Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Immunofortina immunerősítő 2 éves kortól.... fórum

Immunofortina immunerősítő 2 éves kortól.... (beszélgetős fórum)


5. b-zs (válaszként erre: 1. - Csermi)
2012. febr. 10. 19:08

A lányom szedte, ő már akkor elmúlt 4,5 éves, sokat volt beteg, eltelt 3-4 hónap, mint akit kicseréltek. Szerintem a sok betegség is megedzette, a készítmény is, no meg a házi tej:)

A középső nem szedte, nem is beteg, sőt, se gyümit, se tejet, se zöldségfélét nem eszik, és mégis nagyon kis erős az immunrendszere..

2012. febr. 10. 18:59

mi is használtuk orvosunk javaslatára tavaly ,de én nem vettem észre semmi pozitív hatást,4 hónap után hagytuk abba a szedését.

Elkezdtük szedni a Multi-tabs-ot és azóta minden rendben,voltunk betegek de sokkal enyhébbek,és gyorsabban gyógyulunk.

2012. febr. 10. 18:49
Immunotrofina - elírtam, bocs.
2012. febr. 10. 18:48

Immunotrifina - erre gondolsz?


December eleje óta használjuk a másfél évesemnél a gyerekorvos javaslatára. Hogy ettől-e, nem tudom, de azóta nem volt beteg. Előtte három hetente, mivel van egy kisiskolás tesó, aki állandóan hazahurcolta.


Elég drága, 3100 Ft, ez 40 napra elég.

2012. febr. 10. 18:39
Kinek mi a véleménye a készítményről?Érdekelne olyanok véleménye,akik használták már....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook