Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IKRES SZÜLŐK forumja fórum

IKRES SZÜLŐK forumja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1447. 32827310ed (válaszként erre: 1460. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. máj. 24. 14:20

Egyik barátnőm kisfia 3 héttel hamarabb született, de a súlya szerint nem volt koraszülött. Neki párszor beriasztott, de szerencsére gyorsan vett újra levegőt. Tudom nagyon fontos a pozitív gondolkodás, én is nagyrészt eszerint élek, viszont úgy gondolom fő a biztonság! Ha legalább ott van, és soha nem riaszt, mert minden rendben van, akkor már megérte a lelkibékém miatt. Nem tudnám elviselni, ha vmi bajuk történne, amit egy légzésfigyelővel kikerülhettünk volna.

Hallottam már az apgard értékről, de még nem olvastam utána, így pontosan nem tudom mit jelent.

Szépek a lányaid! :)

1446. 32827310ed (válaszként erre: 1458. - Bun Csilla)
2010. máj. 24. 14:14
köszi az infókat! :)
1445. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1444. - Bun Csilla)
2010. máj. 14. 08:57

Köszi Csilla!

"a játék végén a nyertesekről szerkesztőségünk fotókat, videót készít."Ennyit találtam róla,de megkérdem a Tesómat mert ő nevezte be Őket.Nagyon köszönjük a szavazatokat.

Puszi

2010. máj. 14. 07:52

Már a 4. helyen vagytok! Így tovább, küldöm az ismerősöknek az ajánlókat!

( Mi a nyeremény???)

1443. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1442. - Bun Csilla)
2010. máj. 13. 11:00

Nagyon köszönöm!

Mi is észre vettük,hogy nem 1 szavazatonként számol.Jelenleg 7-ik helyen vagyunk.

Puszi érte!!!!

1442. Bun Csilla (válaszként erre: 1441. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. máj. 13. 09:48

Sikerült még 4* szavaznom voltak sulis címeim, már 6.46% jár! Úgy látom 0.12 ad egy szavazáskor!

Sőt még van egy címem de arra nem küldte vissza az igazolást hogy véglegesítse, de elfogadni se fogadja mégegyszer!

Na mindegy, remélem azért tudtok még szerezni szavazatokat!

Nem tudom a többi hogy csinálja!

Puszi mindenkinek

1441. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1443. - Bun Csilla)
2010. máj. 12. 14:07

Ügyes vagy!

Nekem most kellett másikat csináljak,mert sikerült teljesen tönkre tenni az adatlapom 1 rossz kóddal és nem tudtam visszahozni.Amik fent vannak azokat bírtam csak megmenteni.

Köszi még egyszer a szavazást.Csak az a rossz benne,hogy 1 szavazatot nem 1 egésznek vesz.Mi is az összes fellelhetőt beírtuk és visszaigazoltuk ami 10 feletti és még mindig csak 4%-on áll.Nem tudom hogy csinálják a többiek.

1440. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1438. - Bun Csilla)
2010. máj. 7. 14:29
Nekünk meg szerintem szúnyog probléma miatt nem aludtak.Pedig nem is hallottuk,de ők igen.Sőt az elmúlt hetekben az óra is kikerült,mert tik-tak-kolt,és nem aludtak tőle.Ma pont Orsinak nincs kedve délután aludni és inkább itt rosszalkodik.
1439. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1436. - Sztike80)
2010. máj. 7. 14:27

Szia!

Nekem meg pont egymás utáni volt és egyszerűen imádtam.Bárhova betudtam menni vele,mert akkora,mint egy 1 személyes csak hosszabb.Amíg kicsik voltak egymás után feküdtek,majd egymással szemben és nagyon el voltak.Használtan vettem és sikerült el is adnom.Remélem aki használja szereti annyira,mint mi.Most már,hogy gyorsabban haladjunk bicikli után köthető"utánfutónk" van.Messze lakunk a központtól és így jobban haladunk.

2010. máj. 7. 07:53
Hála a csajok 2 napja megint átalusszák az éjszakát ébredés nélkül! Vettünk vékony nyári takarót, valószínű melegük volt, mindig le voltak izzadva! Remélem megoldódott ezzel a problémánk!
1437. Bun Csilla (válaszként erre: 1436. - Sztike80)
2010. máj. 6. 10:08

Szia!

Nekünk egymás melletti volt Symbaba tipusú 56000 ft-ért. mózes esővédő, táska, minden ami kell! dönthető külön-külön, ujszülöttkortól végig jó sportkocsivá alakítható, mindkét oldalról tolható!

Ennyi ami mopst eszembe jut!

Volt egymás mögöttink is de nem szerettük!

1436. sztike80
2010. máj. 6. 08:00

Sziasztok!!


Bocsi, hogy így belopakodok közétek:), de én most várom ikerfiaimat,és egyszerűen nem tudom eldönteni, milyen babakocsit vegyünk. Ti már tapasztaltak vagytok ezen a téren, úgyhogy szívesen venném, ha megírnátok, milyen legyen, esetleg márkanevet is, ha lehet! Előre is köszi!

Eszti

1435. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1434. - Bun Csilla)
2010. máj. 6. 07:54

Mi homokozunk és hintázunk keményen,de nem kihagyható a motor és bicikli.

A dömpert jó ötletnek gondolom,mivel ah elég nagy akkor húzhatják egymást is és jó kis móka.

1434. Bun Csilla (válaszként erre: 1433. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. máj. 5. 09:13

Szia!

Ti mivel játszottok az udvaron?

Nekünk van homokozó, csúszda, hinta, meg egy fa kocsi!

Nem tudom mit vegyünk gyereknapra! Van ötletetek????

Dömper, esetleg fűnyíró, talicska ilyenekre gondoltam!

2010. máj. 4. 14:06

Sziasztok Nektek is!

Csilla köszi a köszöntést.

Végre itthon vagyunk,pedig csak egy hosszú hétvégére mentünk el Tatáékhoz.Jól elfáradtam.Orsika egy nagy puklival a homlokán és Bius nyávogva ért haza.Most még szét kell nézzek,de igyekszem majd vissza hozzátok.

1432. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1431. - Bun Csilla)
2010. ápr. 29. 13:36
A képeket láttam.Nagyon szuperek csak ami oldalt fekszik nehezebben látható.Nem próbáltad meg elfordítani?Ilyenkor úgy szoktam,hogy ne tűnjön el vagy is ne írja felül az eredeti képet csinálok egy másolatot amit átnevezek.A képszerkéztökben van ilyen,de így is jó.
2010. ápr. 28. 22:41

Sziasztok! Tettem fel új képeket a csajokról!

Jó éjt mindenkinek!

2010. ápr. 27. 13:26

Nálam a csajok hála 2 napja kidőlnek, valószínű az egész napos udvari játék fárasztja le őket! már 2 éjjel fel se ébredtek! Remélem nem kiabálom el!

Most jöttem haza egy üzletből 50%-os minde ruha ami ott található! Vettem a csajoknak csomó nadrágot, meg póló, pizsamát és így 8600 ft fizettem! 4-500 ft majdnem minden!

Hétvégén voltunk a nyíregyi piacon ott is vettem 600 ft-ért jó kis pólókat, dehát sose elég!!!

2010. ápr. 27. 11:24

Az éjszaka megint keveset aludtunk.

Folyik az orruk és hiába póckoltam fel a fejüket nem segített,bezzeg most tudnak aludni.Pedig a hétvégén megyünk Tatáékhoz,de olyan fáradt vagyok,hogy alig látok ki a szemem.

1428. Bun Csilla (válaszként erre: 1427. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. ápr. 26. 14:16
Köszi
1427. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1426. - Bun Csilla)
2010. ápr. 26. 12:47

Mi csak body,meg naci .A "régi öregek"mindig azt mondták 1 réteggel legyen több csak,mint ami rajtunk van.Ha nyakukat megnézed és meleg akkor sok a ruha.Addig ne várj míg izzadnak,mert náluk ez még nem igazán működik.Legalább is 2 évesen még nem.Sapkát 15 fok alatt szükséges,felette csak ha nagyon fúj a szél vagy ha sűrűn begyullad a fülük.

Nálam ezek bejönnek.

Mára az orruk is folyik.Kiderült,hogy múlt héten amikor mentünk a védőnőkhöz nagy a valószínűsége,hogy össze is szedtünk egy adag nyavalyát.Más anyuka is azt mondta amióta ott volt ugyan ezek a tünetek.Látszik nincs pénz egy kis fertőtlenítőre vagy olyan ritkán törlik át az öltöztetőket és persze a gyerek mindent megtalál.

2010. ápr. 26. 08:26

Tegnap csodás idő volt, kint főztünk bográcsban!

Csak egy gondom van, ti hogy öltöztetitek a gyerkőcöket???

Sajna ezzel mindig bajban vagyok!

Tegnap pl itt 20-21 Cfok volt, hosszú újjú bodyt adtam rájuk, meg egy nagyon vékony felső, vékony nadrággal!

( kicsit fújt a szél)

Volt akinek a gyermeke pólóban volt!

mi a helyes???

2010. ápr. 24. 13:41
Mára javulnak mert már meg is verték egymást.Bius nem akar enni,Orsi annál inkább.Megette a Biáét is.Valószínű a mandulájuk.Nem piros csak nagyobb egy kicsit.Ha nem múlik hétfőig akkor dokihoz megyünk.
1424. Bun Csilla (válaszként erre: 1422. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. ápr. 23. 14:12
Jobbulást!
1423. vkj77 (válaszként erre: 1422. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. ápr. 23. 09:27
Siasztok!Reméljük,hogy nem lesz semmi velük!
2010. ápr. 23. 07:41
Köszi,azt hiszem kell is.Tegnap délutánra Orsi is ugyanolyan lett,mint Bia(12 órás eltolással)ma reggel egy kisit melegek voltak,de eddig még semmi,remélem így is marad.
1421. vkj77 (válaszként erre: 1420. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. ápr. 22. 08:46
Szép napot Mindenkinek!Jobbulást Nektek!
1420. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1419. - Bun Csilla)
2010. ápr. 22. 08:42

ja ne is mond a mi éjszakánk szörnyű volt.

Bius olyan éjfél körül nyafogni kezdett,majd abba hagyta,de mire újra ébredtünk hányt.Csak azt nem tudom miért.Hőemelkedése lehet,mert amikor kivitte a párom mosakodni meleg volt mire levetkőztettük kezdett hűlni,átmosdattam és utána semmi.Reggel alig akar enni,inni is csak könyörgések útján.Ráadásként tegnap este "mini"fákat ültettem (ici-pici hajtásokat)és a helyét fel kellett ásni,de olyan rosszul mozdultam,hogy kész a derekam.Masszíroztuk meg krémeztük,de nem tökéletes.Hirtelen felállni és gyors mozdulatokra képtelen vagyok.

A január nem sok idő különbség.A barátnőm kislánya novemberi,de majdnem egyformák,annyi a különbség az övé jobban beszél már.

1419. Bun Csilla (válaszként erre: 1418. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. ápr. 22. 07:53

Mi januáriak vagyunk!

Az éjjel mindkettő köztünk aludt, majd Petra addig rugdosta az apját, míg átment a másik ágyra!

Nem tudom miért nem tudnak aludni!

Min 5* keltünk, míg át nem jöttek!

1418. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1417. - Bun Csilla)
2010. ápr. 21. 13:11

Akkor közel egy súlyban vagyunk,de azt hiszem korban sem vagyunk messze.Mi május 2-án leszünk 2 évesek,de ezt már lehet megírtuk csak olyan sokat kellene lemászni.:)

Mentünk Apával kovácsházára.ő a dokihoz mi meg sétálni.Még jó,hogy jött a Szomszédasszonyom ő a Marcsi Mama és együtt körbe jártuk gyalogosan.Ő megszánta mindig valamelyiket és felvette,de én nem bírom.Valahogy nekem még mindig nehezek hosszútávon.Na persze a boltot se lehetett kihagyni.Múlt hónapba nyílt egy L... és be kellett menni,a csajok imádják a bevásárló kocsikázást.Nálunk csak 1 nagyobb bolt van,de az sem más,mint az előző világból maradt abc,csak a neve lett mást CB..Sok mindent nem kapsz csak amit az utalványosok kívánnak.Néha van komolyabb akció amikor valami kis extra is beesik,de ez ritka,mint a fehér holló.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook