Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intim mosakodó fórum

Intim mosakodó (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 23. 17:49

Egy időbe használtam. De maradok annál ami beváltnak tűnik.

Egyszerű olcsó folyékony szappan.

Sőt egy darabig reggel este simán szappan nélkül melegvizes mosakodás.

Vettem egy tusfürdőt, tetszett az illata, és nem is volt drága. Jó ideje azzal tusolok mindenhol, oda is jutott. Nem túl rég elcsábítottak a strandra. Már a hazaérkezés után este kezdtem érezni valamit.. Másnap meg főleg. :(( Sikerült valamit összeszednem. Fél órát ha bennt voltam a vízbe..

Saját módszerem van rá doki nélkül múlóban van, azt hiszem. ko- kop

33. Totyka
2010. aug. 10. 10:37
Saforelle lemosó gélt ajánlom mindenkinek! Nagyon jó, illata is és akinek érzékeny ott, helyre hozza. Patikákba lehet kapni. 1400 körül van.
32. Ncilány (válaszként erre: 27. - 5e48d37001)
2010. aug. 9. 17:55
Én is úgy gondolom ( és mondják is ), van bizonyos mennyiségre szükségünk van, meg ott van... Ha elszaporodik, akkor az baj. Megizzadunk, nem pamut bugyit hordunk, nem tudunk betétet cserélni. Legyengül az immunrendszer, és az a hülye gomba már is tud szaporodni.
31. Ncilány (válaszként erre: 15. - Tunderke87)
2010. aug. 9. 17:47
Nődokim. Sőt az illatosított - színes wc papír, intimbetét se jó, ezt olvastam. és szintén dokitól..
30. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Tunderke87)
2010. aug. 9. 12:22

Én évek óta használok intim lemosót de sosem volt ilyen problémám.(Níve@,Laktacyd)


Szerintem valami mástól van,ráültél idegen helyen wc-re stb...


Menj el dokihoz mindenképpen.

29. tunderke87 (válaszként erre: 27. - 5e48d37001)
2010. aug. 9. 11:12
lehetséges... de most már nem is merem használni, pedig szinte semmi nem fogyott belőle és megvettem 800Ftért :S
2010. aug. 9. 10:27
Nekem még sosem volt problémám tőle, többfélét használok (mikor melyik akciós), de van a Lactacyd márkának egy olyan intim mosakodója, amely kimondottan irritált bőrre való. Amint érzek valami kis problémát odalenn, már rohanok is venni olyat, és megszűnteti a panaszokat.
27. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Tunderke87)
2010. aug. 9. 07:31
Nekem 1x az irigáló folyadéktól,jött elő candidára utaló jel..elképzelhető,valójában csak fehér gumiszerű folyás,a doki szerint a candidatelep hevesen reagált a lactacidra.Mert candida minden nyálkahártyán van,a gond csak akkor kezdődik,ha túl szaporodik.Úgy,hogy lehet nálad is hasonló a helyzet.
26. 5e48d37001 (válaszként erre: 19. - Gatto4)
2010. aug. 9. 07:27
Szia,én a terhesség alatt,végighasználtam,amúgy folyamatosan már vagy 5 éve használom.Kérdezd meg az orvosodat,ártani nem árat,nekem terhesség alatt bővebb folyásom volt,arra meg kifejezetten javasolják a dokik,úgy tudom.
25. simple (válaszként erre: 18. - Tunderke87)
2010. aug. 9. 00:18
Én mindennap használom. Jó hogy vettél, tusfürdővel semmiképpen sem szabad azt a területet mosni! Az valóban okozna károkat.
2010. aug. 8. 22:35
Én is használok intim gélt, azóta sosem volt gombásodásom(előtte gyakran), sokat kipróbáltam már, de a N..ea a legjobb nekem, ill. a D. saját terméke. Nem használom minden nap, kb. 2-3 naponta.
23. a7baea197d (válaszként erre: 19. - Gatto4)
2010. aug. 8. 22:27
Én azért mert nagyon érzékeny volt ott nekem. És ez segített. Többfélét kipróbáltam, míg egy szemtelenül olcsó termék bizonyult a legkiválóbbnak.
22. viva70
2010. aug. 8. 22:20
Én már évek óta lactacydot használok intim mosakodáshoz reggel-este. Eddig még szerencsére nem okozott semmilyen problémát.
21. 3374d74025 (válaszként erre: 19. - Gatto4)
2010. aug. 8. 22:17

én még tiniként kezdtem csak úgy és a terhességem alatt is végig használtam.

nekem csak jó volt.

20. Kapucsino (válaszként erre: 19. - Gatto4)
2010. aug. 8. 22:16
Én a higénia miatt kezdtem el használni. Mi is járunk több helyre bár igaz wc-re sose űlök le de fő az óvatosság. sose tudod ki hogy mikor.
19. gatto4
2010. aug. 8. 22:14
Sziasztok! Lehet, hogy hülye kérdés, de pont mostanában kezdtem gondolkozni azon, hogy intim mosakodót kéne használnom. Csak most pl kismama vagyok, nem tudom ez pont pozitív vagy negatív a mosakodó mellett vagy ellen... Különben ti "csak úgy" használjátok, vagy valamilyen probléma miatt kezdtétek el?
2010. aug. 8. 22:09
csak azt nem értem,h mindennap kell tisztálkodni. Akkor mi értelme, ha nem lehet mindennap használni az intim mosakodót :) Azért vettem,h ne tusfürdővel mossam ott magam :) Ti,h vagytok ezzel?
2010. aug. 8. 22:08

mindenkinek más "ott lent".

szóval szerintem nem lehet össze hasonlitani.Van akinek bejön.

16. Pumi87 (válaszként erre: 1. - Tunderke87)
2010. aug. 8. 22:07
Nem hiszem.Lehet mikor nem otthon mentél el wc-re,hanem idegen helyen.Hiába mosol kezet előtte és utána is,a kilincset megfogod és már ott a baj!Lehet,hogy a családban esetleg valakinek ugyan ez a baja és (ha nem is jelentkeznek a tünetek a baktérium ott van)ezért.
15. tunderke87 (válaszként erre: 8. - Ncilány)
2010. aug. 8. 22:06
ki és miért mondta,h felejtsd el? nem jó? én már nem tudom,h jó e használni intim mosakodót vagy sem.
2010. aug. 8. 22:06
nekem egyszer egy nőnogyász aztmondta, hogy hulyeség mindenféle intim mosakodo. mindegy, én használom, mert jo az illata :D de lehet tul elkényezteted magad vele, aztán nem tud magátol rendesen védekezni, vagy nemtudom, de legjobb rá a sima viz, és a pasiknak is.
2010. aug. 8. 22:04
Nekem is volt ilyen problémám, nekem is a lactacyd okozta és az akkori dokim azt mondta, hogy lehet ettől és ne használjam mindennap. Utána helyrejött.
12. Kapucsino (válaszként erre: 9. - A14deb9047)
2010. aug. 8. 22:04
Én is ugy tudom hogy nem szabad minden nap használni.
11. simple (válaszként erre: 1. - Tunderke87)
2010. aug. 8. 22:04
Én nagyon régóta használok intim mosakodógélt. Mióta megjelent a hazai piacon, és ez elsőként a Lactacyd volt. Évekig azt használtam, soha semmilyen problémám nem volt tőle. Azóta többfélét is próbáltam, most egy olcsóbb fajtát használok, mert összetétel alapján választottam, és ez is tökéletes!
2010. aug. 8. 22:04
Kizárt hogy attól van. Millió más dolog lehet. Antibiotikum szedés, strand, partner, stb. stb.
2010. aug. 8. 22:03
Miért kellene minden nap használni?? Önmagától "tisztul", véd. Elég a reggel-esti langyos vizes lemosakodás. Így teljesen legyöngíted a természetes baktériumflórát, és már jönnek is a bacik kívülről.
2010. aug. 8. 22:01

Nekem is azt mondták : felejtsem el. Használjam el kézmosásra..

Nem tudom ettől van - e.

7. tunderke87 (válaszként erre: 5. - Kapucsino)
2010. aug. 8. 22:01
á dehogy ülök, idegen helyen sehol. Sőt wc előtt is kezet mosok. Fogamzásgátlót sem szedek már, mert régen attól is kijöhetett...
2010. aug. 8. 21:59
Biztos nem attól. Sok mindentől lehet. De a mosakodógélek védelmet biztosítanak a hüvelyflórának. Lehet nemi úton, lehet műszálas fehérneműtől, nyilvános wc-ktől, fürdőhelyektől, strandon...Vagy épp túl sok élesztőtartalmú kaja után ha elszaporodik a szervezetedben a gomba.
2010. aug. 8. 21:58
Nem is lehet minden nap használni én is használom az avonosat és az nekem is bevált.Szerintem nem attól van. Nem jársz el máshol WC? Ha igen ugye nem ülsz rá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook