Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » III.kerületi anyukák fórum

III.kerületi anyukák (beszélgetős fórum)


2011. júl. 26. 16:31

sziasztok!

nem tudom olvassátok e még a fórumot, de arra gondoltam felvehetnénk újra a kapcsolatot,ha van kedvetek.

üdv betty

2011. febr. 6. 13:24

sziasztok!

bocsánat, hogy nem írtam de nem voltunk itthon..mit szólnátok ha szerdán összehoznánk egy sétát?vagy rossz idő esetén egy kis sütizést és beszélgetést?

jó hétvégét

betty

2011. jan. 26. 11:13
Ne haragudjatok!!! Én még nem vagyok annyira mobil, nem is tudom, hogy jutnék el Csillaghegyre. De tavasszal majd csatlakozom szívesen. Közben békási Anyukák jöhetnének ide a fórumra :-)))
7. terek (válaszként erre: 6. - Tarcalibetty)
2011. jan. 21. 13:25

nem is lakunk messze egymástól, mondjuk mi a 11es másik oldalán...


mi 4 körül szoktunk sétálni, Ti?

6. tarcalibetty (válaszként erre: 2. - Terek)
2011. jan. 20. 19:34

Sziasztok!

Hu nagyon boldog vagyok hogy írtatok..én csillaghegyen lakom a József Attila utcában.Ha az nektek jó kezdhetnénk az ismerkedést egy közös sétával..én inkább délután szoktam menni a kisfiammal, mert akkor jobban unatkozik itthon.De ha van kedvetek és nem túl hirtelen az ötlet egy kis tea-süti partyval kezdhetünk...nálunk rengeteg játék van, a fiam régi játékait játszószőnyegét is könnyedén előtudom szedni.Én sütök sütit:)

Majd írjatok mi lenne nektek szimpatikusabb és hogy melyik nap lenne nektek a legjobb:)

5. marcsi1983 (válaszként erre: 4. - Terek)
2011. jan. 19. 15:54

Köszi :-)!

A Duna felőlin.

4. terek (válaszként erre: 3. - Marcsi1983)
2011. jan. 19. 15:44

nagyon szép Dorkád :)))

melyik oldalon laktok?

2011. jan. 19. 15:35

Szisztok!


Az én Dorkám még csak 5 hónapos, de csatlakoznék.

Mi Békáson lakunk.

2011. jan. 19. 15:31

szia!

én kisfiam 13 hónapos :D csh.-en lakunk :) Ti merre laktok?

2011. jan. 19. 15:29

Sziasztok!

Betty vagyok, s van egy 14 hónapos kisfiam.A férjem nem sokat van itthon velünk én pedig nagyon unatkozom napközben.Szeretném olyan anyukákkal felvenni a kapcsolatot, akik benne lennének közös sétákban teázásban és egy egy jó beszélgetésben.Kisfiam imád más gyerekekkel játszani, így a a gyerkőceinken is sok jó pillanatot szerezhetünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook