Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jár valaki az ELTE kriminológia mesterképzésére? Szerintetek milyen esély van ilyen végzettséggel elhelyezkedni? fórum

Jár valaki az ELTE kriminológia mesterképzésére? Szerintetek milyen esély van ilyen végzettséggel elhelyezkedni? (beszélgetős fórum)

2012. júl. 25. 22:18
Na, senki?:D
2012. júl. 15. 21:17
Naaa, valaki?:D
2012. jún. 3. 17:46
Végül jelentkezett valaki ide?:D
16. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Gumicsirke)
2012. jan. 28. 01:07
Diploma után kb. marha nagy mákkal bekerülhetsz valahova, ahol körberöhögnek a kollégák. M.o.-on kevés, máshol több pénzért (csak még kevesebb eséllyel). Családban hallottam erről elég sokat. Ha végzés után alázattal kitartóan csinálod, akkor lehet belőled "valami".
15. Gumicsirke (válaszként erre: 14. - Missmonroe)
2012. jan. 27. 23:33
Megkérdezhettél vna engem:DD Sztem ilyenkor meg kell csinálnod pár tárgyat pluszban. mert, h mi biztos tanultunk vmi olyat szocon, ami ehhez kell, ti meg nem, és gondolom mivel nem számolják be az összes kreditet, neked vmit még kell csinálni:D
2012. jan. 27. 23:32
igen, így értem...hogy nem számolják be teljesen...és ilyenkor nem tudom hogy mi van:P úgyhogy gyorsan írtam az ájk felvételi irodájának mailt, majd kiderül:)
13. Gumicsirke (válaszként erre: 12. - Missmonroe)
2012. jan. 27. 23:14
Nem teljesen elfogadott? Az milyen?:D V hogy nem számítják be teljesen a kreditet?
2012. jan. 27. 23:13
ááá nem hiszem, hogy pont egy szociológust löknék ki, ugyanis én kapásból a nem teljesen elfogadott BA oklevelesekhez tartoznék, kérdés, hogy ezt hogyan lehet abszolválni:P
2012. jan. 27. 22:22
kriminális:D
10. Gumicsirke (válaszként erre: 9. - Missmonroe)
2012. jan. 27. 22:21
Csak ne pont engem lökj ki:P
2012. jan. 27. 22:21
hmmmm de jó hogy feltettél egy ilyen kérdést, komolyan....most nagyon elkezdett izgatni ez a dolog, negyedéves pszichós vagyok, klinikai szakirányon...nagyon szép kiegészítés lenne ehhez ez a képzés:)
8. Gumicsirke (válaszként erre: 6. - Missmonroe)
2012. jan. 27. 22:17
Fogalmam sincs:DD Szerintem nem, nem írták..
2012. jan. 27. 22:17
2012. jan. 27. 22:16

most lestem meg és jelentkezhet pszichológus is.


kérdés: levelezőn létezik ez vajon?

5. Gumicsirke (válaszként erre: 4. - Missmonroe)
2012. jan. 27. 22:13
Nem-nem, azt mondom, hogy ez nem ugyanaz. Ez egy új képzés, nem pszichológiára épül. Pl szociológus diplomával lehet menni, meg mindenféle társadalomtudományokkal.
2012. jan. 27. 22:12

ez úgy működik, hogy pszichológia BA-ra épül? és úgy lesz kriminálpszichológus?


Csak mert tudomásom szerint, aki igazságügyi pszichológus (gondolom ez lenne a kriminálpszichológus) akar lenni, annak 5 év pszicho után kell a szakképzés (SOTE-n, klinikai szakpszichológusi), majd az igazságügyi az még két év...

3. Gumicsirke (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. jan. 27. 22:12
Hááát, ez kriminológia, nem kriminálpszicholgia, ami nem ugyanaz:) De az esélyek talán hasonlóak lehetnek, köszi a választ:)
2012. jan. 27. 22:10
Egy ismerős több év után a Fővárosi Biróságon tudott elhelyezkedni mint kriminálpszichológus.
2012. jan. 27. 22:06

Sziasztok! MA választás előtt vagyok, és elsősorban olyanokat keresek, akik erre a mesterszakra járnak. Érdekelne, hogy milyennek találják, milyen a követelmény stb.stb. De a többiek véleménye is érdekel, hogy milyen esélyem lenne ilyen végzettséggel elhelyezkedni...

Egyébként szociológia alapképzésre járok, gondolkodom még a szociológia MA-n, de nem tudom, hogy az mennyire piacképes..továbbá szóba jöhet még a Survey statisztika, amivel állítólag el lehet helyezkedni, viszont én és a matek nem vagyunk jóban, itt pedig elég kemény matek lenne, szóval eléggé tartok tőle..Ha további ötletetek van, azt is szívesen veszem:)

Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook