Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz napod van? Írd ki magadból! fórum

Rossz napod van? Írd ki magadból! (beszélgetős fórum)


1 2
35. 8e830f2dfa (válaszként erre: 34. - Access)
2013. dec. 1. 10:49
Olyan biztos vagy benne?
34. access
2013. nov. 30. 07:30
attól még nem lesz jobb
33. Akilah
2013. nov. 29. 19:05
sajnos van valaki akit megkedveltem, de ő más lányokkal fog bulizni szombaton, engem meg se kérdezett hogy mennék-e.Sokat beszélgettünk de személyesen még nem találkoztunk...úgyhogy most azt hiszem féltékeny vagyok..:SMegbolondultam?
2013. nov. 29. 14:38

Borzalmas napom van .november 27 -én volt a 31-dik szülinapom. A férjem elfelejtette. Azota sem tudok a dolgon napirendre térni.

Nem vagyok nagy igènyű bármilyen kis aproságnak örültem volna. De őt ezt nem érdekli. A vàlasza az volt hogy elfelejtettem akkor mi van. Borzasztoan szomoru vagyok éd magányos. Mert én mindig mindent megtettem érte.

2012. júl. 5. 12:08
Persze,hogy nem!Írtam is,hogy"remek".Én csak örülni tudok ennek?És te?
2012. júl. 5. 00:41
Nem volt. Nem baj? :)
2012. júl. 4. 23:40
Saját magamnak köszönhetem a rossz napomat :( és ez az önbizalomvesztés még tartani fog egy darabig :(
2012. júl. 4. 23:33
Milyen régóta nem írt senki!Azt jelenti,hogy mindenki happy?Remek.Én azért halkan írom,de nagyon unom ezt a meleget!!!
27. mafalda (válaszként erre: 26. - Anatita81)
2012. jún. 27. 23:48

Kedves Anatita!


Köszönöm az együttérzésedet!Igazad van,örülhetek ha a karácsonyt itthon töltheti.Már írt sms-t hogy rendben megérkezett és ennek örülök:)))

26. Anatita81 (válaszként erre: 18. - Mafalda)
2012. jún. 27. 13:37

Kedves Mafalda!


Sajnálom, hogy szomorkodsz! Karácsony még messze van, de ha akkor együtt lesztek, az nagy szó ilyen hosszú szerződéses munkáknál! Nővérem hajózik, a 5 év után töltötte egyszer otthon a Karácsonyt, azóta se. A szüleimet ez szintén elszomorítja, de látják, hogy az az ő világa, máshova talán már be sem tudna illeszkedni... :(

25. Anatita81 (válaszként erre: 17. - Pepitaofélia)
2012. jún. 27. 13:33
:D Mekkora szerencséd volt, hogy még ott találtad a bicót!!!
24. Anatita81 (válaszként erre: 23. - Pepitaofélia)
2012. jún. 27. 13:28

Igen, mi szerencsések vagyunk. Mo-n is nagyon szerettük az óvónéniket és itt is meg vagyunk elégedve minddel. Pedig 4-en (!) vannak a csoportban + akik tartanak valamilyen foglalkozást heti pár alkalommal.

Aki flegma, stb., az szerintem abszolut alkalmatlan erre a pályára! Nem is értem, miért akar gyerekekkel foglalkozni. :(

23. pepitaofélia (válaszként erre: 22. - Anatita81)
2012. jún. 27. 13:14
jó, ha van miért hálálkodni.realista vagyok. a bölcsiseket (gondozók) igen szerettem. az óvónéni nem csak nekem ütött szeget a fejembe, hanem a fél városnak. flegma, felsőbbrendűség-tudaatos.mire?
22. Anatita81 (válaszként erre: 20. - Pepitaofélia)
2012. jún. 27. 13:01

Ráadásul nem csak a gyerkőc...magam is. Érdekes volt, mert az óvónéni első munkanapján iratkoztunk be, az első itteni "munkája" voltunk. :) Végig különösen figyelt ránk. Mi itt külföldiek vagyunk, befogadott, segített.

Nekem talán könnyebb így a búcsú, de ki szerettem volna fejezni a hálámat azért, amit értünk tett és minden jót kívánni. :'(

Még holnap futok egy kört, hátha el tudom küldeni neki...bár félő, hogy más városba ment.

2012. jún. 27. 12:49
na,most még hab a tortán, összedőlt alattam a fenyőből készült szék.
20. pepitaofélia (válaszként erre: 16. - Anatita81)
2012. jún. 27. 12:42
kellemetlen. sajnos felgyorsult a világ, erre nem is gondolnak, hogy a gyerkőc érzelmileg kötődött.
19. Lara anyuja (válaszként erre: 15. - Zsukszi)
2012. jún. 27. 12:39

Kedves Zsukszi!

Nagyon gyors gyógyulást a kislányodnak!

Nem tudom, segít-e nektek, de ha mi köhögünk, mindig teszünk egy félbe vágott hagymát az éppen köhögő ágya mellé, segíteni szokott!

Egy 2,5 éves kislány anyukája

2012. jún. 27. 11:23

Jobbulást kívánok a betegeknek,és türelmet az anyukáknak!!!

Az én bajom nem ekkora,de szomorúsággal tölt el.Ma utazik vissza külföldre az egyik fiam és várhatóan karácsonyig megint nem látom csak kamerában.Nem bírom megszokni,pedig így megy ez már hosszú évek óta:(((

17. pepitaofélia (válaszként erre: 16. - Anatita81)
2012. jún. 27. 11:21
csak leírnám, hogy normál esetben tudok gondolkodni., tegnap nem sikerült.a buszmegállóból hazajöttem a defektes bicikli nélkül.csak itthon tűnt fel, hogy hiányzik valami, hát visszagyalogoltam érte 4 km.aztán a napszemüvegem betettem a hűtőbe,a kisfiamnak hozott túrórudolf helyett, amit a táskámban hagytam megpunnyadni. szóval KO
2012. jún. 27. 11:13

Sziasztok, mindenkinek jobbulást! :)


Nekem mindig jó napom van (persze...), de ma reggel szembesültem vele, hogy a kedvenc óvónénink úgy ment el máshova dolgozni, hogy nem tudtuk átadni a búcsúajándékunkat. :'( Lányom másfél hét betegség után ma mant először és úgy tudtuk, hogy júniusban még végig itt lesz. Hát nem. :((((

2012. jún. 27. 11:04
Totál elegem van! Nagyon beteg az 5hós kislányom! Annyira fuldoklik a köhögéstől,hogy már nem bírom nézni! Vasárnap óta vagyunk így, láz, orrfolyás, fulldoklás! Hétfőn voltunk dokinál, katunk is gyógyszereket, inhalálunk és én úgy érzem nem javul még semmit! Mára már kiborultam, ja meg én is ugyan ilyen beteg vagyok és egyedül vagyunk itthon:-( Olvasom az anyatej csodás hatásait... Hát az én kislányom nem látott még mást,csak anyatejet és mégis betegebb,mint sok tápszeres baba! Nem tudom mit tegyek, tudom hogy nem hatnak egy nap alatt a gyógyszerek,de annyira sz@r nézni,hogy így szenved! Most is alszik,de közben úgy horkol,mint a férjem...
14. Lara anyuja (válaszként erre: 12. - Pepitaofélia)
2012. jún. 27. 10:48
Sajnos nem tudom és a dokim sem tudja. Ez így megy már vagy 15 éve...
13. pepitaofélia (válaszként erre: 8. - Pepitaofélia)
2012. jún. 27. 10:43
folyt: a mhelyemre menő időben lévő-buszt nem értem el, természetesen. Csak a későbbit. Most majd kapom a fegyelmit, mert munkahely-megtartási okokból nem jöttem el betegállományba a kisfiammal-mamát beizzítottam-,hanem végeztem a dolgom, csak később kezdtem hozzá. Igaz, annak megfelelően később is fejeztem be, de szigorúság van.
12. pepitaofélia (válaszként erre: 10. - Lara anyuja)
2012. jún. 27. 10:39
de vajon miért pont akkor?(most kicsit előrehoztad)
11. Lara anyuja (válaszként erre: 10. - Lara anyuja)
2012. jún. 27. 10:38
Ja, lemaradt, hogy köszönöm!
10. Lara anyuja (válaszként erre: 9. - Pepitaofélia)
2012. jún. 27. 10:38
Hát igen. Minden évben elővesz ilyenkor nyáron a kehe. Csak általában július első 2 hetében. És mindig ebben a párosításban! :(
9. pepitaofélia (válaszként erre: 5. - Lara anyuja)
2012. jún. 27. 10:36
Ilyenkor?? Mielőbbi jobbulást!
8. pepitaofélia (válaszként erre: 2. - 8e9170fe09)
2012. jún. 27. 10:36
nem is szabad :-) Optimista vagyok, de ez a hét eddig el van tolva. Tegnap 3x indultam el dolgozni, ui. 1x. elvittem a kisfiam oviba, majd ott közölték, hogy azt hitték, hogy szabadságon vagyok, és nem kell a fiamnak étel, nincs annyi adag, ami kell (nem jelentettem nekik be a szabit, mert előreláthatólag majd aug. hónapban mehetek el), valakivel összetéveszthettek. Elmentem a gyerkőcnek enni venni, mivel főzött kaját nem lehet bevinni a HACCP miatt. Biciklivel. Erre lerohad nekem a bicikli.( e hónapban másodszor kb. 3e péz a javítás)
2012. jún. 27. 10:35
Köszönöm! Neked meg egy kalappal! :)
6. dovima (válaszként erre: 5. - Lara anyuja)
2012. jún. 27. 10:32
jujj,jobbulást,én ma fogorvoshoz megyek és nagyon bevagyok....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook