Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Infacol nevű szert ismeritek, használjátok? fórum

Infacol nevű szert ismeritek, használjátok? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 15. 07:06
nem es nem is ismerem.
2012. szept. 15. 14:04

Sziasztok!


Én nem kaptam, azt mondták hoyg pár hónapig nem biztos hogy lesz valami gond van a gyártással vagy telephellyel vagy mi. Persze ettől még nemmúlik el a gond úgyhogy valamit ki kell próbálni végig hallgattam a gyógyszertárost miket ajánl (igen örültek a mögöttem várakozók :( dehát ez van) és a laktáz enzim cseppet választottam, keresőben megtaláljátok biztos nem írnám ki a nevét. Ma kezdjük ha valakit érint szívesen megírom hogy mi a fejlemény.

2010. okt. 6. 13:07

Nekünk bevált. 3X volt hasfájása, minden este kajcsi után. Aztán vettem, azóta minden este az utolsó két evés előtt kapja, rengeteget pukizik, és nincs hasfájás.

Nem merem abbahagyni, pedig vagy az van, hogy ez egy csodaszer, vagy amúgy sem fájna a pocija.

2010. okt. 5. 10:11
Nekünk bevált, 3 hónapos koráig használtuk.
2010. okt. 5. 10:01
Szia, az Infacol nálunk sem vált be. A Gripe Water igen.
2010. okt. 4. 14:18
na igen leginkább nálunk is a túl kell élni vált be a legjobban, főleg a kissebbel. infacolt használtunk de csak enyhítette a pocakfájást, ha nem kakált 1-2 napig akkor nagyon szenvedett, olyankor lázmérővel megkakiltattam
2010. okt. 4. 13:27

Sziasztok!

Mi használtuk, valamikor jó volt valamikor nem. Próbáltuk még a Laevolac szirupot is. De már most 3 hónaposan nincs szükségünk ilyen szerekre, nincs hasfájás, és kaki is van rendesen. :D

2010. okt. 4. 13:12
4 kisgyerek tapasztalatával az a véleményem, hogy nem igazán használ semmi sem(azon 3 szer közül, amit itt írtatok, mi is próbáltuk mindegyik gyereknél), eljön a 3.hónap (van, akinél már előbb!) és elmúlik a pocakfájás, addig meg túl kell élni. MIvel jelentős változást egyik gyerekemnél sem láttam ezen szerek hatására, ezért inkább nem tömtem őket mindenféle "vegyszerrel"...de ez csak az én véleményem, minden baba más, biztos van olyan, akinél igazán használt..
2010. okt. 4. 11:02
Igazából mi is lett volna a kérdés?? A kérdező hová lett? :)
20. Reno77
2010. okt. 4. 10:30

Nekünk a Gripe Water jött be, de van amikor az sem hat.

Ilyenkor én szoktam inni édeskömény teát és a tejcivel ebből ő is kap.

Cukros dolgokat én biztos nem adnék egy csecsemőnek. A cukor függőséget okoz és már a tejfogai is romlottan jönnek ki tőle.

19. zbeus
2010. okt. 4. 10:15

Szia!

Én is használtam mindkét kicsim hasfájós volt, fél éves koráig nyomtam a szájukba, és reméltem hátha ez segít..reménynek nem rossz és hinni, h ettől kicsit jobb..:))

De az idő, az segít és a szélcső..nekem ez vált be, éjjel is cső a popsiba, 20 perc és kijött sok puki és kaki , a kicsi aludt 3 órát..haha

2010. okt. 4. 10:15

nálunk egyik sem jött be (Espu és Infacol). Próbáltuk a köménymagos teát is, de az sem.

Homeopátiával sikerült a kis pocakján enyhíteni, most nem jut eszembe a neve, de ha érdekel, szívesen utánanézek.

17. ibi75
2010. okt. 4. 10:10
nekünk az Espumisan és az Infacol is jó volt
16. Mimmo
2010. okt. 4. 10:09

Az első gyerkőcnél használtuk egy ideig az Infacolt és az Espumisant is. De mivel nem mindig kellett, nekem folyton egy csomó megmaradt, mire letelt a felbontástól számított felhasználási időkorlát. Ezért aztán a gyerekorvosunk írt fel egy gyógyszertárban készítős györcsoldó szirupot. Azt csak evés után kellett adni, ha muszáj volt, mert fájt a pocak...azonnal hatott. Ritkán kellett szerencsére, de mivel nem volt drága és havonta felírta a tanácsadáson a doktornő, nem sajnáltam. A másik kettőnél már csak azt kértem.

De náluk még azt sem használtam, mert csak a kislányom volt pocakfájós néha... a fiúk sosem, de megnyugtatott, hogy szükség esetén van mihez nyúlni.

15. ditti28 (válaszként erre: 12. - 65b49ebbf3)
2010. okt. 4. 10:07
nekünk erre a cukros kamilla tea vált be, persze ezt a szülő dönti el ad e teát, főleg cukrosat a gyereknek, de használ.
2010. okt. 4. 10:06

Szia,

Nekünk az Infacol hasmenést csinált :( A Gripe Water jobb volt és hatásosabbnak bizonyult.

Kinek ez kinek az jön be, "kísérletezni" kell.

2010. okt. 4. 10:04
Igen, használtuk kb Luca 2 hónapos koráig, Egyszer működött, másszor nem.Én nem voltam tőle elájulva.
2010. okt. 4. 10:02
Az espumisant evés előtt érdemes beadni? Nekünk az a gondunk, hogy a hajnali 3-4 órás evés után szenved a baba, nem tud elaludni, mert utoljára a fürdés előtt van a pelusban nagydolog, utána 3x eszik (7 után, 11 majd 3 óra körül), de nem jön ki semmi...
2010. okt. 4. 09:58
Nekünk felváltva jött be, 1x Infacol, utána az Espumisan csepp. A Gripe Water-től,meg olyan szélgörcse lett szegény kisfiamnak, hogy azért sírt,pedig a fele adagot adtam neki.
2010. okt. 4. 09:58
Nekünk az espumisan csepp vált be. Gyorsan hatott :). De a kamilla tea is hatásos volt.
2010. okt. 4. 09:53
Nekünk nem működött, mondjuk nekem kispasim van....nekünk az espumisan csepp jött be.10 perccel evés előtt adtam neki.
2010. okt. 4. 09:51
Mi is kipróbáltuk, de nem vált be annyira, mint az Espumisan cseppek. Ez baba függő is. Egyiknek ez jó, másiknak az. Esetleg még a Grip Water is szóba jöhet, ha ez a kettő nem működik.
2010. okt. 4. 09:50

Nekünk nagyon bevált, enyhén narancsos íze van, étkezés előtt kellett beadni.


1 hónapos kor után van a GrapeWater azt étkezés után is be lehetett adni.

2010. okt. 4. 09:47
a másik az es-pu-mi csepp.
5. Vikianya (válaszként erre: 1. - 9e63bb23cd)
2010. okt. 4. 09:47
az a lényeg, hogy cseppentsd a szájába, és ne érjen hozzá a szája, mert akkor le kell mosni, és elég sok kárba megy. Úgy sokkal tovább elég
2010. okt. 4. 09:45
Ha jól emlékszem, az a babák hasfájására gyógyszer igaz? Mi használtuk. Még ajánlottak nekünk egy csepegtetőset is valamit, már nem emlékszem a nevére, de ha rákeresel a gugliba, szerintem kidobja azt is. Szerintem jó volt, nekünk használt.
2010. okt. 4. 09:45
mi a kérdés?
2010. okt. 4. 09:44
Én használtam az ikreimnél és nekik jó volt!
2010. okt. 4. 09:43
Infacol nevű szert ismeritek, használjátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook