Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IKRES SZÜLŐK forumja fórum

IKRES SZÜLŐK forumja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
187. inci-finci (válaszként erre: 184. - 244ed1c739)
2008. jún. 7. 18:56
SZIASZTOK mi annak idején , NOVOTEX eldobhatos lepedőt használtunk hetente cseréltem és mindig ujjat vettem , de tudtommal már nemlétezik,,sajna. Ezek olyan kis-nagy örömök , ha Sára ügyebebb, és Ádán nem annyira,ne hogy páldálóz a tesóval mert előfordul hogy dacból azértse fog szólni.. de szép haladás.A pisilisről annyit hogy az egyik nekem is folyton WC-RE jár a másik nem , nincs össze fügésben, azért mert ikrek nem csinálnak mindig nindent együtt és egyformán, ez így jó .. TEGNAP értünk haza az ERDEITÁBORBÓL , hát nem volt semmi..
2008. jún. 7. 07:08

Kellemes hétvégét kívánok nektek!

Úgy néz ki ez a hétvége otthon ülős lesz,töltögetek is le meséket a gyerekeimnek.Képzeljétek találtam Új Thomas részeket,már a zenéje más és kicsit jobb grafikájú is de csak nem egészen 6 perces részekből áll.

185. Betty-a (válaszként erre: 184. - 244ed1c739)
2008. jún. 6. 13:48

Helló!


Na látod! Örülük a sikernek!!!!Fog ez nekik menni.


Nálunk fordítva volt. Dani tartogatta, majd mint egy vizierőmű :), Szonja, meg szinte állandóan a WC- n ült. Nálunk, csak nylon lepedő volt alattuk (Tescobsn vásárolt) Tökéletes volt az is, bár nem kellett sokat használnom.

2008. jún. 4. 08:21

Szia inci-finci!

Kicsi gyerek kis gond nagyobb gyerek nagy gond??!!


Képzeljétek BILIZÜNK!!

Már 4-5 napja.

Az Ádám az első 1-2 napon még bepisilt a bugyiba aztán most már mindig szól ha pisilnia kell.Csak a kakinál nem szól még.

A Sára annyira ügyes,hogy az első naptól kezdve mindig szól még ha kakilnia kell akkor is.A déli alvásnál már pelenka nélkül alszik és hamarosan éjjelre se adok majd rá pelenkát.

Érdekes az Ádám többször pisil 1 nap kevesebbet a Sára ritkábban de nagyon sokat.


Ti milyen gumis lepedőt vagy vmi mást raktatok az ágy védelmére a gyerek alá??

2008. máj. 31. 13:53
Üdv mindenkinek , mimár sok ilyen próblémán túl vagyunk a lányaim elmutak novemberben 11, de ennek a kornak is meg van a maga fő problémája,de a legjobb , hogy lassan vége a sulinak.De jövő héten erdei táborda megyünk , előre is dili , most éppen a pakolás a gond a szoba felrobbantva, mit vigyünk és mit nem , ez sem jó, ez sem jó, ez nem tetszik, szóval addig jó mig kicsik azt adol rájuk amit akarsz,...na pakolunk tovább, majd felnézek... mindekinek szép napot..
2008. máj. 31. 07:38

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

Nagyon szép ,meleg ídő lesz.

181. Betty-a (válaszként erre: 179. - Denique)
2008. máj. 27. 16:21

Helló Te elveszett! :-))))


Sűrű a napod, az már bizti!!! Még pár 7 és vége a tanévnek... kitartás. Azok a szép kis fogacskák is kibújnak egyszer, addig sem harapgálják egymást a kicsik. Ha jól emlékszem, ingatlanos vagy ugye?Ilyen irányzatú a cég?

Mi meg itt vagyunk néha-néha.

Ma volt az Óviban gyermeknap, jól sikerült, majd teszek fel képeket. Nagyon élvezték a gyerekek a sok-sok finomságot és hogy anyuci is ott volt velük.

180. 244ed1c739 (válaszként erre: 179. - Denique)
2008. máj. 26. 07:58

Szia!

Nem unatkozol az biztos.

Talán a nyári szünetben könnyebb lesz.

A fogak nálunk is későn bújtak elő.Az első fogak 9-10 hónaposan a következő 12-13 hónaposan.És a többi is több hónapos szünetekkel.Amikor aggódva kérdeztem a doktornőt,védőnőt mindig azt mondták,hogy ne aggódjak mert olyan még úgysem volt,hogy ne bújjanak elő azok a fogacskák.!!


Milyen céget alapítattok?Családi vállalkozás lesz?

179. denique
2008. máj. 25. 16:13

Sziasztok!

Próbállak olvasgatni benneteket, de nagyon le vagyok maradva.

Betty, gratulálok házassági évfordulótok alkalmából4

Krisz, örülök, hogy megvan az óvi, ez nagy megnyugvás Nektek. Nem lesz könnyű az elszakadás (főleg Neked), de biztos, minden rendben lesz.

Nálunk nagy a zűrzavar. Rebekának egyre több a leckéje és most írják az év végi dolgozatokat is, úgyhogy most beleerősítettünk egy kicsit a tanulásba. Látom már rajta, hogy elfáradt, hosszú volt ez az év. De mindjárt vége!

A kicsik egyre aktívabbak. Sajnos Anna lányunk elég hisztis korszakát éli, úgyhogy mostanában nehéz napjaim vannak vele. Sajnos a kicsik fogai még mindig nem bújtak ki. Teljesen el vagyok keseredve, hogy valami baj van velük. 11 hónaposak és még egy fogacska sem tört át. :(((

Cégalapítás kellős közepén vagyunk, úgyhogy ezzel is elég sok a melő.

Szóval, nagyon elfoglalt lettem, de próbálok be-be nézegetni hozzátok.

Mindenkinek sok puszi!

178. Betty-a
2008. máj. 23. 12:39

Olvastalak benneteket. Készülünk az óvis gyereknapra, meg a ballagásra. Ja meg házasságos évfordulónk is most volt héten. Néha melózok pár napot. Tök jó, hogy már tudod meddig leszel még itthon.



Szoktatál Tesz-veszezni?

2008. máj. 23. 06:41

Szia Betty!

Mizu veletek?

44 nap szabadságot mondtak nekem.Szeptembertől veszem ki mert akkortól mennek az oviba a skacok.Jó lesz a beszoktatás ídejére és egy kicsit rápihenhetek még a munkára is.


Szia Moncsika!

Veszekedés,verekedés nálunk is van.

Jöhetne már a jó ídő,nálunk itt már napok óta esik az eső,hideg van.


Megtanultak 3 kereküvel biciklizni a gyerekek.Olyan állatfigurás triciklit kaptak még tavaly húsvétra ami most erre fele nagyon közkedvelt,hogy zenél,villog,az Ádinak rendőrmotoros,a Sárámnak kacsás és hátulról lehetett írányitani egy karral.

Nemrég leszereltünk róla minden levehető dolgot és most már sima 3 kerekű amit maguk hajthatnak,és hajtanak is nagyon ügyesen.Bár a nagy kedvenc még mindig a kismotor,amit már kínőttek de még nem engedik elrakni.

176. Betty-a
2008. máj. 23. 06:28
Gőzöm sincs, de kiszámoljál ott neked. Azt tudom, hogy a Gyesre nem jár szabadság és ha a gyerekek után járó +2 napokat nem "vette" ki a féjed akkor azoknak lőttek. Persze függ az léletkorodtól is. Nekem kb 2 hónap lesz majd durván.
2008. máj. 21. 08:57
Tud vmelyikőtök segítenni abban,hogy hány nap szabit kell kivennem ha visszamegyek dolgozni?
174. Moncsika04 (válaszként erre: 173. - 244ed1c739)
2008. máj. 16. 08:41

Szia!

Akkor kezdődhet az ovi! Ez jó hír, mert szegény barátnőm is ezzel szenved, hogy fölvegyék a fiát az oviba. Már több ovit is nézett de valószínű, hogy csak egy távolabbi oviba veszik fel. Sajna nem egyszerű ma már ez az ovi dolog.Akkor gratula és sok boldogságot a házassági évfordulóhoz!!! Én a férjemnek csináltattam egy szép tortát és az egyik esküvői fotónkhoz vettem egy szép keretet és beletettem. Jövőre meg azt hiszem csináltatok neki karika gyűrűt mert sajna tavaly a Balcsiba lecsúszott az újjáról és elmerült a vízbe. Szegény teljesen kiborult keresgélte de mintha tűt a szénakazalba. Kitaláltál már valamit? Mi jól vagyunk csak az ikrekből a nagyobbik állandóan verekszik. Képzeld akármi kerül a kezébe üti a kisebbiket. Az meg szegénykém sír. Most azon töprengek, hogy elrakom egymástól a 2 kiságyat bár szerettek egymás közelébe lenni de azt hiszem nincs más megoldás!Hogy telt a hosszú hétvége?

2008. máj. 16. 07:21

Sziasztok!

Hol vagytok?Moncsika,Mesi már régen írtatok magatokról!!


Képzeljétek felvettek minket az ovodába!! :-))

annyira örülök neki!84 gyerekből 40 -t vehettek csak fel.



Vasárnap ünnepeljük a 6. házassági évfordúlónkat.

Vmi meglepit kellenne kitalálnom,de a férjem annyira szemfüles mindenre rájön,mindent észre vesz.Gondolkodom......

2008. máj. 10. 08:22

Kellemes hosszúhétvégét kívánok nektek!!

Mi is megyünk a mamákhoz.

2008. máj. 10. 08:21

Szia denique!

Bizony,hiányzol ám!!

Lassan 1 évesek lesznek a leányzók,ugye?Már lassan elindulnak és futhatsz utánok 2 fele.Én alig vártam ,hogy végre tudjanak egyedül segítség nélkül járni mert tuti 2 fele akartak menni mindig.Húú én hányszor körbe jártam velük a fotelt a szobában mikor még fogni kellett a kezüket de állandóan mehetnékük volt.

Azért neked biztos sokat segít a nagylányod is.

Mit takar az,hogy beindult paintball szezon??

Bizom benne hogy felveszik őket az oviba ,már 1 hónapja volt a beíratás jelezhetnék már,hogy mi van.

Gyere amikor csak tudsz,és mesélj nekünk.


Amúgy ti vezettek vmi napló félét a gyerekek fejlődéséről,a történésekről??

Én igen.Még a kórházban kaptam egy babanaplót és az elején hónapról-hónapra írtam hány centik,a súlyúk növekedését,mikor bújt ki melyik fog,mikor mi történt....- mindent.Mostanában már csak 3 havonta írok bele.De nagyon jó vissza olvasni,főleg majd ha ők olvassák vissza ha nagyobbak lesznek.

170. Betty-a (válaszként erre: 169. - Denique)
2008. máj. 10. 07:44

Jajj de jó, hogy végre jelentkeztél!!!!!:-DDDD

Hiányoztál.


Most megyek majd megint Pünkösd utáni héten 4 napra, de már most izgulok, bár az a munkakör nem a szívem csücske, de ez van és ezt kell szeretni.


Ma megyünk kisbabát nézni,a párom meg motorostalálkozóra megy Jászboldogházára. Beindult a szezon...:) Holnap a keresztlányom szülinapját megyünk ünnepelni, igy szinte itthon sem leszünk a hosszú7végén.


Már most 7 ágra süt a napcska, iránya természet...


Puszi mindenkinek

169. denique
2008. máj. 10. 07:27

Sziasztok!

Végre van egy kis időm, így beugrottam hozzátok. Nálunk pörögnek a napok. A kicsik egyre aktívabbak, szinte csak akkor tudom őket egy helyre terelni, ha elmegyünk sétállni. :) Ez persze túlzás, főleg, hogy mindkettő nagyon anyás, így egész nap a nyakamon lógnak. Ha leülök velük játszani, akkor mindkettő egyből a ölembe startol.

Rebekával is sokat kell mostanában foglalkozni, mivel itt az év vége és két hét múlva megírják a nagy év végi dolgozatokat.

Látom, a jó idő mindenkit a szabadtéri programokhoz vonz. Olyan jó végre kimozdulni a hosszú, borongós tél után, nem? A múlt héten nálunk is beindult a paintball szezon, úgyhogy megvolt a lányok "első versenye". Nagyon jól viselték, örülök neki. Így mindig tudunk majd a párommal menni.

Krisz, szerintem ne izgulj, biztosan felveszik a kicsiket az oviba. Miért ne tennék? Az érdekes, hogy beindult a tejed. Biztosan nem vagy terhes?

Betty, mi a helyzet a munkával?

168. Betty-a (válaszként erre: 167. - 244ed1c739)
2008. máj. 7. 13:55

10 körül indultunk haza, kb 10-15 perc az ut, de már a kocsiban félig aludtak,így szóval kellett őket tartani. Tényleg jókat ettünk, ittunk, még a gyerkők is.


Kiváltságos helyzetben vagytok ti is. Iskola, Óvi egyrakáson...:)))) Tuti óvisok lesztek! Az a lényeg a beszoktatásban,hogy kaptok elég időt az elváláshoz, no meg persze a gyerek ne lássa azt, hogy "anyának majd meg szakad a szíve", hogy ott kell hagyni őket. Hidd el én is bőgtem eleget, és persze fogytam is egy kicsit, de keménynek kell lenni, hogy lássák nincs más választásuk.


Hogy téged minden sz... elé!:) Bár nem tudom mi ez, de elvileg semminek sem kéne jönnie onnan. Tuti tejcsi????? Én a helyedben beszélnék egy dokival... Nem ijesztésnek szántam, ha nem is személyesen, de telefonon tuti hívnám.

2008. máj. 7. 07:19

Betty!

A lagziban gondolom jókat ettetek,ittatok.Gyerekek meddig bírták a fenntlétet?

Az ovi itt van a házunk elött.Csak 2 perc séta.Azért is lenne furcsa ha nem ide vennék fel őket.Jó helyen lakunk mert az iskola meg az ovi mellett van.5 perc séta.

Igen,nálunk is van anyukás beszoktatási ídőszak.Ettől félek a legjobban mert tuti nem fogom tudni ott hagyni őket sírás nélkül.És a fiam is pld.ha a wc-n vagyok már keres és kiabállja hogy anyu gyere ide.



Képzeljétek mit vettem észre magamon!

Ha megnyomom a mellbimbómat jön belőle tej!?!?Mindkettőből.

Nincs beduzzadva,terhes sem vagyok,akkor mitől lehet ez??

166. Betty-a (válaszként erre: 161. - 3280)
2008. máj. 6. 14:53
Hát ez érdekes! Mennyire hasonlítanak? Mennyi idősek a lányok? Üdv a csapatban. Gyere sűrűn...:)
165. Betty-a (válaszként erre: 163. - 244ed1c739)
2008. máj. 6. 14:50

Mi a sógoromékal főztünk, a párom dolgozott. Szombaton lagziba voltunk, vasárnap meg pihengettünk. Semmi extra nem történt. Tegnap főztem, mostam, takarítottam, ma meg vasaltam.


Nyugi biztos felveszik őket az oviba. Messze van tőletek az óvi? Nálatok is anyukás beszoktatás van? Tutira visszamész dolgozni?

164. Moncsika04 (válaszként erre: 161. - 3280)
2008. máj. 6. 06:41

Szia!

Nekem már akkor megmondta a doki amikor észrevette, hogy ikrek. Sajna utána átkerültem egy másik dokihoz aki eléggé elintézett, de ez hosszú és ő is megmondta, hogy 1 petéjüek. Mindenki azt mondja, hogy olyanok mint 2 tojás de nekem nem. Nagyon különbözőek szerintem. Nekem az a fura, hogy nemtudta megmondani neked, hogy 1vagy 2 petéjüek-e? Amúgy mennyire hasonlítanak? Mennyi idősek a lánykáid?

2008. máj. 5. 21:19

Én minden nap "vagyok"csak beszélgető társ nincs.:-((

Még nem küldték a választ az ovodából,hogy felvették -e a gyerekeket.Izgulok.

Végre újra megjött az étvágyuk is.Sokat vagyunk már a mamánál ahol szinte egész nap az udvaron lehetnek.

A majális nagyon tetszett nekik,főleg a tüzoltóautó bemutató.Körbe tapogathatták az autó minden alkatrészét,még be is ülhettek és a sisakot is felpróbálhatták.Biztos vagy 1,5 órát csak ott voltunk.

A ringlisre is felültek.Az Ádám az utolsó körnél már elkezdte a sírást és elöbb kiszállt.A Sárát meg alig tudtuk elcsalogatni onnan.

Találkoztak a bohóc bácsival is,akitől lufit is kaptak.Szóval jól telt a négynapos hétvége.

Nálatok mi újság?Hogy telnek a napok?

162. 244ed1c739 (válaszként erre: 161. - 3280)
2008. máj. 5. 21:10

Ez számomra érthetetlen,hogy még a szülés után sem tudják megmondani egy-vagy kétpetéjüek a lányaid.

Pedig ezt már a terhesség elején látni kellenne-nem?????3-4 D UH-on sem tudták megmondani??

Amúgy ha olyanok mint 2 tojás valószínű,hogy egypetéjüek.Ha nem hasonlítanak annyira egymásra akkor meg kétpetéjüek.

161. 3280 (válaszként erre: 156. - Moncsika04)
2008. máj. 5. 18:40
Szülés előtt meg lehet állapítani azt, hogy a gyermekek egy-vagy két petéjűek? Az én orvosom szülés után sem tudta megmondani egyértelműen,genetikai vizsgálat szükséges. Ja! 2 lányról van szó!
160. Betty-a
2008. máj. 5. 16:15

Szép jó napot mindenkinek!


Hát hol a jártok???


Ennyire nem lehet jó az idő, hogy folyton kint vagytok.

159. Betty-a (válaszként erre: 152. - Denique)
2008. ápr. 29. 13:43

Jó látni, hogy itt vagy néha. Ezt az időszakot nem irigylem tőled, van eleged...Rebekával,hogy mennek a dolgok???


Tiszta már a kerted???:))) Mert az enyém már igen és van sok szép tulipánom.(bár már elnyílnak lassan)


Gyere sűrűbben! Puszi

158. Betty-a (válaszként erre: 157. - 244ed1c739)
2008. ápr. 29. 13:37

Helló, csajszi!


Mi is a szabadban voltunk, de nálunk napok óta 7 ágra süt a nap. :)))))


Ma lesz anyáknapja az óviban, megvettem a virágokat a nagymamiknak, anyukáknak, az óvónéniket is elintéztem. Kíváncsi vagyok a műsorra, tavaly nem tudtam szóhoz jutni, úgy elérzékenyültem, a sírás keringetett.Remélem nem bőgöm el magam...


Mi tavaly Hévízen, Keszthely, Zalaszántó és a Balaton környékén voltunk nyaralni, majd Hajdúszoboszlón sátoroztunk( ez nagyon tetszett a gyerkőknek, úgy hogy idén is megyünk), no persze az állatkert és a reptér sem maradhatott ki. Egerbe járunk strandra. Aztán, hogy idén még hová megyünk azt nem tom.

❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook