Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internetfüggőség fórum

Internetfüggőség (beszélgetős fórum)


1 2
2018. júl. 24. 12:41
Jol belegondolva, en sem birnam ki net nelkul 😊
2018. júl. 23. 19:59
Sok ember szenved ettöl a "betegségtöl" a mai világban.Lehet köztük én is:)))))
58. ronka
2010. márc. 31. 18:17
Igen függővé váltam,beismerem!
57. winny (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2009. febr. 25. 17:53

Ki alakul de nem bánom:)

Jól érzem magam itt.

2009. febr. 25. 17:45
Én csak délután,vagy inkább este tudok netezni egy keveset.
2009. febr. 25. 13:41
Ha több időm lenne, valószínűleg én is függő lennék, de idő hiányában sajnos nem lehetek az. :-))
2008. nov. 26. 05:52
Remélem nem leszek az :)
2008. nov. 26. 05:39
Lehet valaki betegesen internett függő. Van, aki az egész napját a neten tölti. Mikor megkérdeztem, hogy miért azt mondta, hogy annyi "érdekesség ven". Szerintem a legérdekesebb a valós élet.
52. Leoborta (válaszként erre: 51. - Charitable)
2008. szept. 9. 09:50

Ez már beteges!

Mi az, hogy "nincs is mit csinálnom" 18 évesen? Ha én most szabad lennék, férj és gyerek nélkül, akkor nyáron strand, természet, bicikli, görkori, lovaglás, télen kori, sí. Vennék színházbérletet, néha elmennék moziba, könyveket olvasnék, stb... Annyi mindent tudnék kezdeni a szabadidőmmel, de most sajnos gyakorlatilag nincs nekem olyan.

2008. aug. 17. 16:12
Szerintetek netfüggőség az, ha reggel 11-től este 11-12-ig a gép előtt vagyok? Még ha nincs is mit csinálnom, bámulom a monitort :S :D :D
2008. aug. 12. 16:30

Szerintem sok az a 4-5 óra nem?

Én mostanában 2 órát naponta, de esténként visszatekintve úgylátom, elég lett volna a fele is. Időrabló!

2008. aug. 12. 16:21
Márciusban vettem a gépet,teljessen tudatlanul.Sok dologra magamtol jöttem rá,de a bolti elado is sokat segitett.Nem érzem magam függönek,csak érdekel a nagyvilág meg ami mögötte van.Délutánonként 4-5 orát használom.
48. winny
2008. aug. 5. 19:01

2005 óta van netem.

Minden nap fenn logók.De így nincs időm a betegségre:))))))

2008. febr. 18. 12:34
Nemcsak internettől lehet függőséget kapni,még telcsitől is lehet..szerintem valós veszély ez,mert elszigetelődik a családjától..
2008. febr. 15. 21:07
Én álltalában csak este vagyok függő, mert 5 órát szoktam ilyenkor lógni a netten.
2008. jan. 2. 09:26
Párom azt mondja függő vagyok, csak mert sokszor ülök a géphez egy kicsikét (Pl dominóórakkor :)). Nem érzem magam függőnek! Munkahelyen nem netezhetek én sem, és barátaim nekem sincsenek (kivétel a netes barátokat), így itt töltöm el szabadidőm egy részét, ami szerintem töredéke.. De mégis azt mondja párom, hoyg függő vagyok! Szerintetek honnan indul a függőség? :)
2007. dec. 28. 11:49
soha nem tudnék függö lenni.bár szeretek irogatni,beszélni a neten,de függő az nem...
2007. dec. 28. 11:45
szeretek néhány oldalt,de nem hiszem hogy függővé tudnék válni.
42. Donyta (válaszként erre: 41. - Donyta)
2007. nov. 12. 07:02

Hozzáteszem, hogy kb. két hónapja lettem sztem függő, eddig nem érdekelt. De vannak kik nálam nagyobb netlógósok. Én a munkahelyen nem tehetem meg, hogy fent legyek, és délután-este sem!

Nem járok sem társaságba, mert nincsnek itt ismerőseim, ők otthon maradtak mind. A párom nem beszél, igy maradok a gépen..

41. Donyta (válaszként erre: 33. - 4b2f94d8ef)
2007. nov. 12. 06:56
Én mindennap feljövök, mert nincs kivel kommunikálnom. Bár már nagyon unom, de csak ez van! A családommal itt udok érintkezni, de ha nem vagyok jelen, akkor is nyitvahagyom az oldalt és bekukkantok többször is! Közben teszem a dolgomat itthon, és a páromat "szolgálom" mert beteg. Viszont délután dolgoznom is kell, igy már nem lehetek itt, csak megint másnap reggel. Hozáteszem, nem hanyagolok el semmit, ha mennem kell valahova, akkor mewgyek, ha főznöm kell amit mindennap csinálok, közben az is készül. Fel-felugrálok és teszem a dolgom közben.
2007. nov. 11. 20:27
Én imádok internetezni!De azért egy jó kis programot nem mondok le miatta!
39. tépőzár (válaszként erre: 8. - 831ad879a7)
2007. nov. 2. 20:39
mondtam én: függőség=betegség, de nem értettek velem egyet. köszi, hogy őszinte vagy.
38. tépőzár (válaszként erre: 33. - 4b2f94d8ef)
2007. nov. 2. 20:35
aki itt függ, mondjuk vállalkozó, mondjuk magántanár, saját irodával otthon
2007. nov. 2. 19:52
Én nem mondanám magam internetfüggőnek, de a párom már az. Képes egész éjszaka a gép előtt ülni. Nagyon sok munkámba került nekem erről leszoktatni. De még most is sok időt tölt a gép előtt.
36. ronka
2007. okt. 26. 08:03
Volt egy jó kamerás telefonom,amiről nem tudtam hová tölteni a képeimet.A fiam esküvőjére készült, s szerettem volna menteni a képeket ,hogy legyen hely a telcsin.A testvéremnél láttam ,hogy laptoppra menti a képeket. Bevásárolni indultam,s megláttam a laptopot,gondoltam eggy merészet és megvettem részletre.(még ma is fizetem).Először csak örültem neki,nézegettem, nem tudtam vele mit kezdeni. Majd jött a fiam s az alap dolgokat megmutatta.Az első élményem a játék(kártya) volt,s jött a kép feltöltés,és sorban minden amit tudni kell a gép használathoz.Sokat böngésztem rajta mire rájöttem mit is kell csinálni.Ma már tudom,hogy olcsóbb megoldás is lehetett volna képeim nyomtatásához,de nem bántam meg,mert kinyílt a világ előttem.Már nyugdijas vagyok "Sok"az időm s úgy érzem nem telik hiába.Minden érdekel de játszani is szeretek.Talán már függő is vagyok.Minden szabad időmet a gép előtt töltöm.Vallom:soha nem késő tanulni!
35. mandella (válaszként erre: 34. - Mandella)
2007. szept. 17. 21:58
a forrás: index
2007. szept. 17. 21:58
Egy dél-kínai internetkávézóban egy fiatal férfi összeesett, majd meghalt, miután egyfolytában három napig játszott. A harmincéves netfüggőt kórházba szállították de már nem tudták megmenteni az életét, írja a Beijing News. A halál oka feltehetően végkimerültség volt, a rendőrség kizárta az öngyilkosság lehetőségét. A kínai lap nem közölte, mivel játszott a férfi.
2007. szept. 17. 21:55

Azon töprengek ha feljövök erre az oldalra , hogy mindig vannak visszatérő nevek, ha csak pillanatokra lépek fel,naponta akár többször is-jópáran fenn vannaki "mindig"-Ők mit csinálnak a hétköznapokban???

Nem dolgoznak, csak neteznek?

Miből élnek, hogyan és mikor oldják meg a maguk dolgait??

Nem a cinikusság, sokkal inkább a kiváncsiság íratta ezt velem.

Aki érintve érzi magát-írjon

32. birogaby (válaszként erre: 31. - Moncsicsi83)
2007. szept. 10. 22:53

Nálunk anyum akkor kezdett internetezni,mikor öcsém Bp.-re került egyetemre,mert ez volt a legegyszerûbb/legolcsóbb lehetôség,hogy naponta tartsák a kapcsolatot.Igaz,géppel azelôtt is dolgozott,(könyvel),de addig kéznél volt öcsém,hogy segítsen,ha elakadt valamiben.Egy csomó dologban azután neten keresztül kért tanácsot öcsémtôl,ugyanis a könyvelési programokban kiigazodik,de ha a géprôl van szó,az már nehezebb.:DDDDDD


Talán ha egyszer megmutatnátok anyukádnak,mennyi érdekes dolog található a neten,ô is kedvet kapna hozzá.Vagy ezzel már próbálkoztatok?

31. moncsicsi83 (válaszként erre: 27. - Ferzsi)
2007. szept. 8. 22:20
És hogy vettek rá, hogy megtanuld? Édesanyámat nem tudom rávenni, pedig akkor még többet tudnánk beszélni, így neten keresztül is! Na meg a betegségéről is többet tudhatna meg!!!!!!! Kérlek segíts, és adj tippekeT!!!!!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook