Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internetfüggőség fórum

Internetfüggőség (beszélgetős fórum)


1 2
2007. júl. 4. 08:33

Sziasztok!


Nem tudja valaki, hogy általam indított fórum címet lehet utólag módosítani?

2007. júl. 4. 08:32
Nálunk megy a harc, mindenki netezni akar. Vannak vitáink.
28. Venes
2007. júl. 4. 08:27

Szeretek én is netezni és sajnos, ha végre sikerül bekerülnöm, akkor az se érdekle, hogy megy a már 1-2 napja kinzett filmem. Feláldozom.

De főleg csak a cset miatt jellemző ez rám.

27. ferzsi
2007. jún. 17. 15:13
Szeretek internetezni.Másfél évvel ezelőtt tanultam meg,és aki ötvenen felül van tudja milyen nagy élmény megtanulni ebben a korban.Eleinte teljesen kiakasztottam a környezetemet,mert állandóan tele voltam kérdésekkel, amit elsőre nem értettem sokszor megkérdeztem.Azóta sok mindent megtanultam,és még a tízujjas vakírást is a gépről letöltött programról tanultam meg.És igen Hoxa függő lettem!Nagyon jól ki tudok kapcsolódni vele.
2007. máj. 9. 12:09
Én még azt nem nevezném függőségnek, mert valaki szeret egy-két oldalon böngészni, még ha a Hoxa is az :) Függőség akkor van, ha más, fontos dolgoktól veszi el az időt. Ha már valaki nem étkezik rendesen,nem tart kapcsolatot a családjával, nincs egyéb szórakozása, elhanyagolja a munkáját, barátait, no akkor az függőség. De csak mert minden nap bekapcsolja valaki a gépet, még nem az. Nekem is sokszor be van kapcsolva, de én közben elszaladok teregetni, bepakolom a mosógépet, mosogatógépet, megfőzöm az ebédet, csak néha bekukkantok. Vanank napok, mikor jobban ráérek és többet, de van, hogy napokig be sem kapcsolom a gépet, néha megcsömörlök tőle. egyensúly van, ez a lényeg :)
2007. máj. 9. 11:49

háááát!!!

lehet.

2007. máj. 8. 17:14

Bevallom én internet és HOXA FÜGGŐ vagyok !

A kedvesem már látja rajtam, hogy "beremegősödöm", ha nem ülhetek a számítógép elé. Szerintem egy nap a 24 óra sem elég.... Csak az űlőgumóim, a hátam, meg a lábam nem bírja a sok ülést.

2007. máj. 7. 10:11
Igen,nagyon a hatalmába kerültem.Rengeteg időt töltök a gép mellett
2007. máj. 7. 08:59
Igen, sajnos az vagyok.
2007. ápr. 25. 23:45
Nagyon hülye időbeosztásban dolgozom, viszont az egyetlen aminek örülök, hogy a munkahelyemen legalább tudok Hoxázni! Otthon nem :( Internetem az van, és hozzá 3kamaszgyerekem :) Szóval én is azt mondanám, nem net függő vagyok, hanem szeretem a Hoxát. Buli
20. Ramcsi
2007. ápr. 12. 23:36
kialakulóban
2007. ápr. 3. 18:53
Igen, én is Hoxafüggő vagyok.Nagyon sok okosdolog van itt,és sokat tanulhat,tájékozódhat, aki ide ellátogat.Egy helyen,szinte minden.
18. Librigabi (válaszként erre: 16. - Birogaby)
2007. ápr. 3. 14:33

Szia!


Rossz hírem van: valószínűleg Hoxafüggő lettél, mint ahogy itt a legtöbben így vagyunk vele. Előtte én se nagyon neteztem, de kb. fél éve minden nap benézek. Mikor regisztráltam még csak kb. 13000-en voltunk, de most már nem sok van a 30000-hez. Szóval üdvözlünk a Hoxafüggők nagy csapatában! Helló, Tibor :-)

17. opál
2007. ápr. 3. 13:59
Voltam....de kaptam tőle 1 igazi társat,azóta vele élek!! Évekig nem gépeztem rendszeresen,csak hébe-hóba,aztán kb.2hónapja lett itthon netünk. Azóta többet ülök a gépnél,de tudom kontrolálni!!:-)
2007. ápr. 3. 13:51
Amióta Hoxazok,en is egyre tobb idot toltok a gép elott,de fuggonek nem mondanam magam.A hoxa elott napok is elteltek ugy,hogy be sem kapcsoltam a gépet.Talán Hoxafüggô lettem?! :-)
2007. febr. 25. 23:21
Imadom az internetet!Nekem ez egy "kapocs"az otthonomhoz. :)Nagyon nagy hasznat veszem.
2007. febr. 25. 23:15
Én voltam internetfüggő, szerencsére sikerült kilábalnom belőle. Majdnem több tárgyból is megbuktam miatta, állandóan cseteltem. "Élő" barátaim már nem is nagyon voltak, mert rájuk nem jutott idő. Ezért ha azt veszed észre, hogy nincs senki, akihez szólj, mert csak interaktív emberek vesznek körül, akkor nagy a baj!
13. Rika1
2007. febr. 25. 21:54
Mivel,hogy még csak 4 hónapja van meg,hát mit mondjak állandóan bevan kapcsolva,ha éppen van itthol valaki.A lányom a zenei óldalakat bújja.A fiam regényt ír na meg chatol.A férjem a híreket nézi meg.Én pedig mindenevő vagyok. Amióta hoxázok,bizony elég sok időt tőltök itt.Szeretek még én is chatolni,de inkább az msn.:))
2007. febr. 25. 11:31
szeretek az interneten lógni. de mindig tudom mikor kell felállni.ha dolgom van rögtön abbatudom hagyni. a lényeg hogy hasznos okos dolog de csak mértékkel.
2007. febr. 17. 08:18
Hát én akkor szoktam rá, amikor szakítottam az első barátommal 1.5 év után. hirtelen nem volt mivel elütni az időt, és jött a net. Na az annyira durva volt, hogy volt egy időszak, amikor 38 órát is ébren gép előtt töltöttem. Most így visszagondolva ez rémisztő. Ennek 5 éve. Mostmár csak megszokásból jövök fel meló után egy kicsikét, meg néha meló előtt. Megnézem a megszokott oldalakat, ha kell valami rákeresek aztán gép kikapcs
10. 5464505f6a (válaszként erre: 8. - 831ad879a7)
2007. febr. 5. 11:17
Nem hinném.Én is rá voltam kattanva,de nem hiányzott semmi az életemből.Csak hirtelen végtelen mennyiségű információ birtokába kerültem és ez jó volt! Neekm egyátalán nem hiányzik,ha nincs.
2007. febr. 5. 09:50

én minden nap internetezek, és "nem bírom ki", hogy otthon is be ne kapcsoljam a gépet.

azonban, ha pl elutazom valahova, ahol nincs net, totál nem hiányzik.

2007. febr. 5. 08:27
Látom nem az egyedüli vagyok, bocsánat voltam az ineternetfüggőséggel. De szerintem, annál, akinél ez kialakul, valami probléma van, vagy hiányzik valami az életéből, amit itt megtalál. Én pl be voltam zárva a 4 fal közé, és akkor jött a net, és kitárult előttem a világ. Bent ültem a szobába, és ha akartam 100 emberrel is beszélgethettem. Nembírtam lekattani róla. Összevesztem az egész családdal.. Már régóta gond volt a férjem és köztem, és ezért nem költöztem el, mert az új helyen nem volt net. Beteges volt. Azthittem kitárult a világ, de egy valótlan közeggel vettem körül magam. Aztán elköltöztem, és hála ég, megláttam a közvetlen környezetem. Azóta messziről kerültem a netet, most 5 év óta csak óvatosan, semmi chet, csak itt a hoxa. :-)
2007. febr. 5. 06:39
Igen,bizony okozhat függőséget. Ha leülök a gép mellé elvesztem az idő érzékelésemet.A családom mind a 4 tagja netezik.Sokszor azt nézzük már,hogy ki mikor áll fel a géptől,és már oda is ül valaki.Mindenki egész más irányba használja.:)
2007. febr. 4. 22:16
Mar ezer eve hetkoznapjaim reszeve valt a net. Eleinte enis leultem a gep ele, es seperc alatt elment 8-10 ora is akar,megszakitas nelkul. Akkor nalam alap volt a chat, meg online jatekok. Ha valamiert nem csatlakozott a halozatra, tiszta beteg voltam.Ez,a fuggoseg ugy 2-3 evig tartott.Most mar semmi chat, semmi jatek -kivetel a Hoxa kviz. Inkabb tajekozodas, okosodas innen onnan, neha toltogetes. De a parom fuggo!
2007. febr. 4. 20:14
Igen, okozhat függőséget. Sokszor már én is úgy tartom magam vissza, hogy ne üljek le, mert akkor itt is ragadok jó pár órára. Jó dolog, addig míg nem megy más dolgok rovására.
2007. febr. 4. 17:48

majdnem 4 hónapig rossz volt a gépem,eleinte nem találtam magamat annyira hiányzott.A melóhelyen ha tudtam mindjárt oda ültem a géphez,de az csak kevés idő volt.Most,hogy újból van gépem állandóan itt ülnék előtte,ha engednék.A Férjem azt mondta,hogy ez más családban váló ok lehetne.

Egyszóval,úgy gondolom,hogy függő lettem.

2007. febr. 4. 14:12
Naná, hogy okozhat függőséget! ...én is elég sokszor géphez ragadok, totál elvesztem az időérzékem! Utána meg csak lesek, mert a párom ki van akadva!
2007. febr. 4. 13:40
Persze,hogy lehet.)Vannak rokonaim,akik kb.napi 18órát neteznek.
2007. febr. 4. 10:05
Szerinted lehet az internettől függeni? Vagy csak egy szórakozás és nem alakul ki függőség? Mit gondolsz róla? Te függő vagy?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook