Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Femifit intim mosakodót hol lehet beszerezni? fórum

Femifit intim mosakodót hol lehet beszerezni? (tudásbázis kérdés)


12. vkatka
2012. febr. 29. 20:45
Megrendeltem a patika drogéria részlegében. Talán holnapra sikerül beszerezniük :) Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen jó terméket ennyire nehéz beszerezni :S
11. judit87 (válaszként erre: 10. - Vkatka)
2012. febr. 28. 16:12
Nem baj, mert nem annyira lúgos az.Természetes tejsav viszont sok van benne, az meg csak jó lehet.
10. vkatka (válaszként erre: 8. - Judit87)
2012. febr. 28. 14:03
Hát én nem tudom, mit ettem. Nem szoktam sok édességet enni. Holnap megkérdezem a gyógyszertárat, hátha van vagy legalább rendelhetnének nekem. De a szappan lúgos. Az nem baj?
2012. febr. 28. 11:11
*Ettél-bocsánat
2012. febr. 28. 11:05
Kati!Gyógyszertárban van nálunk legalábbis.De én inkább kecsketejes szappant ajánlanék, DM-ben több félevan.Az egy teljesen természetes szappanféle, de nem igazán habzik. Intim mosakodó helyett szokták ajánlani, főleg aki érzékeny.A gomba mondjuk nem a lemosótól van az is biztos.A bélrendszeredben keresendő a problema.Azt kéne erősíteni sok élőflórás joghurttal vagy egyéb ilyen probiotikus dologgal.Nem ettől mostanában sok édességet?
2012. febr. 28. 10:50

Rossmann sajátmárkásat vettem addig, de most meg úgy néz ki, gombám lett :S Nem biztos, hogy tőle.

Csak a Femifit vált be, mert a többire érzékeny vagyok. Pl. mindegyikben benne van a habzást segítő anyag (sodium laureth sulfat), én meg ezektől mind viszketek.

Megszűnni biztos nem szűnt meg mert az interneten meg lehet rendelni (csak baromi drágán). Jó lenne ha meg tudnám venni drogériában vagy patikában.

6. MelisUK (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2012. febr. 28. 10:41

Bocsi, azt hittem férfi intim mosakodót keresel. :)


Na mindegy, a lényeg, hogy ne márkásat vegyél, mert azok nem jók. Sajnos már a Tesco-sat nem lehet kapni, pedig mikor Magyarországon járok, akkor az egy alap dolog volt, hogy vettem. Ráadásul fél literes kiszerelés volt pumpás adagolóval, isteni volt.

Figyi, addig is, amíg nem találsz valami úgymond gagyi mosakodót (értem a nem reklámozott drágát ezen), addig is kamillás vízzel mosakodj. Nekem ezt ajánlotta a nőgyógyászom. Még irrigálni is lehet vele egy héten egyszer.

2012. febr. 28. 10:41
Nekem az Avon illatmentese vált be nagyon!Szerintem,ha nem találod,akkor próbálj ki valami mást,lehet megszünt vagy más néven adták ki!
2012. febr. 28. 10:38

Szerintem a női intim mosakodó ugyanúgy jó, csak meg kell találnod a neked megfelelőt. Azt tudom ajánlani, hogy olyanok között válogass, amiknen nem igazán van nagy neve, mert azok mind sz.rok. A boltok saját márkái között keresgélj. Pl volt a Tesco-nak a kamillás intim mosakodója, isteni volt, de már nincs.

A nagy márkás intim mosakodóktól lett hüvelygombám, hólyaghurutom, túlzott tejsav termelődésem, büdös nemi szervem. Az olcsók viszont szinte kivétel nélkül hatásosak. Olaszországban jöttem rá, nem találtam a cuccaim között a mosakodóm és az egyik drogéria saját márkás mosakodóját vettem meg. Na azóta csak olcsókat veszek és szinte kivétel nélkül mind nagyon jó! :)


Ja, nekem a párom is ugyanazt használja, amit én, meg van, hogy csak szimplán vizet. Neki bevált.

2012. febr. 28. 10:26
Gyógyszertárban esetleg?
2012. febr. 28. 10:26
Már bejártam az egész várost, egyetlen drogériában sem találtam meg, régebben a dm-ben vettem. Eddig azt használtam, de elfogyott, más nem vált be. Már el is kaptam valami fertőzést úgy érzem...
2012. febr. 28. 10:24
Femifit intim mosakodót hol lehet beszerezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook