Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Általános ápoló és asszisztensi végzettséggel manapság könnyű elhelyezkedni? fórum

Általános ápoló és asszisztensi végzettséggel manapság könnyű elhelyezkedni? (tudásbázis kérdés)

4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - Ancsi54)
2010. dec. 15. 00:44
hiány tényleg van, csak pénz nincs, amiből fizetést adjanak (vagy csak nem akarnak). Ezért inkább létszámstopp van sokszor.....
2010. dec. 14. 15:49
Sajnos mindenhol be vannak betonozva, nem hírdetnek és nincs is felvétel, nem is értem miért képeznek ilyen szakmára, azt mondják, hogy van ahol hiány van, csak azt nem tudom, hogy hol. A mi városunkban, egy egyház teljesen lefedi a házi beteggondozást, ingyenesen csak azt nem tudom hogy csinálják?
2010. dec. 14. 15:28

Szia!


Én nagyon sokat járok kórházba, különböző osztályokra, és mindenhol leépítések vannak :(

Viszont házi ápolókra szükség van, különböző szervezeteknél, alapítványoknál jelentkezhetnél, hogy ha valakinek szüksége van ápolóra, akkor adják meg az elérhetőségeidet!

Sok szerencsét!

2010. dec. 14. 15:25
Általános ápoló és asszisztens-i végzettséggel, manapság könnyű elhelyezkedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook