Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek milyen tisztítószert használjak? fórum

Szerintetek milyen tisztítószert használjak? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 7. 00:09

Sziasztok! ígéretemhez híven, kész az első kárpit :) csak jár sensitivet és merida márkájú cíf szerű súrolószert használtam és tökéletesen bevált ... :)

Bár ezek csak csak az ajtó kárpitok voltak, az ülésekkel lehet meggyűlik majd még a bajom! :)

2010. márc. 17. 22:43
Rendben ! :) köszönöm az ötleteket! valamelyik csak be válik majd! majd írok a végeredményről ha kész lesz! :)
12. FairyJ
2010. márc. 17. 10:07
Párom azt mondta este, hogy már egy ideje szőnyegtisztítóval tisztítjuk a kárpitot:D Ebben az a vicc, hogy álltalában én szoktam tisztítani, de kiment a fejemből:D Szóval a szőnyegtisztító is jó rá.:)
11. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Hisztismirtille)
2010. márc. 16. 22:11

Hmm...

És az ultradermet hogy szedi ki a kárpitból?

Csak mert ez a spray a szutyit feloldja, de nem ivódik bele mélyen az ülésbe...

Most kérdeztem Felemet, ő azt mondja, bármelyik kárpittisztító jó, és a miénk piros-ezüst flakonban volt. Van itt memória, csak jól titkolom! :DDD

10. hisztismirtille (válaszként erre: 9. - Sylvia81)
2010. márc. 16. 20:41
semmi gond :) az egyik ismerősöm szerint ultradermel is kihozható a szutyi a kárpitból! Háát majd meglátjuk ( a vak is ezt mondta) :) Szerintem a jövő7 elején neki esek akkor már úgy is jobb idő lesz remélhetőleg!
2010. márc. 16. 17:04

No, de dinnye vagyok...

Megnéztem, nem találtam meg, de elfelejtettem szólni. Lefoglalt a kis csacsogósom, aztán meg elfelejtettem... :D


Ha jól emlékszem, mi is a tescóban vettük. De biztos lehet kapni autósboltban, benzinkúton (aranyáron), háztartási boltban is.

Amúgy közben kicsit elbizonytalanodtam, az lehet, hogy nem zöld-ezüst, hanem piros-ezüst. Nem emlékszem, a kettő közül az egyik a kárpittisztító, a másik a szilikon... :D

2010. márc. 16. 14:04
Akkor csak gratulálni tudok! :) Vigyázz magadra inkább :)
2010. márc. 16. 13:54
Jah, a dobozoknak nekiesni esélytelen lenne, mert 23hetes terhesen nem fogok emelgetni nehezet. :) De viszonylag behatárolt, hogy hol lehet, ha megtalálom, leírom. ;)
2010. márc. 16. 13:49
Oksi köszönöm szépen! Nem annyira sürgős hogy most neki ess a dobozoknak! :) Én is nem rég költöztem! :) Úgyhogy csak nyugodtan!
5. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - Hisztismirtille)
2010. márc. 16. 13:37

Megpróbálom megkeresni, de nem ígérek semmit, mert nemrég költöztünk és még nincsen meg egy csomó bútorunk, így egy halom dobozt nem tudok kipakolni. Konkrétan jóformán semmit, csak a legszükségesebbet. De ha felkel a lányom, bemegyek a szobába és megnézem, hátha valahol szem előtt van...

Ha jól emlékszem, ezüst-zöld flakonban van, kb. akkora, mint egy WCspray.

4. FairyJ (válaszként erre: 2. - Sylvia81)
2010. márc. 16. 12:19
Mi is olyan spray-set használunk, és nagyon jó. Annyira emlékszem,hogy egy ezres körül volt és a Tescoban vettük.
2010. márc. 16. 12:17

Szerencsére nincs még a kocsiban, így rá ér szellőzni :)

Nem tudnál utána nézni vagy érdeklődni hogy mi a neve és milyen árban van? Ill csak a neve kéne mert a többit én is megtudom nézni! :) Köszi

2010. márc. 16. 12:10
Van valami autós kárpittisztító, spray-s, az nagyon bevált nekünk. Csak utána alaposan ki kell szellőztetni az autót, ha gyereketek van, mert a hajtógáz nem túl egészséges, meg azért a szaga sem túl jó. Legalábbis én nem szeretem...
2010. márc. 16. 12:05

Sziasztok!

Autó kárpithoz (minden ami csak kárpitos egy kocsiban) milyen tisztítószert érdemes használni?

A kárpit színe nagyon sötét szürke már majdnem fekete! És A-Z-ig minden szennyeződés megtalálható rajta. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook