Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intim mosakodó gélek.Tapasztalatok? fórum

Intim mosakodó gélek.Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 24. 23:05
Nekem meg asszem a jó öreg lanolinos babaszappan (mindenhova). Jól megszívtam ezzel a mosakodó géllel. Persze nem akarok senkit eltántorítani tőle, de nekem marhára nem vált be. Pedig anno én is furcsáltam, hogy páran a szappant mondják. De nekem is csak az jó. Úgy néz ki túl érzékeny a bőröm... vagy nem tudom :D:D
2011. szept. 13. 08:30
Nekem a Dove a tuti. Igaz, hogy a golyós dezodorom is az, a testápolóm is, a szappanom is. Minden mástól viszketek, különösen a dezodortól. Nem is próbáltan mást, ezt a márkát használom évek óta.
2011. aug. 8. 23:39
sziasztok! végiggörgettem a fórumon és nem értek valamit. Az intim mosakodókat nem azért találták ki, hogy a hüvely ph-jának (enyhén savas) megfelelő cuccal mossuk odalenn ne pedig szappannal (lúgos)? páran itt ennek ellentmondó dolgokat írtak. a másik meg, hogy én marhára nem értem, hogy kíváncsiságból elkezdtem ilyet használni kb egy hete (tudom nem a reklám helye, de megjegyezném, hogy a rossmanos márka...) és nekem csíp (csak mosdás közben, utána már nem), pedig az álltalam leírt előző mondatoknak megfelelően pont, hogy nem kéne csípnie - amúgy más rossmanos cuccokkal pl tusfürdő nem volt semmi gondom, szóval azért mertem ilyet venni mert eddig azt tapasztaltam, hogy olcsó de jó. Na mindegy. ezt igazából személyes tapasztalatnak szántam, de ha valakinek van ötlete nyugodtan válaszoljon.
2010. aug. 15. 11:16
Nos én cáfolnám a nőgyógyász állítását,nekem direkt ajánlotta,mert sűrűm elkaptam ezt-azt.Sábával kezdtem Dm-es és Rossmannos is volt már,de a Dm-es verhetetlen(ár-minőség).Szappanal mosakodtam 1-2-szer,hááát észrevettem,hogy utána viszketek....Ezért ha utazunk,mindig rakok a kofferba a hazaiból.
2010. aug. 15. 11:04
Én a dr. müller féle intim gélt használom(teafa olajos)nagyon jó a komfortérzetem is tőle.
2010. aug. 15. 08:25

Lactacyd femina

hosszú évek óta bevált.

El sem tudnám képzelni, hogy ne használjam

Tisztátalannak érezném magam, ha pl. nagywc után csak vízzel mosakodnék!

2010. aug. 15. 02:01
Én egy mentálhigiénés szakemberrel beszélgettem erről. Egy normál szappan tökéletesen tisztít és beállítja a kellő savasságot lúgosságot odabennt. Tehát nem árt..:) Én nem használok semmilyen intim mosakodó gélt, a szappan tényleg tökéletes.
2010. aug. 15. 01:52
nőgyógyászok :-D
2010. aug. 15. 01:51

Régen én is használtam,volt nekem Lactacyd és Nivea is,de nekem a Nivea (rózsaszin) illata ami bejött,meg a Soliteint Intifemin mosakodó hab de azt már nem lehet kapni,legelábbis nálunk nem.

De egyébként már nem használok semmilyet mert a nőgyászok nem ajánlják.

2009. szept. 11. 21:29
Sába intim (folyékony)szappan, a natúr és nem pedig az aromaterápiás változat.Vagy 10 éve használom, nem merek váltani, mással kísérletezni, mert sok vegyi összetevőre allergiás vagyok és ez eddig bevált.
12. emagdi
2009. aug. 15. 18:21

szerintem a legjobb a douglas-ban kapható, saját márkás (cliven) mosakodóhab.

nagyon praktikus a habos kiszerelés, és egy kis flakon több hónapig elég.

11. mreich
2009. aug. 15. 17:22
Lactacyd femina, a Niveát próbáltam régebben, de az nem jött be.
2009. aug. 14. 12:18
Nekem is a Lactacyd vált be.
2009. aug. 14. 11:07
Nekem az avonos úgy letakarította a normál flórámat,hogy jó idő eltelt,mire helyre hoztam.Viszont a laktacid és a nivaeás tényleg jó.
2009. aug. 14. 08:46
Én Nivea intim mosakodót használok kb. fél éve. Nagyon jó! Nekem bejött! Ja és szoktam még hozzá venne Nivea intim törlőkendőt.
2009. aug. 13. 21:28
Lactacyd femina,ezenkívül más nem jött be.
2009. aug. 13. 21:24
Floragyn-nekem ez vált be.Igaz nem olcsó,de megéri szerintem.
2009. aug. 13. 21:24
Én Níveásat használok, előtte Avonos volt. Mind jó. De én hallottam egyszer olyat,h nem jó ilyet mindennap használni, mert könnyebben elkapjuk a fertőzéseket. nem tudom mi igaz belőle.
2009. aug. 13. 21:23
nagyon bevált nekem a nivea kamillás, de most éppen egy avon-ból rendelt mosakodót használok, szuperül bevált az is és akciósan olcsóbb is mint a nivea
2009. aug. 13. 21:18
lactacyd femina vagy tíz éve, a többi nekem nem jött be
2009. aug. 13. 21:17
én lactacidot használok:) nekem bevált
2009. aug. 13. 21:15
Intim moskakodó gélek .Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook