Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Informatikus végzettséggel hol lehet elhelyezkedni és mennyit lehet keresni? fórum

Informatikus végzettséggel hol lehet elhelyezkedni és mennyit lehet keresni? (tudásbázis kérdés)

2013. szept. 4. 08:50
Köszi a válaszokat!
2013. szept. 4. 07:15

Melyik iskola? Hány év tapasztalat?

Vagy még csak most kezdenéd egyetemet?

Én egyetem alatt afféle gyakornokként kis cégnél dolgoztam, akik kiraktak mindenféle projektre. Míg egyetemista voltam, egyetemen keresztül ösztöndíjként kaptam a fizut, ez 2006-ban 80e Ft volt a kezemben.

Utána még lehúztam 5 évet az első helyen a kicsi családias cégnél, a végén havi 300-350 volt a kezemben.

Utána elmentem multihoz dolgozni, itt most hófehér fizuval, már 5 év tapasztalatot, és jó referenciákat felmutatva, havi 450-et viszek haza, plusz kafeteria, plusz 13. havi fizu.

De ez nagyon változhat aszerint is, h. informatikusként mivel foglalkozol. Szóval kicsit több infóval esetleg többet tudnék segíteni, akár privátban is.

2013. szept. 4. 06:28
Ahova felvesznek es amennyir adnak. Eleg tag hatarok vannak osszegek tekinteteben.
2013. szept. 4. 06:13
Informatikus gyakorlat + végzettség + jogosítvány. Budapest. Nettó 200-600e. A gyakorlat, h mit és hol csináltál fontosabb. A végzettség a kompetenciák miatt fontos.
2013. szept. 4. 06:02
Informatikus végzettséggel hol lehet elhelyezkedni és mennyit lehet keresni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook