.
2009. jan. 2. 19:09
na szerintetek beszéljek vele erről?
2009. jan. 2. 14:28
sziasztok!én azt hiszem h még mindig szeretenm a volt pasimat de mér vagy fél éve nem is beszéltem vele szóval ő ezt nem tudja és eddig még senkinek se mondtam el mert nem merem. a napokban jóba lett az egyik expasimmal, vincével(akibe sosem voltam szerelmes) és mostnaában elég sokat dumálunk msn-en és ő ismeri azt a volt pasimat akibe most szerelmes vagyok régen jóban voltak de most annyira nem legalábbis azt mondta. ugy érzem h elakrom vincének mondani h én meg valszeg mindig szeretem a a volt pasimat de nem tudom mért egyszerűen azt érzem h elkell mondanom neki. pedig félek is mi van h elmondja neki h még mindig szertem. a szívem vmiért annyira azt súgja h mondjam el neki(lehetcsak azért mert csak msn-es kapcsolat?)de az eszem fél h elmondja neki. szerintetek mondjam el neki???most úgy érzem h annyira szerteném elmondani jó lenne ha végre nem kéne magmban tartani.nem is tudom h mért pont neki kéne elmondanom egyszerűen oan érzésem van.mert elmondthatnám vmeik bnőmnek is de nálluk nem érzek ien késztetést
2008. dec. 29. 09:31

Kicsit, de remélem nem probléma, hogy ide írtam. :-/

Állítólag megbánta a dolgot...most már józan.

2008. dec. 29. 08:00
Huhhhhh! Nem semmi! Remélem egy kicsit könnyebb lett, hogy kiírtad magadból!
2008. dec. 28. 22:53

2.rész:

Megtette! Iszonyú ideges lettem, hívtam a mentőket, a csaj aki kérdezgetett iszonyú lassú volt, és egy idő után kiakadtam, már káromkodtam, és rám nyomta a telót. De hát Istenem, ki tud ilyenkor nyugodt maradni???? Időben értek oda anyuék, nem halt meg.

Lementem a pincébe, és szerencsére addigra már leszedték a kötélről, de én mégis itt látom magam előtt, ahogy ott lóg. Még mindig bennem van az ideg.Ott feküdt. Mama állítólag pofon is ütötte először mérgében, majd, hogy észhez térjen.

Most a pszichiátrián van két hétig. Holnap után alá kellene írnia a kölcsönös papírt, hogy jelzálog kerülhessen a házra...így meglehetne oldani az anyagi dolgokat is...Az a baj, hogy mindenkiben van már egy tüske miatta. Csökönyös, zsarnok. Mert nem az van, amit ő akar. Nem érti meg, hogy az emberek ma már eldönthetik, hogyan is akarnak élni. És az a rettenetes alkohol!! Ki tudja, mikor teszi meg újra? Alkohol nem lesz, de már tényleg bekattant. Egyszerűen nem ismeri be azt sem, hogy nem egy 34 évvel ezelőtti dologról van szó, hanem arról, hogy meghalt a fia régen, és az én bátyám is. Úgy viselkedik, mintha neki kellene a mi gondjainkat elviselnie és megoldania. Csúnyán hangzik, de ha eltávozik közülünk biztos vagyok benne, hogy könnyebb életünk lesz. Gyógyszereire piált...Természetesen nem kívánom a halálát, de így nem élhetünk. Sakkban tartja mamát is, nagyon-nagyon sajnálom szegényt, féltem őt.


Mit lehet egy ilyen emberrel kezdeni? Alkoholista, csökönyös, hülye. Arról papol milyen egy normális ember, és hogy a mai fiatalság csak golyófogó lesz...stb. Ha ő normális, nem akarom tudni milyen aki nem az. -.-"

Idősek otthona? Ott is kárt tehet magában, de napközben csak mama tudna itt figyelni rá. Az utcára nem teszi ki a lábát, pia is csak a szőlő miatt volt.


Köszönöm, ha olvastad. És elnézést a hosszúsága miatt.

2008. dec. 28. 22:53

1.rész:

Sziasztok! Nem lesz vidám sztori. De muszáj kiírnom magamból a ma történteket, ha már ilyen a fórum cím.

Jelenleg még édesanyámmal és testvéremmel lakom, illetve anyu párjával(aki a nővérem apja is egyben). Pontosabban laktam, most már 6-an lakunk egy két szobás kertes házban...ez úgy indult, hogy anyu és S. újra összejöttek, és S. elválik a feleségétől 25 év után, eladja a kertes házukat is. Ők jól megvannak.(Anno is csak azért mentek szét, mert aki S.-val összejött pusztán anyagi érdekből ment hozzá.) Anyunak, amióta elvált aputól nagyon sok adóssága gyűlt össze, közel 4.000 000 Ft. Mivel nem bírta fizetni az albérletet, döntöttünk. Kiköltöztünk ide a nagyszüleimhez átmenetileg. Itt kezdődtek a komolyabb problémák...Nagyapám öreg, alkoholista, zsarnok. Nincs kibékülve a világgal, morog mindenért ami modern(internet, számítógép). Valahol a múlt században leragadt. Olyan csőlátása van, beszűkült felfogású...a mama nem ilyen, ő érdeklődik, informálódik a világ dolgaival kapcsolatban. Néhány dolgot papa nem bír elfogadni, hogy ma már az emberek munka után nem mennek ki még kapálni, hanem azt csinálnak amit ők akarnak, van szórakozásra lehetőségük. Nem irányíthat minket, nem vagyunk már gyerekek. Mikor szidja apámat, nem azért mert alkoholista volt ő is, hanem mert nem dolgozott. Dehogy nem, csak ő elitta a pénzét, míg papa az eszét.(Apu is csúnyán alakította az életét, ha nincs is akkora adóssága, mint anyunak, keményen dolgozik dupla műszakban.És már nem iszik.)

Folyton olyanokat mondott tesómnak, hogy az olyan, mint ő nem ember.("Nem hódol be neki")... S.-val az a baja például, hogy ő akkor eszik mikor éhes, és nem ül le általában velük enni. Ma én is így voltam vele, az ünnepi ételekből jól belaktam, ráadásul mozit terveztem egy barátommal, így nem mentem ki enni. Persze ezen is morgott gondolom, de legfőképpen S.-val kapcsolatban szólt be valamit. (A szomszédtól is kérdeztem már amúgy, hogy nagyon haragszik e, mert beszólt a papa, de Hál' Isten csak minket idegelt ki eddig.Rendesek a szomszédok, mégis már bennük is az ellenséget látja.)

Ez nem tetszett anyunak, és hatalmas veszekedés lett belőle. Erre lettem figyelmes, mama ott sírt, ők kiabálnak, majd egyszer csak S. kijött, kiosztotta papát, majd elment itthonról. Szerencsére tesóm nem volt itthon, mert programja volt, de vele is nagyon csúnyán végződött volna. Elég agresszív srác. Hárman lányok kint szomorkodunk a konyhában, tudtuk megint inni megy a pincébe papa. Mentem szólni a barátomnak, hogy lemondom a mozit, mert vigasztalom mamát. Gondoltam anyu is elmegy, hogy megnyugodjon. Akkor vissza jött S. a telója itt maradt. Egyszer csak rohan lélek szakadva, és mondja, hogy hívjam a mentőket. Tudtam, hogy mama utána ment megnézni mi van vele, s hogy valami hülyeséget csinált. Folyton olyanokat mondott mamának esténként, hogy felakasztja magát, s ha akarja ő is követi.Ezt is felhánytorgatta anyu neki, de papa csak a 34 évvel ezelőtti dolog miatt tudott veszekedni. Teljesen leépül, arra emlékszik mi volt akkor, de amit tegnap mondott, arra bezzeg nem. Magára zárta az ajtót, és lement a pincébe. S. felfeszítette az ajtót, nyilván akkor lépett le a létráról.

2008. dec. 28. 21:21

Képzeljétek, én olyan hülyeségen akadtam ma ki. Jövőre tervezzük az esküvőnket a párommal. Mint mindenki más néha mi is össze szoktunk kapni hülyeségeken. Na ma elém került egy újság, amiben a 2009-es év horoszkópja volt. Há nem írt valami fényeset:( Nézelődtem is ebben a témában a neten, de szinte mindenhol az írják, hogy váltani fogok egy új kapcsolatra, ami boldoggá tesz:S

Tiszta hülye vagyok, alapból nem hiszek a horoszkóban, de mostanába kicsit vitáztunk és úgy elszontyolodtam:( Bár mindenki a saját sorsa kovácsa. Szóval ma ilyen hülyeségen akadtam ki. Én nem akarok új kapcsolatot:)

79. szabot.88 (válaszként erre: 78. - Hiperdinka zizicsaj)
2008. dec. 28. 16:02
miért nem használod a privát üzit? biztos van a hoxán olyan valaki kiben megbízol!
2008. dec. 26. 21:20
Inkább nem írom ki :D Szerintem zavarna :D inkább megtartom magamnak :D
2008. dec. 26. 19:55

és miért nem tudod kiírni ?? engem nem zavarna .... remélem .... vagy igen ??

bár nem tudom te hogy vagy vele, de én örülök ha neked összejön majd a dolog a "kiszemelteddel" ....

2008. dec. 26. 19:02
Én itt nem tudom kiírni, mert a volt barátom is fönt van hoxán, és róla lenne szó, meg a mostani barátnőjéről :S
2008. dec. 26. 18:55
de szerintetek ha ez nem szerelem akkor mi?és mért ragaszkodom ennyire hozzá?
74. 99096144a5 (válaszként erre: 66. - Jutka77)
2008. dec. 19. 19:38
Hát nem tudom lehet így lenne de én most hiszek abba h nem. nem rég tudtam meg h lehet h van bnője és ez annyira fájt, tudom h már nincs köztünk semmi de én akkoris folyon rá gondolok és én újra járnék vele amikor megtudtam h van bnője ugy gondtam h akkor én is szerzek pasit megmutatom neki h nekem is van valakim pedig tudom h valszeg ez nem is érdekli, sajnos...most mit csináljak?tudom h hagynom kéne de nem megy és valszeg ugyse érdeklem már de én még a lehetelenben is képes vagyok hinni pedig lehet szembe kéne néznem a valósággal h köztünk már ugyse lesz semmi?de én ebbe nem tudok beletörődni,elfogadni.
73. patrícia70 (válaszként erre: 72. - Szabot.88)
2008. dec. 13. 19:06
Tudom, és hidd el, néztem már minden szemszögből. Próbáltam megmagyarázni, mentséget keresni, de erre nem lehet. Szüksége van a hódításra, a flörtökre, nekem meg egy normális társra lenne szükségem, aki mellett eszembe sem jut, hogy megnézzem a leveleit, meg a többit. Nem volt választásom, csak most nagyon nehéz.
72. szabot.88 (válaszként erre: 71. - Patrícia70)
2008. dec. 13. 18:58
Nem akartam megkérdőjelezni a döntésedet, csak hogy lásd más szemszögből is!:)
2008. dec. 13. 18:52
Megkérdeztem tőle miért, azt mondta nincs válasz. Ez nem olyan baráti levelezés volt. Más nő képeit tárolja a gépén, miközben engem semmibe vett, innen már csak egy lépés volt, hogy tényleg megcsaljon. Ezt nem akartam megvárni. Tudom, hogy jól döntöttem, csak még nagyon nehéz.
70. Roxie.Hart (válaszként erre: 68. - Sariya)
2008. dec. 13. 17:53

Csatlakozom a feszültséghez, de én még a páromon sem tudom levezetni, mert szokás szerint nincs itthon, buli van a haveroknál... jellemző.

Ez itt éppen a "kanál vízben" esete...

69. szabot.88 (válaszként erre: 67. - Patrícia70)
2008. dec. 13. 17:20
Meg nem próbáltad hallgatni? Ha az én iwiw-emet megnéznék ott is idegen férfi levelei vannak. Sok. De jó haver, semmi több.
68. sariya
2008. dec. 13. 17:17
Feszült vok,mert egész nap alig beszéltem emberekkel és tiszta bezártság érzésem van.Nemsokára talizok a párommal,de félek,hogy rajta fogm kitölteni a dühömet,rajta vezetem le a feszkóm és ezt nem szeretném.Le kéne higgadnom vhogy..
2008. dec. 12. 17:54
Sziasztok! Most regisztráltam, örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra. A véleményeteket szeretném kérni. Egy éves kapcsolatból léptem ki november 8-án. Egy ideje azt éreztem, hogy a kapcsolatunk már nem olyan, mint régen volt. Ha próbáltam vele erről beszélni, mindig elutasítóan viselkedett. Aztán tettem egy olyan dolgot, amit szégyellek, de ez lendített át a holtponton. Megnéztem a kedvesem számítógépét... És amit találtam azt egy kissé letaglózott: az iwiw-en és a myvipen írogat más nőknek, az egyiknek a képét el is mentette, ill. eggyel rendszeresen levelezett. A levélnek flörtölős hangulata volt. Ezek után szakítottam vele, de teljesen elszakadni mégsem tudok tőle, mert rendszeresen küld sms-t. Nagyon fáj amit tett, nem tudom mit csináljak. Ő is megbánta, szeretné velem újrakezdeni, de én, akárhogy szenvedek most a hiányától, már nem tudnék bízni benne. Annyira sablonos ez a történet, de ha az embernek a valóságban kell ezt átélnie, az más. Nem tudom, mit csináljak, ezért kérném a véleményeteket. Köszönöm.
66. Jutka77 (válaszként erre: 63. - 99096144a5)
2008. dec. 12. 10:05
Szerintem ez a kor velejárója lehet. Anno én is így voltam. Ha megkaptam amit akartam, már nem kellett. Amúgy szerinted, ha megint összejönnétek nem éreznéd ugyanígy? Sz.tem tuti. Hagyd a fenébe. Vagy direkt szeretsz szenvedni? Az is lehet, hogy egy kicsit magadba kéne nézni, hogy tényleg szükséged van-e kapcsolatra vagy csak maga a bepasizás okoz örömöt.
65. 91707a6150 (válaszként erre: 64. - Pukandur)
2008. nov. 28. 21:03
de ne hagyd magad! már eljátszotta a bizalmadat,nem? és ha most boldog vagy,ne hagyd hogy közétek álljon.sok sikert és kitartást!szia.
64. pukandur (válaszként erre: 62. - 91707a6150)
2008. nov. 10. 23:11
Szia! Azt hiszem elkiabáltam most derült ki hogy a nejemet elhagyta a hapsi 2 hónap után most retteghetek hogy mikor fog hívni és visszajönne
2008. okt. 26. 12:19
sziazstok!a véleméynetekre lennék kiváncsi.a történrt:még agusztusban játrm vele kb3 hétig de nem tul gyakran találkoztunk kb heti 1x 2x.és miután már 1 hete nem bezséltünk és nem is hívott sehová rákérdeztem h mi van velünk?és ő mondta h nem igazán akarja folytatni, barátok maradtunk.persze azóta nem is beszéltünk:(mielőtt elkezdtünk járni én nagyon oda voltam érte mindent megtettem volna h járjunk de amikor jártunk nem igazán értékeltem h az enyém és csak most jöttem rá hogy mien szreenécsés voltam hogy megkepatm amit akartam(mindennel igy van h nagyon akarom és amikor megvan már enm örülök neki) és ugy érzem megint akarom őt de lehet h ez csak valami görcsös ragaszkodás hozzá.nem tudodm mit tegyek 1 bnőm szerint már nem egyeltalán nem érdeklem a szakítási beszélgetésünkből kiindulva(mellesleg a bnőm is járt vele és most utálja)én ugyérzem szeretném vele újra kezdeni de nem tudom h hogyan kezdjek hozá kezdeményezni nem nagyon akarok. rá jellemző h a kapcsolat elején nagyon szerelmes de ennek hamar vége a leghoszabb kapcsolata 3 hét volt.szerintettek mit tegyek?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook