Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IKRES SZÜLŐK forumja fórum

IKRES SZÜLŐK forumja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1507. koceva
2010. júl. 22. 10:36

Sziasztok !

Nekem 2 petéjű ikreim vannak, 2 hónaposok múltak, mostanában már egyre többet teszem őket egymáshoz közel, de én nem nagyon látom, hogy éreznék, érzékelnék egymást. A 2 petéjűeknél nincs kötődés?mit tudtok erről?

1506. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 1505. - 4ca460d3e8)
2010. júl. 20. 14:39
Közbe megtaláltam Szigethalmon lesz!:)
2010. júl. 20. 13:30
sziasztok! Nem tudjátok, hogy hol lesz most az ikertalálkozó? Úgy tudom, most lesz szombaton, de hogy hol azt már nem! Előre is köszi!
1504. vkj77 (válaszként erre: 1498. - 32827310ed)
2010. júl. 15. 14:51
Gratulálok és jó egészséget kívánok!
1503. vkj77 (válaszként erre: 1502. - Bun Csilla)
2010. júl. 15. 14:50
:-))))
2010. júl. 15. 10:38
Lányaim szólasai! Mentem hajat mosni, Anna átkarolta a nyakam" anya nincs semmi baj, nem csíp!" Annát beküldtem a szobába mert hisztizett, mondtam ha nem fejezi be itt hagyom erre Petra" Anna ne sírj, én itt vagyok"!
2010. júl. 13. 14:33

Végre itthon! Pénteken elvittem a csajokat anyuhoz, mi pedig szombaton indultunk Pestre 2 napra! Nagyon jó volt, boboztunk, túráztunk, libegőztünk, majd városnézés, este bújócska , kártya és meccs, vasárnap Hősök tere, majd 10-18 vidámpark. Mi már délután nem annyira bírtuk de a gyerekek élvezték. Hétfőn mentem a csajokért, nagyon élvezték a mama nyúzást, első este sírtak nem fürdenek, itt, otthol alszanak, anya itt hagyott, aztán már szombat reggeltől nem foglalkoztak vele hol vagyok, néha-néha jutottam eszükbe de nem volt sírás! Olyan jó volt mikor megláttak fülig ért a szájuk és rohanás volt elém!

Örülök hogy végre kikapcsolódtunk egy kicsit!

1500. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1498. - 32827310ed)
2010. júl. 12. 16:14

Gratulálunk mi is!

A pihenés nekem is jól jönne na és persze a család minden tagjának.

Nem találtuk még mindig meg az ideális helyet a szobába ma ismét próbálkozunk,de már kifogytunk a praktikákból.

1499. Bun Csilla (válaszként erre: 1498. - 32827310ed)
2010. júl. 11. 21:02
Gratulálok!
2010. júl. 9. 19:39

Sziasztok! Csak gyorsan beköszönök.

Július 1-én megszülettek a lányok :))), 2320g és 49 cm, 2440g és 55 cm, hétfőn már haza is jöhettünk, most itthon folytatjuk a "hízókúrát". :) Egészségesek, és gyönyörűek, csak hízniuk kell és persze aludni, ami nekem sem jönne rosszul...

puszi mindenkinek!

1497. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1496. - Bun Csilla)
2010. júl. 8. 14:30
Jó hírek!Az alvás mindenen segít!Legfőképp a lázon és betegségeken.Sajna mi keveset alszunk,bár az éjszaka csak 1 szer voltak fent és csak vizet kértek fordulás és alvás tovább.Szinte madarat lehetett velem fogni,hogy végre aludtam 5 órát egyben.Pedig a héten mindennap mentünk a gyerekházba ahol nagyon szeretnek.Megígértem,hogy még holnap is,mert a barátnőm már csak holnap lesz itthon és ott legalább van néha lopott kis percek amikor tudunk beszélgetni.
2010. júl. 8. 12:50
Hála már nem lázas egyik lány se! Úgy néz ki a lázon túl vagyunk, most inkább csak pihennek egész nap az ágyon. Igaz jóval hamarabb alszanak, lehet az antibiotikumtól! Máskor 1- fél 2 most 11. 20-kor aludt Petra de úgy hogy már az ölemben ülve elaludt, Anna is 20 perc múlva simogatás után alszik. Ráadásul voltunk lent hintázni és Petrus már ott aludni akart 10 órakkor!
1495. silvery (válaszként erre: 1493. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. júl. 6. 22:31

Köszönöm a kedvességed, én nagyon bízok benne, hogy erős fiú és remélem a orvosok is mindent megtesznek.

Jóéjt mindenkinek!

1494. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1492. - Bun Csilla)
2010. júl. 6. 22:21

Nálunk is inkább Bius mászik az ágyba mellém.Orsi csak nyavalyog,de néha mintha nem is lenne magánál tehát alszik és úgy ordít.

Az összetévesztés nálunk is jól működik ,mert ha pucérak ami mostanság egyre többször van a meleg és a medence miatt úgy meg tudnak vezetni,hogy az szégyen.Szép kis szülők vagyunk a párommal.:)

1493. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1489. - Silvery)
2010. júl. 6. 22:18

Tapasztalatom nekem se sok van szerencsére,de amíg a klinikán feküdtem ott volt egy két kismama akivel beszélgettünk.Volt akinek a kicsijének a torna is segített.Azt hiszem,de nem vagyok benne biztos,hogy az agyi sérüléseket tudják gyógyítani.Ezt szerintem a gyerek neurológus biztosan tud segíteni.Az ikrekkel mi is voltunk a Beth...-da kórházba ahol nagyon sok mindenre tudnak segíteni,ha időben megyünk.Mi is nem voltunk 3 hónaposak amikor azért kerültünk oda,mert az egyik babának voltak a kezénél olyan "félre kalimpálások"-epilepszia gyanúval mentünk oda.Kivizsgálták és megmondták,hogy nem látnak semmiféle bajt,de nem bántam meg,hogy elmentünk.

A lényeg szerintem ha jó gyerekorvostok van az tudni fogja hová és mikor kell küldeni a kicsit kivizsgálás szempontjából.

Bocsi,hogy nem tudtam segíteni,de nyugtatni próbáltalak.A szülőknek meg csak annyit,hogy mindent ki kell próbálni ami orvosilag ajánlanak.Azért tanulták ezt,hogy segíthessenek.Konkrét betegség pedig nem biztos,hogy elsőre kimutatható,kivizsgálások sora után lehet csak biztosat mondani.

Azért minden jót nekik!!!És kitartás!!!!!

1492. Bun Csilla (válaszként erre: 1491. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. júl. 6. 22:11

Hála mostanság nem jön át éjjel, lehet azért mert voltunk kint anyunál és ott egy szobába alszanak mamával. Azóta Anna végigalussza az éjszakát, és nem kóborol, igaz észre se veszem mikor jön csak azt hogy valaki fekszik a másik oldalamon!

Petra sose jön át de most szombat éjjel lázasan átjött odabújt én meg azt hittem Ancsi is lázas majd mérés közben látom hogy az Petra! Na azért éjjel én se ismerem fel sötétben hogy melyik gyerkőc, főleg hogy csak Anna jön át eszembe se volt hogy nem ő!

Igy még jó is volt, mert amugy észre se veszük hogy lázas!

1491. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1488. - Bun Csilla)
2010. júl. 6. 22:04

Na ez már jó hír!


Nálunk a csajok valamiért minden éjszaka felkenek.Ráadásként Gyöngyike táborba és egyedül vagyok velük,mert a párom éjszakás.Néha azt se tudom hol vagyok és nem értem mi lehet a baj velük.

1490. silvery (válaszként erre: 1485. - Bun Csilla)
2010. júl. 6. 21:58
Azért köszönöm neked is :)
1489. silvery (válaszként erre: 1486. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. júl. 6. 21:57
Hát figyelj, én annyira nem vagyok képben, sokáig semmit nem mondtak, csak azt hogy türelemmel kell lenni...már ha lehet egy ilyen helyzetben. Lélegeztetőgépen volt sokáig. Pár nappal ezelőtt kihúzta magának a csövet és azóta, hogy lekopogjam nélküle lélegzik. A vérvétel és egyéb vizsgálatok eredményei jók, csak ez, hogy nem tud nyelni kicsit riasztó. (a doki valami olyasmit mondott, hogy lehet idegrendszeri károsodás miatt, az oxigén hiány miatt...) Sajnos tényleg nem vagyok annyira képben, mert messze élek tőlük, de gondoltam hátha volt valaki hasonló cipőben
2010. júl. 6. 21:54

Mai nap hála már Petra nem volt lázas de nagyon rossz volt, mindennért hisztizett, sehogy se volt jó! De hála annyit evett hogy öröm volt nézni kb 3 napi kaját evett meg ma! Ja és most aludt el pedig déltől 3/4 kettőig aludtak! Azt hittem már nem tudom lelőnni!

Ancsi ma kétszer volt lázas, na ő nem evett sokat de az is jó volt hogy legalább pár falatot evett és a tejet is megitta. Ő pl 2 perc alatt elaludt! Jó éjt mindenkinek! Itt szakad az eső, remélem holnap nem fog egész nap esni.

2010. júl. 6. 21:52
Csilla! Hogy vannak a lányok?
1486. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1484. - Silvery)
2010. júl. 6. 21:50

Ahogy leírtad nem valami jók az eredmények.A születésnél a dokik nem mondtak semmit?Az apgardja mennyi lett a kicsinek?

Nekem szerintem szerencsém volt ,mert a második babának a nyakán volt a köldökzsinór és a doki nem is engedte a természetes szülést.Fogadott orvosom nem volt!Lehet ez volt a szerencsénk?

A gyerekorvosra visszatérve nem mondott semmit,hogy kicsinek milyen lehetőségei vannak?Már,hogy egyáltalán mi lehet vele?Olyasmire gondolok,hogy esetleg agyvérzést is kaphatott vagy éppen a levegőhiánya miatt lett valami?

1485. Bun Csilla (válaszként erre: 1484. - Silvery)
2010. júl. 6. 21:47
Ilyet még nem halottam! Elhiszem hogy rosszul viselik, sajnos tanácsot nem tudok adni.
1484. silvery
2010. júl. 6. 21:27

Sziasztok!

Igazából én nem szülő vagyok, csak nagynéni, de gondoltam itt tudom a kérdésemnek a helyet megtalálni.

Június 4-én születtek meg bátyáméknál az ikrek. Az első minden gond nélkül született meg. A másodikra rátekeredett a köldökzsinór, szívhang elment stb...megcsászározták. Azóta az intenzíven van. 3 hét után felébredt az altatásból, de nem tud nyelni.

Volt már valakinek hasonló? Nagyon meg van ijedve az egész család, mert mondtak jót is rosszat is. Sógornőm és tesóm eléggé ki vannak készülve, tehetetlennek érzik magukat.

Köszönöm a válaszokat!

1483. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1481. - Bun Csilla)
2010. júl. 6. 21:22

javulást Nektek!

Küldünk egy gyógyító manót a lányoknak!

1482. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 1470. - Koceva)
2010. júl. 6. 21:21
Gratulálok én is igaz már egy kicsit "régen" volt,de ne izgulj én már 2 éve 2 hónapja és 4 napja nem tudom mi az.hogy végig aludni az éjszakát.Ne add fel és sem teszem azt.Mindent kitalálunk,most az ágyakat huzigáljuk hátha na és persze amennyire csak tehetjük fárasztjuk a lányokat.
2010. júl. 6. 07:46
Sziasztok! A csajok betegek, Petra szombat óta lázas 40 fokos, tüszős mandulagyulladása van, ma éjjel már Ancsi is belázasodott már neki is látszódott a manduláján tegnap hogy beteg lesz! remélem hétvégére meggyógyulnak! Megyünk Pestre a vidámparkba!
1480. vkj77 (válaszként erre: 1479. - 2fe1fc0179)
2010. jún. 30. 21:43
Noszvajon van egy szép kastély.Síkfőkúttal szinte egybe épült.Ott csónakázó van.Eger pedig nem messze...
1479. 2fe1fc0179 (válaszként erre: 1477. - Vkj77)
2010. jún. 30. 15:29
Na ez már jól hangzik!Köszönöm!:))
1478. vkj77 (válaszként erre: 1475. - 2fe1fc0179)
2010. jún. 30. 10:52
Köszi
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook