Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Így fogytam 12 kg-t fórum

Így fogytam 12 kg-t (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Így fogytam 12 kg-t

1 2 3 4 5 6
62. Criscito (válaszként erre: 61. - 74e6802bff)
2012. szept. 26. 08:11
Hát ne egyél gyümölcsöt.
2012. szept. 25. 22:31

Én 165cm vagyok, jelenleg 90kg... kb 7éve még 54kg voltam.

Enni mindig is imádtam, 7éve viszont leálltam minden sporttal, plusz nekiálltam fogamzásgátlót is szedni, így rám jött 36kg plusz.

Én már annak is nagyon örülnék, ha olyanra sikerülne tartósan lefogynom, mint a cikk írója az első képen, de úgy tűnik akaratgyenge lettem az utóbbi években. Nincs bennem kitartás, és az a legborzasztóbb. Pár hónapja nekiálltam a 90 napos diétának. Másfél hét után olyan rosszul lettem (fejgörcs, gyomorgörcs, szédülés, hányinger), hogy feladtam. Egyáltalán nem kívánom a gyümölcsöket, ha gyümölcsöt tuszkolok le magamba, már émelygek, és rosszul vagyok.

Tisztelem azokat, akik képesek megvalósítani a céljaikat, mert tudom mennyire nehéz... én pedig tovább keresgélek, hátha lelek egy olyan módszert, ami nekem is megfelel... mert a speciális étrend nálam nem opció (sajnos).. :(

60. cassandra77 (válaszként erre: 55. - Fibi82)
2012. szept. 25. 21:56
162 cm-hez 52 kg egy tini lánynak ideális nem egy felnőtt nőnek.
59. Nagynéedina (válaszként erre: 42. - Uncsi0)
2012. szept. 25. 20:50

Szia. Nem biztos, hogy lógni fog! Unokatesóm december óta 35kg-ot fogyott, mindezt rengeteg mozgással, napi 10-15km futással, és feszes a hasa!

Mindezt 2 gyerek, férj és munkahely mellett!

2012. szept. 25. 19:16
A második képen maximum azért néz jobban ki, mert előnyösebb ruha van rajta, és mintha barnább lenne bőre. Az alakja az első képen is jó volt szerintem, csak a melltartó és a póló volt rá szűk.
57. Bekacomb (válaszként erre: 55. - Fibi82)
2012. szept. 25. 19:07
Engedd már meg mindenkinek, hogy maga döntse el, neki mi a szép. Ja, és a pasiknak is... Senki nem írta, hogy csúnya lett, sőt, dicséretek tömkelegét zsebelhette be a cikkíró, nem mellesleg teljesen jogosan. Még jó, hogy mindig jön valaki, akinek a véleményéhez lehet igazodni. :-)
56. titzi
2012. szept. 25. 15:16

kövér mell???? az mi?? én még nem hallottam olyan férfit,aki kisebb mellű nőt szeretett volna varázsolni a párjából:DDD

de valmiért a fordítottja gyakori

55. fibi82
2012. szept. 25. 11:44

Gratulálok cikkíró, szép lettél!

Ennyi buta válasz. Nektek mégis hol a szemetek?


Az első képen egy duci lány van, aránytalanul vastag combokkal és kövér mellekkel, ami azért nem szép látvány, még a mell is kibuggyan felül. Nem mondom hogy kövér, de a vastag comb és nagy mell az nem szép. Öregít is.

Onnan tudom, hogy homokóra alkat vagyok, és ha elkezdenék hízni, én is ilyen töltött galamb lennék. A lányok nagy része ilyen, nem őket nézik meg általában...


A második képen egy normál alkatú, normál mellbőségű, nyúlánkabbnak ható nő van, ami sokkal szebb, mint az első kép.

162 centihez az 52kg TÖKÉLETES és IDEÁLIS.


Még egyszer gratulálok.

54. titzi (válaszként erre: 24. - 14d5e9b9a1)
2012. szept. 25. 10:43

ezt én is így gondolom

és nem lehet elmenni amellett,hogy van egy paradigmaváltás a szépségideálok tekintetében világban jelenleg


arról nem is beszélve,hogy,ha mo-ról átkerül valaki egy másik kulturkörbe egy idő után átveszi azt az ízlést és hirtelen már nem az szép,ami Mo-on szépnek számít és ez egy nagyon érdekes dolgo,mert a Mo-on sulykolt ideális,hirtelen jelentéktelenné válik és mást tartasz szépnek

53. titzi
2012. szept. 25. 10:32
engem az érdekelne,hogy a környezetedben volt-e valaki,aki a megváltozott alakod miatt másként kezel téged mostmár?
52. bibity (válaszként erre: 51. - D0f360ed26)
2012. szept. 25. 06:45
Ez nagyon jó megfogalmazása volt a lényegnek :)))
2012. szept. 24. 23:35

Szerintem a sport, a mozgás a lényeg. Ha rendszeresen valamit mozog az ember, akkor erősödik. Ha ehhez eszik, és még figyel is arra, hogy mit, elméletileg kialakul egy egészséges egyensúly. Még formálódik is. Valaki mokány erős izomzatú, csontozatú lesz, és van aki csupa kéz, csupa láb, vékony, sudár termettel lesz szép.. S kinek ez tetszik, kinek az, ez már ízlés kérdése.

No és nem mindegy ki mennyi éves, hány gyereket szült, van-e betegsége.. Nem lehet egyértelműen azt mondani EZ VAN! ILYEN A CSINOS NŐ.

Szerintem az a vonzó, az a csinos, aki lendületes, vidám, tele van energiával, és megpróbálja nem görcsösen, hanem vidáman venni az életét. Még a sok feladat ellenére is, vagy éppen azért. Ha sportol valamit, ésszerűen eszik, nagyjából a lelke rendben van valakinek, abból sugárzik az Élet! Nem lehet nem vonzó. Legyen vékony testalkattal, vagy izmosabbal. Azzal, ami ő, s amivel vidám, és mosolyog és görcs nélkül éli a napjait. (nagyjából).


A váleményem az, hogy egy huszonéves fiatal lány, aki még nem szült, ne nézzen úgy ki, mint egy 3 gyermeket vagy többet szült anyuka, aki rengeteget tett azért, hogy csinos legyen. Nekem az első kép ez. Csinos,és többgyermekes anyuka képe is lehetne. Csinos, de fiatal lánynak túlsúlyos, nem izmos.

A második kép inkább megfelel egy huszonéves lánynak. Szülések előtt.

Én tiszta szívból gratulálok Neked! Ügyes vagy! Tarts is meg csinos alakod!!!! :)

2012. szept. 24. 15:26
Ha így jobban érzed magad, akkor megérte és gratulálok hozzá. Viszont szerintem az első képen is normálisan, nőiesen néztél ki, nem mint egy kétajtós szekrény amire a leírásod alapján gondolna az ember. Én sosem leszek ilyen szép nőies testalkatú, mint te, de azért jó nőnek érzem magam, mert elég vékony vagyok. Ha arányosan oszlana el rajtam a "zsír" akkor szívesen híznék valamennyit, de mindig csak combra megy és akkor nagyon hülyén érzem magam, hogy ott van elég sok máshol meg semmi sincs. Hasra és mellre nálam nem megy, csak alig-alig valami. De te nagyon szép vagy és kitartásod is példaértékű. :) Ne irigykedjetek rám csajok mert a párom azt szeretné ha lenne rajtam 10 kg-mal több. De nekem így jobb.
49. Dragon Age (válaszként erre: 47. - Cicu88)
2012. szept. 24. 09:10
Én is csak lejjebb vittem a napi bevitelt és így sikerült, sosem hittem volna hogy éppen ezzel a módszerrel sikerül a dolog. Én mindig csak a kínzó diétákban hittem, míg ki nem próbáltam ezt.
2012. szept. 24. 09:09

Ez jó eredmény, 12kg eléggé szép. :)

Én most kezdtem fogyókúrázni és ebben a hónapban már lement 10kg. Este 5 után nem eszem, de nem sportoltam semmit. Azt a receptet követem amit egy ismerősöm adott. Ő is így fogyott le 40-50kg-t.

47. Cicu88
2012. szept. 24. 09:05
Szia! Sportolni nem sportoltál semmit?Csak visszábbvetted a napi bevitt kalóriamennyiséget?Nem lett "plöttyedt" a bőröd?
2012. szept. 22. 09:14
Szerintem itt senki nem rossz szándékkal írta a kritikáját. Nekem mind a két képen tetszik Aiky, de egy kicsit jobban az elsőn. A lényeg, hogy egészséges most is, csinos, jól érzi magát, és tudta, hol a határ. Őszintén gratulálok az elért eredményhez! ;-)
2012. szept. 22. 04:39

Gratulálok a mínusz 12 kg-hoz, és kívánom, hogy tartósan meg is tudd tartani!

Az, hogy ki hogyan érzi jól magát a bőrében, nagyon változó. Ne foglalkozz azzal, kinek melyik képen tetszel jobban, mindig lesznek különböző vélemények :-)

BMI: egyszerűen utálom :-) (sportolok, és túlsúlyosnak mond)

44. liaeverglot (válaszként erre: 41. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 22. 00:34

Gratulálok a fogyásodhoz!

Komolyan úgy éreztem magam a cikk olvasása közben, mintha magamról beszélnék pár hónap múlva...

Én is a 20as éveimben van, gyerek nélkül, mégis különbként néz ki egy 2 gyerekes anyuka nálam... Igaz, én csak 57 kiló vagyok a 160 centimmel, de úgy nézek ki kb, mint Te, az első képeden... Én is mindig vékony voltam, új helyre költöztem, minden megváltozott, és feljöttek a kilók. 47 kilósan néztem ki "szép vékonyan", az a pont jó, még nem túl csontos, de nincsenek különösebb zsírpárnák.

Már hetek, sőt, hónapok óta rinyálok csak magamnak a háj miatt, de pár napja telt be a pohár, azóta egész jól tartom az evést, remélem nekem is sikerül ilyen szép eredményt elérnem, mint Neked! Gratulálok! :)

2012. szept. 21. 19:29

uncsi: sajnos ha nagy súlyból fogy az ember akkor van esélye... nekem is lógni fog már most tudom, pedig még csak 12 minusznál tartok.

de ha keveset kell fogynod akkor nem biztos:) 20 kg nem vészes


a cikk pedig tetszik. szerintem is az első képen nőiesebb az író. de az a fontos hogy ő hogy érzi jobban magát, és az egészsége ne károsodjon.:)

42. uncsi0
2012. szept. 21. 18:13
Én attól félek hogyha fogyok jelentősebben akkor lógni fog a hasam...mit tegyek hogy ne lógjon a bőr?Én kb 20 kg-ról beszélek khm...ez van:(
2012. szept. 21. 17:59

Mindenkinek nagyon köszönöm a hozzászólást!

Volt olyan akinek tényleg jobban tetszettem anno husosabban, de én világéletemben vékony voltam és csak így tudtam elfogadni magam.

Minden esetre most már tudom, ha visszajön pár kg az sem lesz baj. Köszönöm mégegyszer!

2012. szept. 21. 17:47

Elolvastam a cikket és a kommentek nagy részét is.

Nem lehet megállapítani melyik képen néz ki jobban,mert arc nélküli fotók,viszont látszik a változás. Nem csak a melléből jött le az a 12 kiló,hanem az egész alkarja is vastagabb volt,meg a felkarja,a combja is. Szóval mindenhonnan.

Lehet,hogy este 6 után nem eszik,meg "csak" 3x egy nap,de ha megvan egy kiegyensúlyozott fehérje, Ch és zsírbevitel akkor ezzel nincs semmi baj.


Vannak itt olyanok,aki zabkásákat esznek amiből 1tányér 70g ch,meg eszik mellé a sok zöldséget gyümölcsöt,fehérjét semmit. Napi 5x esznek 1500kalória és 250g ch a nap végére. A fehérje az meg 30g is alig,persze nem teljes értékű fehérjéből tevődik össze.Verik a mellüket,hogy milyen jól csinálják.Persze nem fogynak,és egy zabaroham után meg felfalják az összes útjukba kerülő kakaós csigát és pilótakekszet:D

Úgyhogy ne vonjuk le elhamarkodott következtetéseket.

Nincs semmi baj a cikkíró étrendjével,ha figyel a tápanyag bevitelre:-)

39. Spiritus (válaszként erre: 23. - Criscito)
2012. szept. 21. 16:28
Most nincs egész alakos képem a képeim között, de hidd el, hogy nem irigy vagyok!
2012. szept. 21. 16:28

gratulálok, ügyes voltál...

én 17kilót fogytam alig 4hó alatt és én se koplaltam sőt én még este se..mert 9körül is ettem eszek mindig...de mindenki szervezete másképp reagál mindenre..és még egyszer gratulálok...

2012. szept. 21. 15:17
A BMI-nek tényleg semmi, de semmi értelme. Aki nem tud testzsír%-ot mérni, az nézze a tükröt és mellé a mérleget. Ez a kettő el tudja dönteni, hogy jó-e a megkezdett út.
2012. szept. 21. 15:16

Itt az embereknek tényleg semmi nem jó. Nézzétek már meg a karját, csipőjét. Azt mondtam volna, hogy többet is fogyott nem csak 12 kg-t és nem a melle miatt.

Jobb alakja lett sokkal... Gratulálok!

35. c9f9b53798 (válaszként erre: 34. - Szafaripók)
2012. szept. 21. 15:02
Minden sportolónál ez van, de aki világ életében sportolt valamit (pl. én is), azoknál is "butaságot" mutat a BMI. Az izomtömeg miatt van így, és a csontozat miatt.
34. szafaripók (válaszként erre: 11. - Szabolts)
2012. szept. 21. 14:58
A barátnőm öccse teniszezik. Versenyszerűen. Egy gramm zsír nincs rajta, csupa izom... A testtömeg indexe szerint súlyosan elhízot...
2012. szept. 21. 14:48

Szia! :)


Jó volt olvasni szavaidat!:) Sok múlik az étkezésen! :)

Gratulálok a fogyásodhoz!

Minden jót!

Kinga

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook